Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan csaj aki agyilag nem nulla?

Figyelt kérdés

nekem még nem volt rá alkalmam olyan csajal találkozni aki normális és nem kezd el hisztizni minden szaron.


az összes gyönyörű csaj nem tud mást csak kötődni és sértegetni a másikat.


úgyhogy jó volna ha valaki lelket öntene belém mert ez márt annyira belém idegződött,hogy nem kel hogy ismerjem a csajt elég ha meglátom aztán már utálom is utálom az összes csajt.Pedig én egyáltalán nem vagyok nőgyűlölő,ők tettek azzá.


2010. jún. 20. 17:18
 21/96 A kérdező kommentje:

igen az meg lehet:)


jah és én nem teszem a fejemet nemvok beképzelt sem hanem normális és inkább elbeszélgetek a csajal a problémáiról minthogy megdugom.


ugyhogy mégsem azt kapom amit megérdemlek ez valakinek ott feljebb szól:)

2010. jún. 20. 17:40
 22/96 anonim válasza:
hát öhmmmm én is kissé cicalánynak tűnhetek, platinaszőke fejem van fekete csíkokkal, tűsarkúban rohangászok meg ilyesmik, emellett Rammsteint meg Kornt (...) hallgatok, 22 éves vagyok és végzős mérnökhallgató... :/
2010. jún. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/96 A kérdező kommentje:

gratulálok


orulj neki,hogy szép vagy legalább minden pasit megkaphatsz gondolkodás nélkul


de nem tudok elképzelni egy normális szép csaj egy ojat aki nem teszi a fejét mert ő most szép,hátha ijenek a szép csajok akkor magasrol leszarom iket:(

2010. jún. 20. 17:43
 24/96 anonim ***** válasza:
100%
17:33 tőlem idéztél.most csak nagyon nagy általánosságban beszéltem.Örülök,mert ezek szerint ha szembejön velem 4 nagyjából ugyanolyan kinézetű sablon plázap* akkor bízhatok benne,hogy legalább az egyik normális.Ergo->tisztelet a kivételnek
2010. jún. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/96 anonim válasza:
17:41 vagyok... elfelejtettem hozzátenni, hogy emellett néha túlságosan is egyenes és nyers vagyok. azt hiszem nem annyira lehet rámhúzni a "teszi a fejét" kijelentést...
2010. jún. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/96 A kérdező kommentje:

egy normális csaj sem létezik mindegyik azon van,hogy ki a jobb pasi,képzeljétek el totál jo vagyok a csajhoz orul nekem minden jol megvagyunk egyut nekem nyugodtan ki öntheti a lelkét ha tudok még segitek is rajta,aztán meglátegy nálam jobbat utána meg elkezdi vele teni magát meg minden egy kis figyelmet nem képes rám forditani huje ku*** a



az öszes csaj.


csajnak csak az számit,hogy a pasanak legyen pénze vagy legyen nálam jobb képű mondjuk ,aztán már el is felejetette azt amit érte tettem


az öszes csaj hu*e nemnormális ri*an*


inkább bemegyek egy korházba kiállok egy szerencsétlen mellet az legalább normális lesz nem ugy mint a tobbi pi*.

2010. jún. 20. 17:53
 27/96 anonim válasza:
hát nézd, igazából ebben a korban, tehát tizenévesen még eléggé ilyenek a lányok.... türelem! pár év, és benő a fejük lágya. ja, 17:41 voltam megint
2010. jún. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/96 anonim ***** válasza:

hát barátom , te eddig kikkel jártál ??? elkényeztetett pénzéhes agyatlan libákkal akkor ne csodálkozz !!!

Nem szoktam soha ilyen írni, sőt eddig még nem is írtam ilyen "csúnyát "erre az oldalra !

18 éves vagy, keresgélj akkor a 20 évesek között, vagy gondolom tovább tanulsz akkor majd az egyetemen ,vagy főiskolán !


Menj, ismerkedj, beszélj , beszélj , beszélj ismerd meg mielőtt bármi is lenne !az a baj, hogy mire már rájösz milyen a csaj, addigra már benne vagy jócskán a kapcsolatba ! Én azt nem hiszem el, hogy nem lehet leszűrni pár találka után, hogy hisztis csaj e vki, vagy nem ?!


ne add fel, lesz normális barátnőd, csak eddig nem a megfelelő helyen kerested !


25/L

2010. jún. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/96 A kérdező kommentje:

hülye csajok


de miért csinálják

hát jól esik nekik ez baszus

2010. jún. 20. 18:03
 30/96 A kérdező kommentje:
vajon hol keresek értelmes nem pénzéhes és basztatós csajokat
2010. jún. 20. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!