Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van pofája egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van pofája egy fiúnak megütni egy lányt?

Figyelt kérdés

Barátnőm (14) már több, mint fél éve járt egy fiúval (ő is 14).

2 napja a lány szakított vele, a fiú felpofozta, és belerúgott úgy, hogy 4 bordája elrepedt. Pár órával később elment a lány házához, és dörömbölt az ajtón. A fiút a rendőrök vitték el..

Mellesleg azért szakítottak, mert a srác mindenkire féltékeny volt..

Mit gondoltok erről?


2009. szept. 8. 16:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem százas a gyerek, mégis milyen jogon üti meg???
2009. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
8%
Hogy hogy? Mi az tán valami külön anyag? Ugyanúgy meglehet rugdosni mint egy fiút, sokszor meg is érdemlik, ADJAD NEKI
2009. szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
96%
Kedves előző! Én is szívesen megrugdosnálak hidd el! Felháborító, hogy vannak olyan jellemtelen, gyáva férfiak akik képes a nőket fizikailag bántalmazni. Én sosem emelnék kezet egy nőre, kivétel ez alól a jogos önvédelem.
2009. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
93%
Már leírták előttem a többiek én is hasonlókat gondolok.Egy kérdés meglátogassam a srácot?
2009. szept. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Unokahugomat az exe gyomron vágta a suliban.Elit gimnázium,de a srác drogos...gondolhatod mekkora botrány lett belőle.

Sem a ti sem a mi esetünk nem normális,elmebetegek az ilyenek,kasztrálást érdemelnének...:D

2009. szept. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Elit gimik? Ahol apuci kicsi lánya vagy fia tanul. és ahol minden máasodik gyerek drogozik mert nem tud magával mit kezdeni?
2009. dec. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A te sötét elmédben lehet ilyen fogalom él az elit gimikről ^^, de én úgy értettem az elitet,hogy neves tanárokkal felszerelet középiskola,vagyis gimnázium.Ez az egy gyerek volt ilyen hülye, jól ismertem mindenkit egyébként ^^
2009. dec. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
14-től bűntethető a dolog, szerintem megérdemelne olyan 3-5 év fiatal korúak börtönét. Erre nincs bocsánat. Hagyjuk most az illemet, megütötte volna, megütötte. (Nem helyén való, ha a lány nem kezdi a verekedést). De ez bűncselekmény. Nem normális a fiú aki ezt tette. A tisztelettudásról meg ne is beszélünk. Én nem bírnám elviselni ezt a tudatot, remélem nem te vagy az a fiú. Én fel is akasztanám magam mert nem bírnám elviselni az egész gondolatot sem.
2020. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Remélem most 11 év után ha ezt olvassa, ég a pofájáról a bőr hogy már 14 évesen bűncselekményt követett el. Remélem megkapta azokat az éveket a börtönbe, és most elmegyógyintézetben van, mert nem elég neki annyi.
2020. márc. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!