Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan lánnyal aki korábban már volt egyszerre két pasival az ágyban?

Figyelt kérdés
2020. júl. 29. 22:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
100%

Először elmondtuk a kérdésre a válaszunkat. Ha a kérdező nem írt volna semmit, részünkről le is zárul eza fórum.

Azonban elkezdünk leszólásokat kapni a véleményünk miatt, ráadásul a kérdező olyan érveket mond, amiket képtelenek vagyunk megállni, hogy ne világítsunk rá, mekkora baromságok.


Utoljára:

Kérdező, előtted a lehetőség, keress olyan fickót, akit nem zavar a múltad és a "haverjaid".

Viszont legalább annyira legyél korrekt, hogy mielőtt komolyabban terveznétek, nyíltan vállalod előtte a korábbi akcióidat.

2020. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor itt az 50-es válaszoló, tessék szépen privátba menni vele és ismerkedni.

(Talán még egy négyest is össze fogtok tudni hozni!)

2020. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
65%

51 Igen és ez magyarázat... mire is? Arra hogy személyeskedtek? Hát nem.

Ezek szerint a kérdező ne írjon vissza? Nem írt semmi sértőt szerintem csak elmondta hogy másképp látja. Erre válaszul kapott egy halom sértegetést.

Bar ez számomra csak azt mutatja johy az érvek menti vita nem az erősségetek. A szardobálásba meg inkább nem megyek bele.

2020. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 A kérdező kommentje:
Én elfogadom másnak a véleményét hisz ezért tettem fel kérdést.De hagy kérjem már ki magamnak a "ketten teleélveztek" című válaszokat.
2020. júl. 30. 12:32
 55/72 anonim ***** válasza:
73%

Oké, de gyakorlatilag nem az történt? A habzó szájról ,eg ne is beszéljünk, mert a nagy modern gondolkodásúak szerint mindenki álságos és kétszínű, aki nemlegesen válaszol a 2:1-es felállásra. Sőt! Irigyek! Mégis mire? Nálam eleve kuka azolyan nő, aki odadobja magát két vagy három pasinak. Nálam az ilyen nőnek nincs önbecsülése, de ha azt mondanám rá, hogy saját magát letárgyiasítja, akkor ő lenne megsértődve! Viszont ha összeáll 3-4-5-6-7-8-9 ösztönlény, aki tárgyként használja a többiek testét a saját "boldogsága" érdekében, az engem nem zavar. Csak ne jöjjenek már azzal, hogy ez a természetes, ez a menő, ez az előremutató. Majd tessék akkor is ezt mondani, amikor hozzámész vagy elveszel egy ilyen embert, majd az folytatja eme remek szokását, csak éppen a változatosság kedvéért másokkal. Aztán ott maradsz a gyerekeiddel panel prolinak. Ez marhára nem a libidóról szól. Viszont nem az én életem,mindenki úgy él ahogy akar, majd legfeljebb választ a sajátjai közül.


Gondolom azok a pasikák, akiknek az a fő életcéljuk hogy naponta 5 orgazmusuk legyen, hogy szex és csak szex, őbelőlük lesznek a hűség és a gondos családapa minta példányai.


Kérdező! Azért azt te is láthatod, hogy melyik oldal húz feléd.

2020. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
75%
Minek kéred ki? Ketten rántottak meg egyszerre, te magad mondtad. Most meg játszod az úrinőt, akit tisztelni kell? Mi lesz ha még többet iszol?
2020. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
69%

Ja, aztán ha együtt lennénk és elmennél ezzel a két főnyeremény haveroddal megint iszogatni, ismét fszba ülnél...:DDD


Miért van az, hogy vannak normális nők, akik bármennyit ihatnak, előbb zárják magukra az ajtót részegen és dőlnek ki vagy vánszorognak haza, minthogy ilyen lepra dolgokat csináljanak módosult tudatállapotban?

2020. júl. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
92%

Az 55-ös választ olvasd el néhányszor. Tökéletesen megfogalmazta a lényeget.

