Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan csaj aki agyilag nem nulla?

Figyelt kérdés

nekem még nem volt rá alkalmam olyan csajal találkozni aki normális és nem kezd el hisztizni minden szaron.


az összes gyönyörű csaj nem tud mást csak kötődni és sértegetni a másikat.


úgyhogy jó volna ha valaki lelket öntene belém mert ez márt annyira belém idegződött,hogy nem kel hogy ismerjem a csajt elég ha meglátom aztán már utálom is utálom az összes csajt.Pedig én egyáltalán nem vagyok nőgyűlölő,ők tettek azzá.


2010. jún. 20. 17:18
 61/96 anonim ***** válasza:

igen. értelmes vagyok, szépnek mondanak és nem hisztizek..

(:

2010. jún. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/96 anonim ***** válasza:

Hát kössz... :D

Tényleg ritka az ilyen lány, mert mostanában a plázacicák uralják az országot.. De vannak még olyan lányok, akik nem hiszik azt, hogy csak a szépségük a lényeg, az agyuk kapacitása meg max egy aranyhaléval egyenlő. Ők kicsit szerényebbek, és a fiúk többsége észre se veszi őket ebben a korban. De majd lesz olyan, amikor már nem a régi, lejárt, kiégett szépségek lesznek a jók. Csak közlöm, hogy tényleg léteznek olyan lányok, akik szépek is és mellette még okosak is. Keresni kell őket. Valószínűleg nem a disco-ban fognak várni rád. És ne általánosíts, mert nem mindenki ilyen.

16/L

2010. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/96 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat, bocsi. Én nem mondanám magam plázacicának, bár szeretek vásárolni, divatosan öltözködni, fodrászhoz járni, és sminkelek is, ha rámnéz valaki, első benyomás lehet, hogy plázacicás. De megvan a magamhoz való eszem, tisztességesen tanulok, egyetemre járok, emellett dolgozom is, nem a pasijaimból élek. Ja igen, és nem vagyok az a "mindenért megsértődök és hisztizek" típus. Szóval én úgy gondolom, hogy lehet találni értelmes lányokat mindenhol, még a "plázacicák" közt is. Légy türelmes! Sok szerencsét! :)
2010. jún. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/96 A kérdező kommentje:
jah köszi a komikat
2010. jún. 24. 00:09
 65/96 anonim ***** válasza:

Legutóbbi barátnőmre is azt hittem, hogy Ő nem!

De végül felfedeztem egy örök és roppant bölcs igazságot:

"Az hogy egy lány okos, nem egyenlő azzal, hogy értelmes"


Az okos lányok megértik amit a suliban mondanak nekik a tanárok, összeszoroznak, tanulnak és osztályelsők, de a legalapvetőbb logikai példákat képtelen összekötni...


És az értelmes lány nagyon ritka...Én sem sokkal találkoztam...Veszélyeztetett faj!!!

2010. jún. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/96 anonim ***** válasza:

nem olvastam el 1 választ se de szerinted létezik olyan fiú aki nem folyton a szex-re gondol?? és szerintem ha ilyet kérdezel akkor minden csaj értelmesebb nálad!

16/f

2010. jún. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/96 anonim válasza:

a legtobb no aki fel van haborodva itt,az 20ev felett van.halo lanyok,gondolkozzatok kicsit es nezzetek korul ! most a 20 ev alatti lanyok nagy resze olyan mint amilyennek leirta a kerdezo .. :) 18-20 kozott akadnak kivetelek,de 18 alatt siralmas a helyzet.. tanulni nem tanulnak, csak az szamit mit veszunk fel a suliba vagy 7vegen a buliba ( ami szinten a legfontosabb ),milyen pasi dug eppen, anyuapu(rosszabb esetben a pasijuk)tartja el oket, masrol nem szol az eletuk.. es akkor meg a piarol,drogrol ne is beszeljunk .. :) nem vagyok tul idos,de mikor en voltam 15-16-17 nagyon mas volt a vilag, es erre mar nem lehet azt mondani, hogy valtozik a vilag es haladni kell vele, azert 1 bizonyos ponton megalljt kene parancsolni :)

20 felett valoban nagyon mas a lanyok hozzaallasa,ez is teny,de egy 18 eves fiu mit kezdjen egy huszonevessel ?:)


23F

2010. jún. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/96 anonim ***** válasza:
hát előfordul, de ritka mint a fehér holló sajnos:(
2010. jún. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/96 anonim ***** válasza:
Kicsit jobban figyelj oda a csajok természetére, ne csak a külső számítson, és meg fogod látni: vannak szép, rendes, okos csajok. Sőt, több okos csaj van, mint okos pasi...
2010. jún. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/96 anonim ***** válasza:
OKOS NEM ÉRTELMES!!!Megin itt a pont:D
2010. jún. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!