Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Bővebben lent ^^

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csapagygolyo kérdése:

Szerintetek? Bővebben lent ^^

Figyelt kérdés

Ma lett volna egy randim...A csaj azt mondta h kezd valamit érezni irántam és h mennyire teccek neki stb...

kialakulóban volt egy kapcsolat...

erre 18:07kor hívott h nem-e lenne gond h ha jönne a pasija is...mitne mondjak eldobtam a telefont...szerintetek elmennyek?


2010. júl. 6. 18:13
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
SOHA!
2010. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... ittvagyokén. :D
2010. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:

HÁÁT ez nagyon kész.XD

Szerintem ne mert égő lenne az egész helyzet.

2010. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
el ne menj!!! atyavilág:S az én volt barátnőm is nem rég hívott meg valahová, ahol ott lesz a pasija is , aki miatt dobott. de úgy beszél mintha érezne irántam megint valamit. én nemet mondtam határozottan. te is tedd ezt és felejtsd el a csajt. ez egy ribounce!
2010. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatot megszakítani vele, randira nem elmenni, már ha lehet randinak nevezni egy ilyet.
2010. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
jesszus, dehogy menjél.....mekkora egy ribi
2010. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
18:14 ha lányvagy akkor írj msn-címet és meg beszéljük.:P
2010. júl. 6. 18:15
 8/48 anonim válasza:
Én nem mennék, az tuti, mert csak az lenne belőle, hogy a pasija le akar állítani az udvarlással, még a végén az orra törne. Ha a csajnak ilyen zseniális ötletei vannak, meg se éri a bunyót...
2010. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
rendben töröltem msn-ről telom kikapcsolva...Köszi a gyórs válaszokat.:)
2010. júl. 6. 18:16
 10/48 anonim ***** válasza:
azonnal szakits meg vele minden kapcsolatot!
2010. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!