Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért panaszkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért panaszkodnak állandóan, hogy kihasználják őket a férfiak, közben meg ugyanolyan külsejű pasikat keresnek?

Figyelt kérdés
Miért nem próbálják meg más külsejű srácokkal is, hátha több tiszteletet, törődést kapnának?
2021. aug. 28. 09:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
89%
Jaj, nekem volt ilyen baratom, aki azert nem csalt meg, mert nem volt ra lehetosege. Pedig kereste a lehetoseget rendesen, chatelt lanyokkal, lajkolgatta oket folyamatosan, uzenetek a kepeik ala, stb. Epphogy csak a Tinderen nem volt fent. Csak nem talalt olyan lanyt, aki benne is lett volna a dologban, de elobb-utobb biztos akadt volna valaki. Szerencsere addig mar nem jutottunk el😌 Es ez nem egy lapatallu Chad volt, hanem egy teljesen atlagos ferfi.
2021. aug. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
91%

"Nem biztos jobbak, de hűségesebbek. Mert nincsenek lehetőségeik."


Mégis ki a f@sz akar olyan palival lenni, aki csak azért nem csal meg, mert nincs rá lehetősége??? Nekem olyan férfi kell, aki azért nem csal meg, mert nem is akar megcsalni! A ronda hűtlen lúzerek meg hadd sírjanak otthon anyucinak, amiért nem jut nekik nő!

2021. aug. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
81%
Légyszi kreatívabb kérdéseket!
2021. aug. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
7%
#33: Légyszi, kreatívabb válaszokat!
2021. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
91%

#27 Mi az, hogy nincsen kit ghostingolnia? A korcsoportom a társkeresőn a 38-50 volt. Mind átlagos, többnyire pocakos, őszülő vagy kopaszodó, full átlagos férfi. Diplomás is kevés volt közöttük, mert voltam olyan hülye, hogy azt nem állítottam be szűrőnek, mondván, hogy nem csökkentem tovább a saját lehetőségeimet. Ne tudd meg milyen full gáz pasik cserélgetik a nőket meg szeretőznek a feleségük mellett. Aki rám írt és jó pasi volt, az kivétel nélkül mind ilyen fiatal kigyúrt suhanc volt, aki nyilván szex miatt írt rám és azonnal ghostingoltam. Amúgy meg kopaszodó, alacsony pasik tűnnek el meg lépnek egyik kapcsolatból a másikba.


Te azért nem látod reálisan a valóságot, mert kizárólag olyan nőket veszel emberszámba, akik mutogatják magukat a neten. Ilyen alpári réteggel én szóba sem állok, nem tudom és nem is érdekel, hogy ők mit várnak el. De egy tanult, normális, átlagos ember ilyenekkel ismerkedik és a szőr feláll a hátamon amikor azt látom, milyen full gáz pasik hepciáskodnak, hogy miért vagyok 68 kiló mondjuk.

2021. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
7%

#35: Miért van az, hogyha egy nő leírja ezeket, mint te, akkor helyeseltek és megy a hogy is mondta az illető... cumizás, de ha egy férfi írja le ugyanezeket, akkor széttépitek és incelezitek?


"Te azért nem látod reálisan a valóságot, mert kizárólag olyan nőket veszel emberszámba, akik mutogatják magukat a neten. Ilyen alpári réteggel én szóba sem állok, nem tudom és nem is érdekel, hogy ők mit várnak el. De egy tanult, normális, átlagos ember ilyenekkel ismerkedik és a szőr feláll a hátamon amikor azt látom, milyen full gáz pasik hepciáskodnak, hogy miért vagyok 68 kiló mondjuk."

Na, itt dőlt el, hogy ki nem látja reálisan a valóságot... Semmit sem tudsz rólam, de egyből idevágod az elborult elmebajod.

1 barátnőmet kivéve, mind kifejezetten visszafogottak voltak. Szakmám van, jelenleg az egyetemet csinálom, de valószínűleg számodra nem vagyok tanult, mert csak. A bónusz az egészen, hogy nekem kifejezetten a teltebb csajok jönnek be.


Felfogod egyébként, hogy mennyire előítéletes vagy?

2021. aug. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
80%

A kérdező kommentje egy másik kérdése alól, ahol azt ecseteli, hogy hogyan catfishingeli a nőket. Igen, ő a normális lovag, egy igazi szőke herceg. Vele kell összejönni, véletlenül sem a jóképű férfiakkal:


Igen. Lerendezek egy pár randit és


1. Vagy nem megyek el


2. Vagy én megyek el és akkor a reakció a pofájukon lool :))



Ez jó szórakozás.

2021. aug. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
91%
#37 Jaja, szerintem is ugyanaz a kis görcs. Pszichiátriai eset.
2021. aug. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
90%
Nem olvastam végig minden eszmefuttatásod, de aki így beszél a nőkről, az akkor se kéne ha 10/10-es külseje lenne. Gondolkodj el inkább a saját belső értékeiden, ne fogj rá mindent a külsőre.
2021. aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 A kérdező kommentje:

37


Ezt nem én írtam. Baszki de szánalom vagy.

2021. aug. 28. 10:29
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!