Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan lánnyal aki korábban már volt egyszerre két pasival az ágyban?

Figyelt kérdés
2020. júl. 29. 22:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
93%

Normális értékrendekkel rendelkező fiú, normális érrekrendekkel rendelkező lányt keres.


Akit két haverja megkefél egyszerre, az egy könnyűvérű nő.

Főleg hogy még a kapcsolatot is tartja velük.....


Kétlem hogy egy normális férfi hosszútávú kapcsolatot szeretne veled.

2020. júl. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 A kérdező kommentje:
De megmondtam hogy többet nem fordulna elő. És miért ne lehetnék egyszer jó feleség vagy jó anya?
2020. júl. 30. 20:28
 63/72 anonim ***** válasza:
93%
De előfordulna. Nem igaz a mondás, hogy qrvából lesz a legjobb feleség. Nem tudok olyan ribizliről, aki megváltozott volna.
2020. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 A kérdező kommentje:
Egyszeri alkalom volt csak.És ittam is
2020. júl. 30. 20:43
 65/72 anonim ***** válasza:
93%
Neked megvannak a kifogásaid még arra is, hogy tartogasd őket, de a mi racionális indokainkat képtelen vagy elfogadni? Maradj már el, ha legalább ribi vagy, ostoba ne legyél.
2020. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
95%

Nem az a baj, hogy elkövették egy hibát, mindenkinek vannak dolgok az életében, amiket szégyell.


Te azt kérdezted, hogy miért baj, hogy jól érezted magad velük. Most ezek szerint nem szégyelled. Ettől vagy ribi.

2020. júl. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
93%

A múltbeli viselkedés előre vetíti a jövőbeli viselkedést...


Ha kicsit iszol, akkor ezután is megkúrhatn@k a haverjaid egyszerre?


Ez volt az egyik kifogás hogy ittál..


Ha annyira megbántad volna, akkor megszakítod velük a kapcsolatot teljesen...

2020. júl. 31. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
59%

Úgy imádom, ahogy anonim emberek pár komment alapján kész élet-és jellemrajzot írnak rólam... 🤦‍♂️


Ha ennyire érdekel titeket, 5 éve van párom, együtt élünk külön lakásban, és jövőre belevágunk a családalapításba.

Már a legelején tudtam, hogy komoly kapcsolathoz ő megfelelő nő. Miért?

Mert előttem összesen nem volt két férfival, nemhogy egyszerre!


Azt elismerem, hogy hónapokig tartott az ismerkedés, mire lefeküdtünk. De működött ez a recept.


De győzködjétek csak magatokat, hogy ti milyen fejlettek és modernek vagytok, mások meg milyen visszamaradottak és prűdek! Aztán majd 5 év múlva, amikor a kérdező kiír egy új kérdést, hogy "már X éves vagyok és még mindig nincs semmim", akkor is magyarázzátok neki a sallangjaitokat.


Röhejes, ahogy az aberrációitokat próbáljátok magyarázni.

Nekem gusztusom sem lenne, hogy úgy szexeljek egy nővel, hogy egy másik pasi is nyomja közben!

Az a nőstény, aki számára ez élvezetet jelent, az meg úgy selejtes, ahogy van.


Na várom a szánalmas beszólogatási erőlködéseiteket, kiscsibéim!

2020. júl. 31. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:

68# Ha nem azt a választ írod, amit a kérdező és a korszellem elvár, azt le fogják pontozni.

Miért? Nyilván a frusztráció levezetése. Már a kérdést eleve azért írják ki, mert ők maguk sem biztosak benne, hogy ez így oké. De minek leoltani azokat, akik nem értenek egyet? Mi baja származik abból, hogy másnak más az erkölcsi érzéke? Nem arról van szó, hogy itt mindenki modern, felvilágosult gondolkodású, de közben végtelenül frusztrált és görcsösen igazolást keres a saját életére?

Jó látni, hogy vannak normális párok. Sok sikert!

2020. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
0%
68,69 Fárasztóak vagytok. Meguntam a visszaírogatást.
2020. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!