Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan lánnyal aki korábban már volt egyszerre két pasival az ágyban?

Figyelt kérdés
2020. júl. 29. 22:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
54%
29: Nem kell, de akkor tőlem speciel ne akarj senkit. Nekem nem barátaim sem az exeim, sem a lány, akivel barátok voltunk és megpróbáltuk, de nem jött össze. Egyikünk jövőbeli párja sem nézte volna jó szemmel. És én sem fogom elnézni, ahogy a párom olyanokkal lődörög, akik csoportosan teleélvezték. :) Na látod, nem csak a múltaddal van baj, a mentalitásod sem az, ami kellene az életembe.
2020. júl. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
73%

Na kérdező, ezzel végképp igazoltál minket, hogy miért NEM szabad veled komoly kapcsolatot tervezni. Aki továbbra is "baráti" viszonyt ápol olyan férfiakkal, akik egyszerre tették bele a fszukat és élvezték tele...

Na azzal finoman szólva sem szabad kezdenie normális férfinak. A hozzászólásaid csak megerősítették, hogy cafat vagy, semmi több.

2020. júl. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 A kérdező kommentje:
Ez a "csoportosan teleélveztek" annyira maradi gondolkodásra utal. Egyszer történt meg és két közeli haverral nem valami idegennel az utcáról.És mentségemre legyen szólva hogy sokat ittunk és elcsábultam. Azóta is legjobb haverjaim akikkel napi szinten tartom a kapcsolatot és ez a kis légyott abszolút nem hat ki a barátságunkra.
2020. júl. 30. 10:25
 34/72 A kérdező kommentje:
És természetesen védekeztünk
2020. júl. 30. 10:26
 35/72 anonim ***** válasza:
20%
Ezek után a minimum, hogy védekeztek, de ha már voltál ilyen hülye, megszakíthattad volna a kapcsolatot velük. De nem, neked kell ez is meg normális kapcsolat is. Hát akkor maradj csak a barátkáiddal.
2020. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 A kérdező kommentje:
Nem értem miért nem lehet jóban maradni azzal akivel EGYSZER együtt voltam
2020. júl. 30. 10:29
 37/72 anonim ***** válasza:
100%

Látom magam előtt a későbbi szituációt.

"Sziasztok, ő itt Sándor, a barátom. Sándor, had mutassam be neked a haverjaimat, Tamást és Kristófot. Esküszöm csak egyszer dugtam velük, és bár hármasban történt, de volt rajtuk gumi."


De kérdező, azt csinálsz, amit akarsz. Mondom, keress olyan pasit, akit ez nem érdekel.

Azért remélem, hogyha valami komoly alakulna, megmutatod a pasasnak ezt a kérdést!

2020. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 A kérdező kommentje:
Én egy normális értékrendekkel rendelkező lánynak tartom magamat és rendes fiút keresek párkapcsolatra.Múltja mindenkinek van.
2020. júl. 30. 11:03
 39/72 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♂️😆😆😆😆🤦‍♂️
2020. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
71%

😂😂😂😂😂

A legrosszabb a múltamban, hogy nem fizettem a villanyszámlát egy alkalommal és jártam az addig jó barátommal, akivel a kapcsolat után már nem is nagyon beszéltünk, tiszteletben tartva egymás érzéseit és jövőbeli kapcsolatait.


Ne próbáld már mosdatni ezt a fertőt te szerencsétlen

2020. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!