Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan lánnyal aki korábban már volt egyszerre két pasival az ágyban?

Figyelt kérdés
2020. júl. 29. 22:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
95%

59-es. Jaaa, te még ott tartasz, hogy majd valamikor szeretnél feleséget meg gyerekeket? :D Nekem már ezek megvannak, az a kb. 20 év tapasztalat amivel előtted járok olyan, mintha megsúgnám neked a jövőt!


Régen is voltak ilyen lányok, de mondjuk nagyságrendekkel kevesebb. Ha most megnézem hol tartanak, akkor vállon veregethetném magam, mert már akkor is előre jósolható volt.


Viszont nem fogok leállni senkivel sem azon vitatkozni mi a helye és ami a nem. Vannak örök érvényű szabályok, amit semmilyen korszellem vagy "felvilágosult" gondolkodás nem tud felülírni. Annak idején nekem is lehettek volna bevállalós csajaim, hú de izzott volna a lepedő minden nap. Aha, ez így egy jó buli lett volna. Viszont ha fiatalon egy picit is letérsz az irányról, amit akkor bőven elfogadhatónak találsz, az évek múlva már nem milliméteres letérés, hanem már több száz méteres is lehet. Olyan, mint amikor puskával célzol, közelre egy kis elmozdulás nem nagy kitérés, de messzire már az. Szóval az akkori könnyűvérű nők többsége ma már elvált, gyerekekkel és, lepukkant, a kutya sem néz rájuk. Semmi gond, bőven van ilyen pasi is. Fiatalon nagyon könnyű keménykedni, meg beszólogatni, meg okosnak éreznie magát az embernek. Majd tölts be a 40-et, aztán megérted miről is beszéltem.


Mindenki maga dönt, de én élből kerültem a mindenki nőjét, sőt a bevállalósakat is. Ennek ellenére a feleségem után bárhol megfordulnak, de bármikor elutazhatnék egy évre is, nem vetné rá magát más férfire.


Ha egy nőnek meg annyi az önbecsülése hogy egy cafatként odadobja magát a pasiknak, és azzal mentegetőzik hogy ivott, az nálam már bőven rangon aluli volt mindig is. Persze a mai modern korszellem, meg a női szexuális szabadság, meg a bevállalósság... :D Oké, a piacon minden áru elkel, kinek mi az ára... ;)


Nem, rátok ez nem vonatkozik, ez az én világomban van csak így!

2020. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim válasza:
33%
Mivel én is voltam két lánnyal, nem zavarna
2020. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!