Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Bővebben lent ^^

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csapagygolyo kérdése:

Szerintetek? Bővebben lent ^^

Figyelt kérdés

Ma lett volna egy randim...A csaj azt mondta h kezd valamit érezni irántam és h mennyire teccek neki stb...

kialakulóban volt egy kapcsolat...

erre 18:07kor hívott h nem-e lenne gond h ha jönne a pasija is...mitne mondjak eldobtam a telefont...szerintetek elmennyek?


2010. júl. 6. 18:13
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el azért is.


20F

2010. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
kérdezö te hány éves vagy? xD
2010. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

nem tudom... lenne 1órám meg tenni 30km-et motorral... de elötte még fürcsi meg stb...nem hinném hogy odaérek. :/ joh az ut az meg van 5-10perc alatt...erre nincs trafipax ^^

De a fürcsi meg a készülődés...háááát. :/

2010. júl. 6. 18:52
 34/48 A kérdező kommentje:
17 májusban tőltöm a 18-at mért?:D
2010. júl. 6. 18:54
 35/48 anonim ***** válasza:
Minek készülődnél?:D nem azt mondtuk h enyelegj vele:D elmész, mondod h a csaj ezeket mondta, pasija jól összeveszik vele és ennyi...lehet aztán téged szidna, de az is lehet h könyörögne h legyél vele xD szal semmiképp nem jönne jól ki belőle a csaj..
2010. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:

Akk át vedlek és neki vágok...kicsi késés belefér nem?:D

mert a motor még nincs itthon...-.-"

Köszi báttyó xD

2010. júl. 6. 19:09
 37/48 anonim ***** válasza:
Sok sikert:P ez a csaj csak szégyent hoz ránk, nőkre :S /mondjuk őt még annak sem nevezném../
2010. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

eléggé jo féle csaj.:D

De egy ritka paraszt egyéniség...

motor megérkezett Én most lefürdök ha hazajöttem írok.:D ugyanide.:D kb fél9re várható az érkezésem.:D

Szijasztok és köszi h segítettetek.:D

2010. júl. 6. 19:12
 39/48 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várjuk a fejleményeket.
2010. júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:

Hazaértem.:D

a srác pattogott össze-vissza beigértem neki egy verést és elment...xD

a csaj meg ott rinyált h mennyire szeret meg stb...paraszt voltam mert oda köptem elé és eljöttem...:$:D:D

2010. júl. 6. 20:06
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!