Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők mire mondják, hogy "nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mire mondják, hogy "nem érzik nőnek magukat valaki mellett"?

Figyelt kérdés
Tartalmilag érdekelne, hogy mi ennek a jelentése. Sok férfi szerint ez csak egy ilyen bullshit szöveg, amivel csak megpróbálnak elfedni valamit, főként szexuális frusztrációt vagy más elégedetlenkedést.

ma 10:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
27%
10#nek Az 1#es vagyok. Csak tényként irtam le, hogy az adott férfi nem kíván, ezért nem érzem a nőiségemet mellette. Nem hibáztatom érte, attól még másnak lehetek kívánatos. De amellett a férfi mellett nem vagyok nő.
ma 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%
Miért teszitek egy faroktól függővé az identitásotokat...
ma 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
6%
Na ezt is megtudtam a női válaszokból, hogy akkor érzik nőnek magukat egy pasi mellett, ha jól szét vannak baszva! :D És még ők jönnek itt a bullshit romantikával...
ma 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%
13, ha ennyit értettél meg, nem vagy valami okos.
ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
21%

Egyszer pont ugyanezt a szöveget kaptam meg az egyik exemtől. Ő is azért mondta, mert nem szexeltem vele egy ideig (egészségügyi és tőle független lelki okokból nem tudtam).

Nap mint nap erőltette és sírdogált, amikor megint nem ment.

Az lett a vége, hogy megcsalt. :) Azóta nálam eléggé intő jel ez a szöveg.

Mennyivel normálisabban hangzik az, hogy "nem érzem, hogy kívánsz" vagy "hiányzik a szex", stb.

ma 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem bókolnak neki. Házi cselédként van kezelve, nem társként. Nincsen romantika (randi, összebújás, meglepik, stb). A ffi más nőket istenít, de közben a párját nem. Nagyon leül a szex.
ma 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
31%

1,3,16


Mindent elmondtatok.

Plusz az még, hogy lekezelő és bunkó is. 😒

ma 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Csak egy klisé, amit valaki elkezdett, A többi meg megy a nyáj után
ma 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!