Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan csaj aki agyilag nem nulla?

Figyelt kérdés

nekem még nem volt rá alkalmam olyan csajal találkozni aki normális és nem kezd el hisztizni minden szaron.


az összes gyönyörű csaj nem tud mást csak kötődni és sértegetni a másikat.


úgyhogy jó volna ha valaki lelket öntene belém mert ez márt annyira belém idegződött,hogy nem kel hogy ismerjem a csajt elég ha meglátom aztán már utálom is utálom az összes csajt.Pedig én egyáltalán nem vagyok nőgyűlölő,ők tettek azzá.


2010. jún. 20. 17:18
 81/96 anonim ***** válasza:

régebben én is ilyen sértegetős típus voltam,nemtom,lehet ,hogy buta is,most így visszagondolva.de nem azért szólogattam be ,mert bántani akartam a másikat,inkább így védtem ki ,h ő támadjon be először.tudom,h hülyeség,de valahogy úgy gondolkoztam,hogyha beszólok én előbb,akkor nem fáj annyira ha ő csesztet. elég hülyeség mostmár innen nézve.

aztán találkoztam egy nagyképű "ki ha én nem" feelinges sráccal,akivel kb 1 éven keresztül cseszegettük egymást.de ezt úgy képzeld el,h "tövig nyomtuk egymásba a kést" nah jó lehet,h én durvább voltam vele. aztán 2. évben elkezdte bókokkal meg kedvességekkel elhárítani a szurkálódásaimat ,minekután mivel csak én bántottam őt,lelkifurdalásom volt miatta és mindig bocsánatot kellett kértem. később kiderült,hogy direkt ezélt csinálta a szemét:D mostmegmár tök jól elvagyunk,néha még mindig húzzuk egymást,mint "egy öreg házaspár" .de már semmi komoly.szóval engem ő szoktatott le erről a mostmár látom,hogy undorító szokásról.... próba cseresznye alapon te is kipróbálhatod.én ma már hálás vagyok ennek a "hülye bunkónak":D


am 17 éves lány vagyok,theát 18 alatt és normális,értelmes csajnak gondolom magam,meg ezt is mondják rólam:)

2010. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/96 A kérdező kommentje:

nagyon helyes:)

megpróbálok keresni egy rendes csajt,de nagyon nehéz lesz.

most volt falunap nemrég és amit én ott láttam az hihetetlen volt.

14 éves csajok együtt voltak sok 18 évessel aztán mentek dugni a pálya másik felébe mert ott sötét van.

és az egyik volt barátnőm is közöttük volt.

2010. jún. 29. 12:50
 83/96 anonim ***** válasza:

Hol van az a falu????!!!!!


Mondd a címet!!!!!!!!!!!!!!!


Most azonnal!!!!!!!

2010. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/96 anonim ***** válasza:

tegnap 08:33


Én inkább megkeresem azokat a lányokat akiket ti ribinek tartotok! Azért mert az ilyen csajok olyanok mint a férfiak! Ennyi!


Szerintem sokkal boldogtalanabb egy lány ha a gátlások és az erkölcscsősz álszentek rosszallásától tartva inkább elnyomják a vágyaikat! Ha szereti két végén égetni a gyertyát, akkor tegye! Kinek árt vele?!! Tán neked??!! Vagy az utánad kérdezőnek?! Talán rossz ember lesz ettől?! Talán ez kizárja hogy jó anya, feleség társ legyen, vagy értékes ember?!


A szemetekben biztos! Még szerencse, hogy a valóság nem ennyire szubjektív és elvakult!

A tolerancia szót nemcsak a homokosokra kéne érteni, hanem mindenki másra is aki másképp vélekedik a dolgokról, és nem kéne lehúzni azokat akik meg merik tenni ami nektek csak a fantáziátokban létezik! Mert azt egyikőtök se próbálja bemesélni nekem, hogy nem voltak ilyen gondolataitok!


Az a baj, hogy sokan abban élik ki magukat hogy nagy egyetértésben szapulnak más embereket, akik másképp gondolkodnak, és merik azt vállalni is!

2010. jún. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/96 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek:


Te meg ha vennéd a fáradtságot, és kellő alázattal és körültekintéssel közelednél másokhoz, akkor talán észrevennéd valamelyik 14 vagy akárhány éves csajban az érző embert aki jó pertnered lehetne és tudna úgy viszont szeretni és tisztelni, ahogy te őt!

