Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy barátom meleg?

Figyelt kérdés
Mostanában elég furán viselkedik, valahogy úgy érzem, mintha valamit nem akarna elmondani, és számomra egyre biztosabbá kezd válni, hogy érdeklődik a férfiak felé. Valamelyik nap láttam, hogy instán belájkolta egy pasi összes félpucér képét. Amikor rákérdeztem, azt mondta, hogy ja az csak véletlen volt. Nemsokra rá már vissza lettek vonva a lájkjai 🥲 Amikor meg elmentünk étterembe, azt vettem észre, hogy beszélek hozzá, de nem figyelt, hanem valamit nagyon nézett mögöttem. Hátrafordultam, láttam, hogy egy pasit bámult, aztán kérdezrem, hogy a pasit nézi-e, és erre annyit reagált, hogy áh nem, nem, csak elbambult egy kicsit. Egyik nap telefonáltam az egyik családtagommal, kimentem a szobából arra az időre, mire visszamentem, annyit láttam, hogy barátom villámgyorsan lecsukta a laptopját, és úgy tett, mintha semmi nem történt volna. Amikor felhozom a témát, ideges lesz tőle, 100%-ig állítja, hogy nem meleg, hagyjam békén stb. Pedig nem is nagyon akar már velem lefeküdni, nem is emlékszem, mikor szexeltünk utoljára.
ma 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet biszexuális is.
ma 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szakits vele a kancsok terjesztik az écet !
ma 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nekem az jön le hogy kezd vonzódni a saját neméhez. De ezt te tudod meddig maradsz vele. Még ha valami jó nőt nézett, lájkolt volna, nemde!?
ma 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2~ Ez akkora baromság, hogy a tudomány is tagadja! Ráadásul ha csak melegeket veszünk alapul, akkor csak egymás között terjeszthetik. Nyilván bik között elvileg nagyobb a rátája, de nem létezik ilyen kimutatás.
ma 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát érdekes
ma 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!