Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért panaszkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért panaszkodnak állandóan, hogy kihasználják őket a férfiak, közben meg ugyanolyan külsejű pasikat keresnek?

Figyelt kérdés
Miért nem próbálják meg más külsejű srácokkal is, hátha több tiszteletet, törődést kapnának?
2021. aug. 28. 09:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagyok előítéletes, a kérdező agymenésének szólt a második rész, csak sajnos lemaradt a "Kérdező!" megszólítás, bár külön szakaszba írtam. A kérdező írta hogy ilyen nőket vesz nőszámba, akinek egy picit is kerek a melle meg a feneke és mutogatja magát.

Azt is elírtam, hogy a szex kereső macsókat kukázom és nem ghostingolom. Annyit azért vissza szoktam írni, hogy bocsi, de nem egymást keressük. Hajnalig fenn voltam, kicsit kótyagos vagyok még.

De amit írtam, akkor is áll: az átlagos pasik térdig járnak az átlagos nőkben. Amelyik felfogja, hogy milyen szinten tud sikereket elérni.

2021. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 A kérdező kommentje:

39


Egyébként nem mindegy? Ha már egy irányításodon kívül eső tulajdonság miatt néznek levegőnek, akkor nem mindegy mennyire “szeretem” a nőket? Hisz így sem és úgy sem érdeklem őket. Hadd élvezzem ki magam legalább a kritizálásukban :)

2021. aug. 28. 10:31
 43/80 anonim ***** válasza:
92%

A ronda is ugyanolyan aljas hulladék tud lenni, csak legfeljebb nincs rá lehetősége pl hogy félrelépjen. De attól az még nem lesz sem hűség, sem tisztelet, hogy azért nem teszed, mert nem tudod. De ez csak egy példa.


A jellem pedig külsőtől független. Én is voltam már minden a külsőm miatt. Senki sem nézte ki belőlem, hogy én maradok az egyetlen nő az ismeretségi körben, aki nem lép félre és akinek a legkevesebb partnere volt életében. A végzettségem pedig a mai napig nem nézik ki belőlem, sokat szenvedtem amiatt, hogy érvényesülni tudjak a szakmámban. Szóval pontosan tudom, milyen ez. Az ember jelleme ott mutatkozik meg, ahol mindenre van lehetősége.

2021. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
88%
De te írtad. Ugyanabban a sítlusban írsz, de a "liba" szó tette egyértelművé.
2021. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 A kérdező kommentje:

44


Oké, nem szállok veled vitába, mert megcáfolhatatlanul logikus magyarázattal buktattál le. Ugye nem vagy szőke?

2021. aug. 28. 10:37
 46/80 anonim ***** válasza:
85%
Fuhh mekkkora oltás, mindjárt sírok!
2021. aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
88%
39-es vagyok. Ismerek egy srácot, akin semmi izom, görbe a háta és arcra se kifejezetten szép, de nagyon jó személyisége van és a fél cég megvolt neki. Amikor együtt buliztam vele, akkor is ment a dráma, hogy összejött az egyik kolleganővel, a másik meg féltékeny volt, mert már ők is voltak úgy együtt régebben. Szóval abszolút nem a külsőn múlik, hanem a személyiségen, inkább azzal vágtad el magad valszeg a női nemtől.
2021. aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 A kérdező kommentje:

43


Persze, de azért te sem lennél ronda, úgyhogy hagyd a panaszkodást másra. Nagyon is tisztában vagy a jó külső előnyeivel, kiváltságaival.

2021. aug. 28. 10:42
 49/80 anonim ***** válasza:
90%

"Tudod miért? Mert sok kísértés éri őket, gyakran nem tudják levakarni a nőket, másznak rájuk stb. Így azért nem könnyű hűségesnek maradni."


Ha mégis az marad, akkor viszont sokkal értékesebb, mint bárki.


Tudod, ez olyan, mint a madarak párválasztása. Az olyanoké, mint a Vörösbegy például. A hím élénk színe annak köszönhető, hogy tápanyagokban, főleg fehérjében dús ételt fogyaszt. A fehérjét pedig rovarok levadászásával szerezi meg, holott egyébként magvakból is meg tudna élni. Amint ez az egyensúly megbomlik a szervezetében, már fakul is a tolla. Tehát ha nincs meg a teljes odafigyelés, a folyamatos fehérjebevitel, az azonnal meglátszik a tollán, akkor is, ha a boldog, hosszú élethez egyébként elegendő mennyiségű és minőségű ételt fogyaszt. Ez az élénk szín a madaraknál azonban még egy dologgal jár: a mimikriben akadályozza azokat, tehát sokkal nagyobb veszélynek vannak kitéve a ragadozók által. Nos, ha egy élénk begyű hím emellett életben is tudja magát tartani, az az abszolút, meghazudtolhatatlanul rátermett egyed a tojók szemében.


Ha ebből nem sejtenéd, hova akarok kilyukadni: ha valaki úgy hűséges, hogy még egy adag kísértést is le kell gyűrnie magában, az az igazán hűséges, az igazán megbízható, magyarul az, akire nem hiába lehet támaszkodni. Hogy sok nő ezzel befürdik, annak csak az az oka, ami miatt a ragadozók hamarabb felfalják az élénk tollazatú hímet. Nem is az a fontos, aki elesik ebben a küzdelemben, hanem az, aki megmarad.

2021. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 A kérdező kommentje:

49


Rossz következtetés, rengeteg logikai hiba.


Elsősorban a madarak nem gondolkodnak. Másodsorban úgy a madarak esetében mint az emberek esetében a férfiválasztás külső jegyeken múlik. A madaraknál a tollazat, ember férfiúján pedig az izomzat, testarányok, állkapocs, szemek stb.


Végül pedig, ennek semmi köze a hűségességhez. Nem azért választanak a nők pasit mert hűséges, hanem mert jól néz ki.

Tudat alatt el is várják, hogy hűtlen legyen, mert az bizonyítja, hogy más szuka is szexuálisan vonzónak találja, tehát visszaigazolást nyer.


Csak nem értem minek a színjáték, hogy megcsalt, amikor pont azt akarják legbelül, hisz az bizonyítja,’hogy jól választottak.


Érted? Csakis ez zavar. Hogy feleslegesen színészkednek. Nem az fáj nekik, hogy megcsalta őket, hanem, hogy nem tudták megtartani csak maguknak és osztozkodniuk kell. Csupa önzőségből és irigységből fakad az egész.

2021. aug. 28. 11:01
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!