De inkább azt kívánom neked hogy fogjál ki és ragadj le egy mélyen vallásosan begyöpösödött, frigid fapic.sánál! Mert ha ennyire sekélyes a gondolkodásod akkor nem érdemelsz mást!

2010. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/96 A kérdező kommentje:

még én vagyok a bűnös mert a volt barátnőm sértegetett?

meg hát milyen csaj ez eszébe sem jutok neki csak ránéz egy pasira aztán megy dugni.


nem tudom,hogy miért van ez az egész ami történik velem.


elhiszem,hogy a csajok is vágynak vad szexre meg minden de miért van az,hogy a csajok sértegetnek engem.biztos az az oka neki,hogy hagyom magamat.de már tudom mit fogok tenni.

2010. jún. 29. 22:23
 87/96 anonim ***** válasza:
mit fogsz tenni..?
2010. jún. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/96 A kérdező kommentje:
bunkó pasi leszek a csajokkal szemben had vegyék észre,hogy nálam nincs esélyük.aztán majd eszükbe fogok jutni.
2010. jún. 30. 18:19
 89/96 anonim ***** válasza:
Ha sértegetnek az egy dolog, de ettől még emberszámba vehetnéd a többi fiatal szabadelvű lányt! Nem kéne általánosítanod! Mellesleg szerintem túl dramatizálod ezt a szex dolgot! Ha a lánynak nem tetszik a fiú akkor tutira nem fog vele menni!
2010. jún. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/96 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 19:45


Itt nem az volt a kérdés, hogy te kit szedsz fel és kit nem !!! Hanem az, hogy létezik e olyan csaj, akivel lehet normális kapcsolatot kialakítani, aki nem csak a szexre jó, aki nem hisztizik minden szaron, aki lelki társ és lehet vele komminikálni , tehát nem egy "nulla" !

Szíved joga azzal vagy akivel akarsz ez a te magánügyed!

mi az hogy az ilyen lányok olyanok,mint a férfiak, hogy dugni akarnak és kész ?! vagy mi ?

Attól, hogy tisztességes lányként neveltek és vannak még ilyen szülők most is, nem folytottam el vágyaimat! Nem szüzen mentem férjhez,voltak barátaim és kiéltem magam , nem hiszem, hogy a vágyakat egy tini egy fiatal csak úgy tudja kiélni, hogy minden este mással van és két végén égeti a gyertyát !

Tudod te fiú vagy, neked más lesz ha idősebb leszel, de ezek a ribizlik a kutyának sem fognak kelleni családalapításra, ha mégis nem fogják NŐ-ként tisztelni soha !

Addig míg más a f@szt szopta én tanultam és barátom éltem ki a vágyaimat , nem minden este máson és látom azokat a velem egykorúakat akik ribizlik voltak, hogy küszködnek és sírnak most a nagyvilágban, hogy mekkora marhák voltak !!!

"Talán rossz ember lesz ettől?! Talán ez kizárja hogy jó anya, feleség társ legyen, vagy értékes ember?! "

hát egy ribizli hol lesz értékes ember ????vagy ha te egy ilyen értékes embert akarsz feleségnek hajrá ! az a baj, hogy te is mint ezek a lányok a mostanra gondolsz, hogy mi lesz később arra nem !

Mi az hogy nem lehet az embernek kiélni magát mondjuk mielőtt férjhez megy 3-4 pasival, igenis ki lehet élni magát, nem hetente 3-4 el, attól nem lesz senki értékesebb, hogy mindig más húzgálja !

Nem a gondolataimban éltem ki szexuális vágyaimat, ekkora baromságot, attól, hogy egy csaj nem ribizli még szeret kefélni és vannak vágyai , ígényei fantáziája és azt meg is valósítja a párjával!

Persze az utolsó mondatod is tiszta értelem, abban élik ki magukat az emberek, hogy másokat szapulnak !

Engem úgy neveltek és sikeresen, hogy NŐ-ként tiszteljenek a férfiak és ez így is van !!!!

Kíváncsi lennék én arra, hogy 10-15 év múlva te ezeket a ribizlikre milyen nő-ként fogsz nézni ?!

A lányaimat sem szándékszom zárdába zárni, de mindenképp úgy fogom őket nevelni, hogy NŐ-ként legyenek első perctől kezdve tisztelve és ebben minden benne van !!!

2010. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!