Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan lánnyal aki korábban már volt egyszerre két pasival az ágyban?

Figyelt kérdés
2020. júl. 29. 22:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem nincs ebben semmi rossz, de kevesen hallanák szívesen. :)

Számomra nem okozna problémát.

2020. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
32%

Hát ja, múltja mindenkinek van, de azért engedtessék már meg, hogy mindenki eldöntse, hogy akar-e ilyen múlttal együtt lenni valakivel. A nagy álszent demokráciában, ahol az idiotizmus az erény, köszönöm szépen, maradok az olyanoknál, akiknek a múltjuk olyan, amilyet a saját értékrendem jónak talál. Erre a giga méretű lepontozás hullámra is van egy mondás: a sz*r tuti hogy finom, a több száz millió légy nem tévedhet.


A gyk is már átment konzumidióta neveldévé, ahol azokat pontozzák le, akiknek még fontos a hagyományos értékrend. Tökéletes lenyomata az agysorvasztó nyugati énközpontú világrendnek. Igazából a vicces az, hogy ezek a nagyon laza és ultra modern emberkék meg majd 5-10 év múlva arról panaszkodnak, hogy otthagyta őket a barátjuk a gyerekkel, mert jött 2-3 pasi, akivel napi szinten összejárnak. Az utolsó amit hozzáfűznék, mindenki nyugodjon le a 'csába, az azonos gondolkodás megtalálja a párját, és itt most nem kell semmi mögöttes tartalmat felfedezni.


Az óvodás szintű besértődések meg csak a 2.0 Web mellékhatásai, ahol mindenki hozzászokott hogy a kis világában csak és kizárólag az ő nézetei az etalon.

2020. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
100%
33# Most elszóltad magad, Te tartod maradi gondolkodásnak azt, aki szerint gáz, hogy részegen bármire kapható vagy.
2020. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 A kérdező kommentje:
3 egymást jól ismerő barát miért ne érezhette volna jól magát?
2020. júl. 30. 11:28
 45/72 anonim ***** válasza:
34%

44# Ugyanarról beszélünk, csak mindenki a saját szerepét szépíti.


Senki se mondta, hogy ne érezd jól magad. Azt mondom, hogy nem jönnék össze veled és a hozzád hasonlóakkal

2020. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, én olyan jókat röhögök már rajtad...😆


De persze, te valójában úrinő vagy - még a fszt is kasmírkesztyűben fogtad meg, igaz?

Neked jogod van egyszerre két pasival dugni.

Nekünk meg jogunk van lenézni téged emiatt, és kiröhögni a szánalmas magyarázkodásodat.


Nembaj, a jövőbeni párod majd biztos szívesen fog tartózkodni a "haverjaiddal" egy társaságban. Hiszen már meg is lesz a közös nevező!

Melyik egészséges férfi ne akarna haverkodni olyanokkal, akik korábban dugták a nőjét...


Hallod, nem tudom, hány éves lehetsz, de gondolkodásod olyan, mint egy 16 éves tiniribié.

2020. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az "miért ne lehetne jóban lenni azokkal, akikkel egyszer együtt voltam" a jövőbeni barátodra is kiterjeszted?


Az biztos, hogy óriási élményt szerzel a "rendes, normális" barátodnak (akit te keresel!!), ha megtudja majd, milyen társaságba került.

2020. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
100%

47# Ja... Izé... Vagyis nem tudja meg, mert majd nem mondjátok el neki. Nyilván.


#egeszsegeskapcsolat #normalisfiu #nemazalanyvagyok

2020. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem meg tényleg elég maradian gondolkoztok. Ha ti szeretnétek a 19. században élni csak tessék előtetek a küzdés, de jó lenne nem telefosni a sértegetésetekkel az egészet.

Ha leírod a véleményed az egy dolog, de ti habzószájjal élvezkedve ócsároljátok a kérdezőt. Ez meg rólatok mond el valamit kedves "konzervativok".

Most hogy mondjátok tényleg van hasonlóság a Bayer is ilyen. 😁

Ugyanígy mocskolódva ken össze szarral mindenkit akit ér.

Fene a gusztusotokat.

2020. júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező, én egyetértek veled. Nem kell feltétlenül megszakítanod a barátságot azért mert lefeküdtél velük. Engem vajmi kevéssé érdekelne. Nekem is vam olyan lány barátom akivel volt ez az de a végén csak barátság lett belőle. Mostmár nem úgy gondolok rá.

Persze néhány embernek ez sok lehet de le kell szarni őket magasról és strandpapucsban.

Van akinek már az kiveri a biztosítékot, hogy ellenkező neművel barátkozol.

Vannak ilyen emberek is akik a kisajátítást szeretik. Lehetőleg senkivel és sehova nem engedik el a párjukat főleg nem egyedül. 😁

Igen sok ilyen is van, de én nem irigylem az ő életüket és a világért sem élnék úgy ahogy nekik tetszik. Még akkor sem ha habzó szájjal és vérben forgó szemekkel kiabalálják a baromságaikat.

A többség ízlése a konzum ízlése, maga a középszer. Mindig jobb és érdekesebb ha az ember különc.

2020. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!