Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan lánnyal aki korábban már volt egyszerre két pasival az ágyban?

Figyelt kérdés
2020. júl. 29. 22:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 A kérdező kommentje:
Miért kell egy cselekedetem miatt örökre elítélni?L
2020. júl. 30. 08:10
 22/72 anonim ***** válasza:
12%
Azért, mert aki ribi, az is marad. Az emberek nem változnak meg.
2020. júl. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 A kérdező kommentje:
Sokat ittunk és két haverral történt tehát nem idegen srácokkal. Többször nem csinálnék ilyet.
2020. júl. 30. 08:18
 24/72 anonim ***** válasza:
29%
Nem ítél el mindenki csak a kicsit értelmileg handicapes fajta. 🙂
2020. júl. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
72%
Nyugi, csak azért sír a szájuk, mert nem velük csináltad. :D Ha azt írtad volna ki, hogy hármashoz keresel férfi beszállót repültek volna rád, mint a legyek. :D
2020. júl. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:

De kérdező, nem értelek. A válaszadók csak egy része ítél el. A másik részét nem zavarja.

Az hogy nekem (és a férfiak 50%-nak) nem kellene ilyen nő, és ri ba ncnak tartjuk, az a magánvéleményünk.


Te foglalkozz a másik 50%-kal. Őket nem zavarja. A való életben is lesznek bőven pasik, akiket nem fog zavarni.

2020. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
74%

25nek teljesen igaza van. Ha azt írtad volna ki hogy hármashoz keresel egy barátnőddel pasit repülnénenk rád mint a legyek.

Álszent virnyogó nyomorékok. 😁

Aztán meg leírják, hogy hát hát... de hát nem ugyanaz a kettő...

Nem a szart nem ugyanaz.

2020. júl. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
54%
23: A 17-es válaszoló vagyok. Ha az nem is zavarna, hogy nagyon másnak ítélem meg a szexuális ízlésünket, az bántana akkor is, ha ezekkel a "barátaiddal" azóta is barátok vagytok. Számomra kizáró ok, ha egy nő olyan naiv, hogy pont azokkal folytatja a barátkozást, akik megdugták. A múlton nem tudsz változtatni, de okkal akartad a hármas szexet és nem azért, mert akkora a szexuális étvágyad, mint mondjuk nekem. Valahol úgy gondolom, kettőnk érdeke, hogy ne menjek bele olyanba, amit én magamra nézvr soknak, te meg magadra nézve valószínűleg kevésnek tartanál és ha nem is a hármas hiányozna konkrétan, az extrémebb szex az igen. És ha ezen a tényen át is ugrunk, azon igenis tudsz változtatni, hogy a két jómadárt ne kezeld barátodnak, miután megdugtak. Mert a szememben nem azok.
2020. júl. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 A kérdező kommentje:
Nem értek egyet.Szerintem a barátságot nem kell megszakítani emiatt.
2020. júl. 30. 09:47
 30/72 anonim ***** válasza:
73%
Bocsi, de aki részegen 2 haverral dug egyszerre, annak semmi keresnivalója egy normális férfi oldalán.
2020. júl. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!