Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők mire mondják, hogy "nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mire mondják, hogy "nem érzik nőnek magukat valaki mellett"?

Figyelt kérdés
Tartalmilag érdekelne, hogy mi ennek a jelentése. Sok férfi szerint ez csak egy ilyen bullshit szöveg, amivel csak megpróbálnak elfedni valamit, főként szexuális frusztrációt vagy más elégedetlenkedést.

ma 10:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Amikor a párom nem kíván. Ilyen egyszerű. Minden apró jelből érzi egy nő, nem csak a konkrét elutasításból. Nem figyelmes, nem szán rám időt, nem keresi mivel kedveskedhet.
ma 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Nőként tökéletesen egyetértek az 1-essel.
ma 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
9%

#1-2


Akkor már értem, miért hencegett azzal a volt barátnőm, hogy a mostani pasija mellett igazi nő lehet.

Való igaz, hogy én nem kívántam azt a nőszemélyt szexuálisan. 😅

ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem kívan már a férjem..nem mondja, hogy szép vagyok...stb
ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Kicsit más aspektus:

Amikor a nőnek kell hordania a nadrágot a kapcsolatban. Neki kell megszerveznie mindent, neki kell a pénzügyekkel foglalkoznia, neki kell megoldania a "klasszikus férfi feladatokat" pl tárgyak megszerelése vagy ilyesmi.... és végsősoron a férfi csak egy utas a kapcsolatban, igazából simán besorolható a gyerekek mellé.

Az ilyennél felborul a párkapcsolat egyensúlya, nem férfi és nő, két felnőtt van egmyás mellett, hanem egy szülő és egy gyerek. Ez egyébként magával vonzza a szexualitás csökkenését is, elvégre a szülő szerepben lévő miért akarna szexelni a gyerek szerepben lévővel. és vica versa

ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
3# as Tehát igaza volt. Csak ax a kérdés, akkor minek voltál vele.
ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha a férfinek kicsi a szerszám.
ma 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Nő vagyok, és én sem éreztem ezt soha. Mármint eddig minden nap minden percben 100%-ig nőnek éreztem magam. De más nők elmondásaiból ez inkább azt jelenti, hogy szeretve nem érzik magukat.
ma 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem az 1. és az 5. válaszban leírtak vegyesen.


Személy szerint én akkor érzem magam nőnek egy férfi mellett, ha a férfi előzékeny, de határozott, talpraesett, felelősségteljes is. Figyel rám, vigyáz rám, érzem, hogy én vagyok neki a legfontosabb. Lehetek mellette gyenge, kiszolgáltatott is, mert tudom, hogy bízhatok benne.


Természetesen ez mindig két emberen, a kapcsolat dinamikáján múlik. De az tény, hogy egy nárcisztikus, elkényeztetett, megbízhatatlan manchild mellett soha, semmilyen nő nem fogja magát nőnek érezni, lehetsz te akármilyen nőies, vagy csinálhatsz bármit.

ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
11%

Amit a férfi éreztet, mutatja a te hiányodat, ha ezt mondod, hogy nem érzed magad nőnek,akkor az nem azt jelenti, hogy a másik hiányos,/ vagyis részben igaz/ hanem ő azt mutatja neked, hogy belőled mi hiányzik, ezért nem a férfit kell okolni, hibáztatni, bírálni stb.

Ez a saját maga jelen esetben a nő hiánya és a férfi mutatja neki, hogy miben kell fejlődnie.

A nő ilyen esetben mindig talál erre a helyzetre igazolni való bizonyitékot, pontosan olyan párt-társat talál akiben a hiányát megtalálja és igazolhatja, okolhatja, hibáztathatja, hogy igenis ő az oka az én bajomban.

Mi lenne, ha rájönnének, hogy minden az ellenkezője annak amit hisznek, és a másokban a hibát keresők magunkba néznének?✔

ma 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!