Csak azt nem bírom felfogni, hogy miért vagytok képtelenek ezt megérteni.

De most komolyan... szerinted milyen férfi az, amelyik elfogadja, sőt, szimpatizál ezzel a múlttal?! Merthogy jajj nem vagy prűd, meg kalandos vagy meg hasonló.

Nyilván, akinek fejben az egyetlen életcélja, hogy minél több szexhez jusson.

Szerinted az ilyen férfiaknak vannak komolyabb tervei!? Társra találni, összekötni az életet, együtt lakni, családot alapítani? Az ilyeneknek szerinted megfordul a fejébe, hogy elkísérjenek az orvoshoz szükség esetén, vagy Nőnapra virágot ajándékozzanak!?


Az ilyen múltú nők, mint te, kizárólag szexuális zsákmány ezen férfiak számára. Ó, bevállalós, biztos meg lehet vele valósítani különböző perverziókat.

De ENNYI VAGY.


Azok a férfiak, akik ténylegesen komolyan gondolkodnak, és valódi TÁRSAT keresnek a nőkben, azok messziről elkerülik a magadfajtát!

2020. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
41%

55,58. Tehát aki 3asozott az már abból nem is lehet rendes családapa. Az tutira valami züllött életű hippi, örök agglegény aki csak a puncikat vadássza. Meséljetek még.


Akkor most leírom, hogy én milyen vagyok a valóságban. Mert tudjátok a valóságnak van egy mélysége, egy embernek van több dimenziója, több érdeklődési köre....

3asoztam már és egyáltalán nem ítélem el a kérdezőt, nyílt gondolkozásúnak tartom magam.

Szeretnék családot a jövőben és szeretnék feleséget is a jövőben. Igen akár olyat is mint a kérdező, sőt. Most nagyon csúnyát fogok mondani. Akár a feleségemmel is benne lennék 3asban és ennek ellenére szeretném ugyanúgy tovább.

Borzalom, igaz?

Elég határozott elképzeléseim vannak hogy milyen egy jó szülő, milyen egy jó apa és maximálisan imádni fogom a gyerekeimet. Ha gyerekem lesz biztos, hogy soha nem fogom őket magukra hagyni bármi is történjen.

Attól függetlenül, hogy milyen a szexuális ízlésem tudom mi az az intimitás, tudom mi az a romantika. Természetes, hogy a nővel akit szeretek ápoljuk a kapcsolatunktak és közös programokat szervezünk, vacsorázni megyünk időnként.

Nincs szükségem napi 5 orgazmusra. Beérem heti 2 szexxel viszont az legyen hosszú és minőségi. 3asozást sem minden hétvégén kívánnám legfeljebb évi 1-2 ilyenre lenne igényem a szexuális élet feldobására és az izgalom miatt. Szerintem hosszú távú kapcsolatban még előnye is lenne mert nem lenne unalmas az élet.

Amiket írtok nagyrészt blődség és mérő előítélet. Szörnyű, hogy vannak rajtatok kívül másféle emberek is, másféle ízléssel és még csak nem is rossz emberek ennek ellenére.

Úgy hogy kérlek ne abban keressetek önigazolást a sivár életetekben, hogy aki izgalamsabbam akar élni az biztos hogy silány ember, mert ez nem így van. 🙂

2020. júl. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
19%

"Az ilyen múltú nők, mint te, kizárólag szexuális zsákmány ezen férfiak számára. Ó, bevállalós, biztos meg lehet vele valósítani különböző perverziókat.

De ENNYI VAGY.

Azok a férfiak, akik ténylegesen komolyan gondolkodnak, és valódi TÁRSAT keresnek a nőkben, azok messziről elkerülik a magadfajtát!"

Hát te pont nem az a fajta férfi vagy, csak egy álszent bohóc. :) Hiába csak szexelsz vele, mégis közöd van hozzá. Sokkal mélyebben vagy erkölcsileg, mint aki hármasozik. Te jobbnak próbálod beállítani magad, de pont ugyanúgy benne lennél a dologban, mint azok a pasik. Szánalmas vagy. :)

2020. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!