Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért panaszkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért panaszkodnak állandóan, hogy kihasználják őket a férfiak, közben meg ugyanolyan külsejű pasikat keresnek?

Figyelt kérdés
Miért nem próbálják meg más külsejű srácokkal is, hátha több tiszteletet, törődést kapnának?
2021. aug. 28. 09:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 A kérdező kommentje:

19


Zárjunk be mindenkit aki rá mer világítani valódi természetünkre!


Hisz eddig milyen jól titkoltuk, nehogy most leplezzenek le minket ezek a szánalmas kis incelek!

2021. aug. 28. 10:05
 22/80 anonim ***** válasza:
92%
#10 Értelmes nő vagyok és nem használnak ki férfiak. Ettől függetlenül még igaz, amit írtam: az átlag pasi is ghostingol meg szexre hajt csak, legföljebb többet hazudik érte mint a jó pasi. Attól, hogy nem hagyom átverni magam, még idegesít, hogy a társkeresőn a férfiak 80%-a ilyen. A maradék hússzal meg nem illünk össze. Azért lettél lepontozva mert egy áldozathibáztató sheggfej vagy és mert azt a butaságot sugallod, hogy bárki is jobb ember lenne azért mert csúnya. Nem az. És ne azért legyen hűséges, mert nincs alkalma csalni, mert az nem hűség, hanem lúzerség.
2021. aug. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim ***** válasza:
90%

#12 mutatnál egy ilyen beteges szöveget? Csak egyet, egyetlenegyet. Ja hogy nincs.

Életemben nem láttam még itt egy Kasszás Erzsit se hőbörögni hogy miért nem kell Chadnek, halál rá, de minimum megvetés a felszínes hímringyónak 😃 Osszák szét a legjobb pasikat, nekik is jár! Aztán takarodjon dolgozni, hordja haza a pénzt talicskával, erre van teremtve, tudja hol a helye, különben jól pofánvágom (a nő és a konyha analógiáján). Na? Ki látott valaha itt ilyet?

2021. aug. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
4%

"Neked ez határozza meg az életedet, hogy hány százalékon van a válaszod a gyakorikérdéseken?:D"

Nem, sehol sem írtam ezt. Neked az határozza meg a véleményed, hogy más a százalékról kérdez és nem az, hogy érvelj?


"Ti amúgy itt miért nem egymást cumizzátok? Tökre megvan a kémia köztetek, én azt látom."

Ah, te vagy az a csaj, aki ezt a szöveget rendszeresen betolja, mert másra képtelen? Aztán, amikor veled ért egyet pár nő, akkor valahogy nem jut eszedbe ez a szöveg, ami rád is pont ugyanannyira illik?


Csendben megjegyezném, hogy én pont arról írtam ám, hogy vannak érett és értelmes nők. Konkrétan gondolkodás nélkül egybemosol 2 olyan embert, akik egyet sem értenek bizonyos dologban, mert ennyire képtelen vagy a gyűlölködéseden kívül mást tolni. Konkrétan olyat szidsz meg támadsz, akivel egyetértesz bizonyos dolgokban. A százalékot meg pont ezért hoztam fel: Azt pontoztad le, azt nevezted phaszságnak, hogy vannak értelmes nők. Te nem akarod akkor lecumizni a kérdezőt?

2021. aug. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 A kérdező kommentje:

20


Oké, köszi a leckét de attól még nagy az összefüggés abban amit írtam. Egy csúnyább pasi rákényszerül arra, hogy egy nehezen megszerzett nőt kényeztessen, tenyerén hordozza, annak reményében, hogy ezáltal megtarthatja.


Egy jóképűnek mindezt nem kell megtennie, elég ha megjelenik. És még így is minden nap több nővel jöhetne össze ha akar.

2021. aug. 28. 10:08
 26/80 anonim ***** válasza:
90%
Kezd unalmas lenni ez az incel fórum. Az elején még vicces volt, de már tényleg ugyanaz a 2-3 ember írja be ugyanazokat :(
2021. aug. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
17%

#22: Azzal egyetértek, hogy férfiak is ghostingolnak és sok férfi csak szexre hajt. Viszont, az átlag pasi azon egyszerű oknál fogva nem ghostingol, mert nincs is kit ghostingolnia.

Szóval, azért ne állítsuk be, hogy az átlag jóskák csak úgy szanálják a csajokat és egyebek. Természetesen nem gyökér minden jó kinézetű ember és nem szent minden rossz, viszont aki nagyobbat markolhat, az rendszerint nagyobbat is markol.

Jó példa erre, hogyha egy topmodell egy átlagos srácra nyomul, valahogy mindenki meglepődve néz és olyanokat gondolnak, hogy ebből nem lesz semmi. Ha viszont egy top pasi nyomul egy átlag csajra, akkor az érintetteknek le sem esik, hogy abból sokszor max szex lesz. És ilyenkor, utólag tényleg nevetséges az önkritika nélküli hiszti, mert pont olyan, mint az incelek vergődése.


#23: Ha annyira véleményburokban élsz, hogy férfi=rószincel, nő=tökéletesség, akkor felesleges bármit is mutatni.



Részemről amúgy off, mert két szélsőség között középre beállni kb. öngyilkosság. További jó gyk-s életet, ami csak egymás szidásából áll!

2021. aug. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
36%
#16 nyilván veled nem dug senki. Ronda is vagy, seggfej is, full elmebeteg és aljas. Ez kinek buli?
2021. aug. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
0%
A 26. válaszig kellett várni, hogy leincelezzenek. Hát mi van ma? :D Ez az incel szöveg nálatok lassan mindenre ráhúzható. Máskor meg megkapom, hogy végre egy értelmes hapsi, aki beoltja az inceleket. Most akkor melyik vagyok?
2021. aug. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 A kérdező kommentje:

22


Tehát aki csúnya az alapból lúzer?


Na végre! Ezt is kimondta egy nő végre. Pedig tucatnyi kérdéseim alatt amiben erre kérdeztem rá keményen letagadták. Hogy a lúzerség az csupán személyiség kérdése. Kibukik a szög a zsákból.

2021. aug. 28. 10:12
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!