Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan csaj aki agyilag nem nulla?

Figyelt kérdés

nekem még nem volt rá alkalmam olyan csajal találkozni aki normális és nem kezd el hisztizni minden szaron.


az összes gyönyörű csaj nem tud mást csak kötődni és sértegetni a másikat.


úgyhogy jó volna ha valaki lelket öntene belém mert ez márt annyira belém idegződött,hogy nem kel hogy ismerjem a csajt elég ha meglátom aztán már utálom is utálom az összes csajt.Pedig én egyáltalán nem vagyok nőgyűlölő,ők tettek azzá.


2010. jún. 20. 17:18
 31/96 anonim ***** válasza:
0%

Csak az,akit te építesz fel a nulláról.Amúgy meg nem hinném (: :DDDD

f/16

2010. jún. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/96 A kérdező kommentje:

ha egy csajt én építek fel a nulláról az szeretni fog engem?


mert ha igen akkor én feláldozom magamat érte csak szeressen.


legalább lesz egy csaj aki nem beképzelt pi*sa.

2010. jún. 20. 18:29
 33/96 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az, hogy minden csaj azt mondja: hülye pasik, átbasztak! Minden pasi azt mondja: hülye nők, átbasztak! Hát szeressétek már egymást gyerekek, miért nehezítjük meg a saját életünket?
2010. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/96 anonim ***** válasza:
17:33-es, melyik gimibe jársz?:D
2010. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/96 anonim ***** válasza:

17:33as vagyok :)

a TÁGba :D

2010. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/96 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vannak olyan csajok... csak ők kerülnek téged
2010. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/96 anonim ***** válasza:
nem az a baj, hogy túlságosan a külsőre mész?
2010. jún. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/96 A kérdező kommentje:

jó én szép csajt szeretnék magamnak.De a szépek között nem létezik olyan,hogy ne tenné a fejét,vagy ne tegyen rám értelmetlen megjegyzéseket?És a megjegyzések szinte mindig olyanok hogy érzelmileg sértőek.


pasik tudjátok ti milyen ha érzelmileg megbánt titeket egy olyan csaj akit szerettek?:(

2010. jún. 21. 13:23
 39/96 anonim ***** válasza:
100%

" én szép csajt szeretnék". oké, ez természetes, csak tudod a szépség nem állandó, és a legtöbb csinos lány -tisztelet a kivételnek- buta, mert azt hiszi hogy a szépségével mindent elérhet. Hozzátenném, hogy ezt nem azért írom, mert bányarém vagyok, csak anyám engem arra nevelt hogy ember legyek.

más: gondolod hogy egy szép és okos csajt megérdemelnél? nem lehet hogy benned a hiba?

20/L

2010. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/96 A kérdező kommentje:

épp ellenkezőleg bennem nincs hiba,és ezt a belsőmre értettem.


nálam megbízhatóbb és rendesebb srác nem létezik a világon és ezt nem azé írom mert fel akarok vele vágni.


de lehet,hogy nem ártana bunkó,flegmának lennem mert már észrevettem,hogy a csajok nagyon szeretik kihasználni a rendes pasikat akkor nem értem,hogy ki a rossz.


egy normál csajt nem ismerek sajnos és fogalmam sincs hogy hol vannak olyanok.Szerintem nem léteznek.

2010. jún. 22. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!