Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért panaszkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért panaszkodnak állandóan, hogy kihasználják őket a férfiak, közben meg ugyanolyan külsejű pasikat keresnek?

Figyelt kérdés
Miért nem próbálják meg más külsejű srácokkal is, hátha több tiszteletet, törődést kapnának?
2021. aug. 28. 09:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 A kérdező kommentje:

69


Igen, és akkor a szép ember nem lehet lúzer csak a ronda? Vagy hogy is van ez?

2021. aug. 28. 15:32
 72/80 anonim ***** válasza:
91%
Szép ember is lehet lúzer, csak az most nem jött fel témaként. A lúzerség belső tulajdonság.
2021. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:

Kérdező, a 8-as válaszodra: a hűség az személyiség és lehetőség kérdése. És nekem nem kellene olyan ember, aki azért hű, mert nincs lehetősége. Nekem olyan kell, aki hű, azért, mert hű akar lenni hozzám. Az meg nemcsak a média szerint átlagos és ronda pasik között van - sőt, ugyanolyan arányban van a médiaideál pasik között is.

Amúgy meg rengeteg olyan sztori van, hogy nagy végre beadja egy átlagos lány a derekát az átlagos vagy alatti pasinak, az meg vérszemet kap, hogy sikerült neki, ezért próbálkozik újra egy halom nőnél.


Amúgy meg a nők többsége nemcsak a 190 centis latin macsó alsógatyamodellnek ad lehetőséget, de értem, hogy könnyebb a sikertelen férfiaknak a saját lelküket ezzel vigasztalni.

2021. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 A kérdező kommentje:

73


Tehát olyan hűséges pasi nem kéne akinek nincs lehetősége megcsalni?

Csak olyan akinek lenne lehetősége?


Téged nyilván nem a hűség érdekel annyira mint a pasi lehetőségei.

2021. aug. 30. 14:47
 75/80 anonim ***** válasza:
100%
#74: Nem a #73 vagyok, de pontosan így. Nem kell olyan, aki csak azért hűséges, mert akkora lúzer, hogy senkinek nem kell. Ez nem hűség.
2021. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 A kérdező kommentje:

75


De a ronda sem kell senkinek, tehát ezen az elven lúzer. Akkor neked a ronda nem kell, igaz?

2021. aug. 30. 15:27
 77/80 anonim ***** válasza:
100%

74: direkt kiforgatod a szavaimat. Olyan kell nekem, aki nemcsak azért hű, mert nincs rá lehetősége. Mert te kezdted el azt, hogy "jaj, a jóképűbb hamarabb megcsal, több a kísértés"... nem azért fogok vkit választani, mert kevesebb eséllyel csal meg csak azért, mert nem médiaidál a külseje. Nekem a hűség nem amiatt fontos leginkább, hogy ne legyen mással, hanem hogy velem hogyan törődik, fontos-e neki, hogy engem ne bántson meg.


Amúgy meg volt olyan párom, aki nem volt egy médiaideál szépség... de nem is volt olyan nőgyűlölő, direkt mások szavait kiforgató, beképzelt majom, mint sok vergődő "kedvesrendesfiú vagyok, csak saaaajnos csúnya, ezért nem jut nekem nő".

2021. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 A kérdező kommentje:

77


Oké, tehát a rondával sincs semmi bajod ha nem azért nem csal meg mert nincs lehetősége hanem mert hűséges akar lenni?


Téged nem tudom miért kellene érdekeljen az a része, hogy mennyi lehetősége van, amíg hűséges hozzád. Vagy kinyomozod általában, hogy miért hűséges? Mert vannak lehetőségei vagy mert nincsenek? És ezt hogyan valósítod meg? Kérdezősködsz más lányoknál, hogy rámásznának-e a pasidra? Látod miért tűnik ez olyan szánalmas hozzáállásnak egy emberhez, az élethez úgy általában?

2021. aug. 30. 16:49
 79/80 anonim ***** válasza:

78: ha bejön, akkor nincs vele gondom. Nyilván olyannal nem jövök össze, aki taszít külsőre, de olyan médiaideál szerint jópasiból is van csomó (Channing Tatum, Wentworth Miller, Cristiano Ronaldo pl.).


Azt, meg hogy miért hűséges valaki, emberismeretből tudom. Odafigyelek, hogy hogy viselkedik velem, ha kettesben vagyunk, ha társaságban vagyunk, milyen társasága van stb. Pl. az exem társaságban akkor is velem foglalkozott, amikor baromi sok médiaízlés szerint baromi jó nő volt a társaságunkban, és odafigyeltek rá, kedvesek voltak vele, nem fintorogtak rá.


Olyan is lehet saját döntéséből és az irántam érzett szeretből hű, akinek nincs lehetősége megcsalásra... de olyan nem kell, akin érezni, hogy csak azért hűséges, "mer' a jobb maca nem áll velem szóba, hogy dögölne meg".

2021. aug. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 A kérdező kommentje:

79


Ez így korrekt. De statisztikailag biztos több olyan jóképű srác van aki hűtlen mint rosszképű. Az a nők dolga, hogy ezt kiszimatolják, kiismerjék az illető srácot. A megfigyelés pedig azt mutatja, hogy legtöbbször nem ismerik ki, bekövetkezik a megcsalás és akkor meg a sírás, hogy milyen szemetek a pasik, gyakran a nő pedig egy béta külsejű srác vállán teszi ezt.

Lehet, hogy utána össze is jön egy átlagos sráccal annak reményében, hogy ő majd nem fog félrelépni, viszont ez esetben gyakran a szexxel vannak gondok, nem izgul rá meg ilyenek, vagy színleli az orgazmust. Ez sem jó. Így egy szenvedélyektől mentes kapcsolatban kínlódik, vagy ugyanazt teszi amit vele tettek meg, hűtlen lesz.

2021. aug. 30. 17:07
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!