Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Bővebben lent ^^

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csapagygolyo kérdése:

Szerintetek? Bővebben lent ^^

Figyelt kérdés

Ma lett volna egy randim...A csaj azt mondta h kezd valamit érezni irántam és h mennyire teccek neki stb...

kialakulóban volt egy kapcsolat...

erre 18:07kor hívott h nem-e lenne gond h ha jönne a pasija is...mitne mondjak eldobtam a telefont...szerintetek elmennyek?


2010. júl. 6. 18:13
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Hehehe jól csináltad!!! Bár még szebb lenne a történet, ha előbb megdugod, és utána leköpöd. :DDDD
2010. júl. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
De egyébként a pasit miért akartad megverni. Ő lehet nem is tehet semmiről.
2010. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
pattogott ott nekem jobbra-balra...én meg csak annyit mondtam h ha nem kussolsz akk összeverlek erre elment...monom f*sza.:D
2010. júl. 6. 20:31
 44/48 anonim ***** válasza:

sztem meg minket szivattál eddig...:D

xd

hogy a faszba értél ilyen hamar haza?

gyökér

nekem mondtad volna,hogy megversz.

sztem már a temetőbe lennél :DDD

2010. júl. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:

feltáltak egy olyan okos dolgot h motor...:)

hát figylej...abban a városban ahol találkoztunk a tiszteletet már kivívtam.:)

tehát sokan nem nagyon mernek elémálni...tudják hogy milyen emberek vannak mögöttem;)

2010. júl. 6. 21:05
 46/48 anonim ***** válasza:
Roma vagy?
2010. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
melyik városban is laksz,kedves kérdező?
2010. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Az összes kommentedben arról dumálsz, hogy milyen kemény gyerek vagy...te inkább 1 hatalmas nagy szánalom.

2 éve gyúrsz? húúúhaaaa az már komoly teljesítmény.

1 kiba.szott nagy csi.cska vagy. Ha nem vagánykodtál volna egyfolytában, még jófejnek hittelek volna.

Fúj de utálom a vagánykodókat. Remélem egyszer úgy elvernek, hogy a nevedet sem fogod tudni.

2010. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!