Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan lánnyal aki korábban már volt egyszerre két pasival az ágyban?

Figyelt kérdés
2020. júl. 29. 22:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
87%

A pasik csak maguknak követelik a bevállalósságot. Ha mással voltál az, hisztiznek.

Ne mondd el, egyszerűbb lesz az életed!

2020. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 peca1000 ***** válasza:
13%
jó lesz az ilyen nő is, legalább tapasztalt :)
2020. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
57%
Nekem bevált az 1:1 felállás mind testi, mind érzelmi oldalról. Álszentnek sem mondanám magam, mert szeretem a szexet. A hedonista állatias szex nem takar következetes és bölcs jellemet, én meg egy életre kerestem partnert anno. Igazából nem ítélkezem, ki hol tart az emberi fejlődésben. Hivatkozni a többségre sem okos dolog, ugyanis a többséget hívják átlagnak, de a világot sosem az átlag emberek viszik előre.
2020. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
71%

13 Engedd meg kérlek, hogy ezt kikérjem magamanak. Az állatias hedonista szexet szeretem és mellette igyekszem bölcs és következetes lenni.

Ez két egymástól teljesen független kártya.

2020. júl. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
24%

2.

Csak egy átlagos nő könnyebben tud lefeküdni 100 férfival, ha akar, mint egy átlagos férfi 100 nővel, ha akar. A két nem nem egyforma ezekben.

2020. júl. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
65%

Nem álszentségből mondom, nekem nem jön be az, aki ilyesmit bevállal. Két nő meg nem kéne egyszerre. Még egy is sok néha. Elég nagy a szabadság igényem.


Sokan mondtátok, hogy ne mondja el a csaj, jobb ha a csávó nem tud róla.

Kérdezem én, változtat bármin is, hogy elmondja vagy sem?

Ha a jövőben megint megkívánja, vagy alkalma lesz rá, úgyis megteszi. Nekem nagyon nem hiányzik egy kapcsolatban, hogy ilyeneken stresszeljek. Azt egyedül is tudom csinálni.

Vagy később se mondja el és akkor szent a béke? Hát sunyi barátnő meg nem kell, köszi

2020. júl. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Nem ítélem el, de én nem vagyok ez a 60 pózban, 60 eszközzel ember a szexben. Szerintem nagyon nem passzolnánk úgy, hogy az ilyen szexhóbortokban sosem láttam semmit és nekem a hagyományos szex a szex.
2020. júl. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
18%

Nem kéne. Nekem alacsony a szexuális étvágyam és az 1-1 felállású normál szex tökéletesen megfelelő.


Plusz nem fogok hazudni, nekem számít a nő múltja. Akinek ilyen van a múltjában, arra már maximum qrnivalóként tudnék tekinteni, komoly kapcsolatként SOHA.


Számomra minél többen minél többször használtak egy nőt, annál értéktelenebb.


Figyelmeztetés: ez csak EGY vélemény. Ne kezdjetek itt szájkaratézni, mert senkinek nem kell senkit meggyőznie semmiről...🙄

2020. júl. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
84%
Közöm az előző életéhez???? Ha bejön, jól megvagyunk miért ne.
2020. júl. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
19%
Nem, az ilyen ribizli csak szexre jó.
2020. júl. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!