Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért panaszkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért panaszkodnak állandóan, hogy kihasználják őket a férfiak, közben meg ugyanolyan külsejű pasikat keresnek?

Figyelt kérdés
Miért nem próbálják meg más külsejű srácokkal is, hátha több tiszteletet, törődést kapnának?
2021. aug. 28. 09:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az a kedvencem, hogy ez a lény közelről nőt még életében nem látott, de mindent k*rva jól tud:DDD A nők akarják, hogy a férfi megcsalja:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD Jó kiégtem, végem!
2021. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
90%
#50 Nem volt benne logikai hiba, jó hasonlat volt, nekem tetszett. Te viszont hülyeséget beszélsz, nem véletlenül lesz válás a kiderült megcsalások nagy százalékának a vége. Senki nem akar egy megcsalóval élni, csak a mentálisan beteg nők szenvednek ilyen kapcsolatokban.
2021. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 A kérdező kommentje:

51


Mit értesz a közelen? 2-3 méterről láttam már nőt és ekkora távolságból elèg jól meg lehet őket figyelni.


Vagy azt érted nem láttam még puncit? Ebben is tévedsz. Láttam azt is, még fogtam is :) Mondjuk ennek nem sok köze van ahhoz, hogy mennyire látsz át a nőkön, ismered ki valós természetüket. Én jó megfigyelő vagyok és általában jól mérem fel az embereket. Nem csalódtam még megfigyeléseimben.

2021. aug. 28. 11:11
 54/80 anonim ***** válasza:
90%

Az a nagy helyzet, hogy ha megcsalnak, szakítok és arra gondolok, hogy milyen jó volt addig az illetővel lenni, amíg el nem bszta. Milyen jókat szexeltünk, mennyire vonzott, mennyire jól éreztük magunkat.


Lehet, hogy tesz olyat, ami miatt egycsapásra megváltozik a véleményem, de azért túl átlátszó alakokkal nem szoktam kezdeni akkor sem, ha jól néznek ki és addig nagyon is azt gondolom róla, hogy egy jó kapcsolatban élek egy olyan emberrel, aki számomra kívül-belül az esetem, hiszen jól néz ki, jókat beszélgetünk, jókat szexelünk, akkor még úgy viselkedik, mint akinek én kellek. És ez egy jó és teljes érzés, függetlenül attól, hogy ugyanez következik-e utána is vagy nem, mert lerombolja ezt a képet.



Ellenben ha valami förmedvénnyel állok le, ennek az élvezetnek a fele kapásból ki is esik, mert nem vonz. Tehát a feléről már előre lemondok. Aztán itt is lehet ugyanaz a sztori vége, mint az előző esetben: vagy beválik és legalább a másik felét tudja nyújtani a dolgoknak továbbra is vagy ő is csalódást okoz, mert félredug, megüt, akármi.


Szóval miért dugnék azzal, akivel nem is akarok dugni?


Ennyi erővel inkább maradok egyedül, hiszen akkor tuti nem fog csalódás érni.

2021. aug. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
92%
Az a legszomorúbb az egészben, hogy ezekkel addig nem lehet semmit sem csinálni, amíg kárt nem tesznek valakiben.
2021. aug. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
5%
Mert a nők (sem) gondolkodnak.
2021. aug. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
92%
Félelmetes, hogy milyen emberek vannak. Aki ennyire gyűlöli a nőket és így gondolkodik róluk az inkább maradjon egyedül, esetleg kezdjen srácokkal.
2021. aug. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 A kérdező kommentje:

55


Ugyan már. Miért tennénk kárt bárkiben is? Annyit nem ér az egész. Elég ha online szétszivatjuk őket hülye ösztönös és felszínes mivoltuk miatt és mert ezt filozófikusan magyarázzák meg, holott a párválasztás simán ösztönös, döntéseden kívül álló dolog amelyek a genetika és evolúció szabályoz.


Én jókat szórakozom az ide irogatók hozzászólásaim, kifogáskereséseiken, indoklásaikon. Aztán meg jól szétoltom őket amiért annyira különbnek érzik magukat. Ennyi. Nekem ennyi elég, hogy szembesíthetem őket valódi természetükkel és ösztönös mivoltukkal.

2021. aug. 28. 11:19
 59/80 anonim ***** válasza:
88%
Ehelyett mi szórakozunk rajta, hogy mekkora debil vagy, bár néha segítő szándékkal válaszolunk, de aztán mindig kiderül, hogy te vagy az, hiszen logikát, józan gondolkodást teljesen nélkülöző kommentjeid mindig lebuktatnak. Jó szokásod még, hogy érvekre nem tudsz és nem is akarsz válaszolni, mindig belekapaszkodsz egy-két személyeskedő válaszba, hogy úgy tűnjön, te érdemben válaszolsz, sőt. Erkölcsi fölénnyel. Valójában meg egy beteg idióta vagy aki itt éli ki magát és ennyi kapcsolata van a nőkkel. És nem azért, mert nincs lapát álla, hanem mert a sérült social skilljeiddel meg a csökött agyaddal csak ennyi marad neked. Az ide író nők pár óra múlva mennek a párjukhoz, vagy a baráti körükhöz, ismerkednek, buliznak és el is felejtik ezt a kérdést, mit ahogy az összes többit is. De neked csak ez marad. És ennek egyes egyedül te vagy az oka.
2021. aug. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
88%
Marhára megszivatod a csajokat itt 😂 Te csak a gyk udvari bolondja vagy, mi oltogatunk téged, nem fordítva. Aztán megyünk a dolgunkra. Senki életébe nem sikerül belerondítanod, mert senkit se érdekelnek az incel elméletek meg az emberek kategorizálása. Nőtök se lesz soha. Nem is értem mit akartok elérni a hülyeségeitekkel a saját magatok leégetésén kívül.
2021. aug. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!