Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért panaszkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért panaszkodnak állandóan, hogy kihasználják őket a férfiak, közben meg ugyanolyan külsejű pasikat keresnek?

Figyelt kérdés
Miért nem próbálják meg más külsejű srácokkal is, hátha több tiszteletet, törődést kapnának?
2021. aug. 28. 09:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
83%

Már megint ez a sok ostoba tévképzet 😑 Minden nap, újra és újra, soha meg nem unva. Legjobb rátok hagyni. Igen, minden nő a testéből él, igen, a szép férfiak szemetek, igen, ti, a megállás nélkül gyűlölködő és fröcsögő görcsök vagytok a kedves-rendes fiúk.


Azért ez az időpontot kapunk max havi 2x a chadtől igen vicces 😂 Nem érzed magad totál idiótának amikor ilyet leírsz? 😅

2021. aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
9%
#11: Miért van az, hogy amikor nők tolnak full hasonló szinten beteges szövegeket, akkor egy nő sem problémázik?
2021. aug. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
87%

1. Brühühühüühüü ANYUUUUU megint le lettem pontozva gyakorikérdéseken!!!!!!!


2. Amúgy azért lettél lepontozva, mert nettó f*szságokat beszélsz.

2021. aug. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
87%
A kérdező meg megint a "Lapátállas" idióta. Komolyan tőled ki kapna tiszteletet meg törődést?:D Minden egyes szösszenetedből lejön, hogy elmebeteg vagy.
2021. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
4%

1. Brühühü, gondolkoznom kéne, hogy miért nyomtam pirosat egy válaszra és nem csak a frusztrált énem kéne tolni!!!!


2. Szóval fszság, hogy vannak érett és értelmes nők. Köszöntem!

2021. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 A kérdező kommentje:

11


Azzal, hogy röhögő szmájlikkal árasztod el a hozzászólásod csak azt bizonyítod, hogy te is tudod, hogy igazam van a Chadéknél foglalt időpontokkal kapcsolatban. Igen, a nők többsége náluk dug, max ritkábban dugnak, de a nők jobban bírják szex nélkül, meg tudnak masztizni az időpontig a fényképükre.


Nem azt írtam, hogy minden nő, hanem akinek kicsit kerek cicije vagy popsija van, már a kamerába rázza azt pénzért. Efelől könnyen meggyőződhetsz, csak menj fel netre és számold össze hány ilyen kamerás weboldal van.


Felesleges tagadni a tényeket.

2021. aug. 28. 10:00
 17/80 anonim ***** válasza:
90%

Neked ez határozza meg az életedet, hogy hány százalékon van a válaszod a gyakorikérdéseken?:D


Ti amúgy itt miért nem egymást cumizzátok? Tökre megvan a kémia köztetek, én azt látom.

2021. aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 A kérdező kommentje:

9


Nem biztos jobbak, de hűségesebbek. Mert nincsenek lehetőségeik.

2021. aug. 28. 10:02
 19/80 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem kifejezetten félelmetes, hogy ilyenek szabadon garázdálkodhatnak a normális emberek között az utcán.
2021. aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
90%
Akkor elmondom neked, hogy nem az a jó ember, aki azért nem csal meg, mert nincs más lehetősége, hanem akinek lenne lehetősége, mégsem csal meg.
2021. aug. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!