Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan csaj aki agyilag nem nulla?

Figyelt kérdés

nekem még nem volt rá alkalmam olyan csajal találkozni aki normális és nem kezd el hisztizni minden szaron.


az összes gyönyörű csaj nem tud mást csak kötődni és sértegetni a másikat.


úgyhogy jó volna ha valaki lelket öntene belém mert ez márt annyira belém idegződött,hogy nem kel hogy ismerjem a csajt elég ha meglátom aztán már utálom is utálom az összes csajt.Pedig én egyáltalán nem vagyok nőgyűlölő,ők tettek azzá.


2010. jún. 20. 17:18
 11/96 anonim ***** válasza:
70%

Ehhez gratulálok. Ezekszerint te lusta vagy keresgélni, csak hogy az ilyen könnyen dugható csajok között nem túl sok a normális természetű.. Amúgy ne gondold, hogy ti, férfiak teljesen normálisak vagytok. Ugyanúgy, sőt néha jobban is tudtok hisztizni mint mi, nők.


18/L

2010. jún. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/96 anonim ***** válasza:
74%

Az a baj, hogy a nők vagy csúnyák,

Vagy szépek és buták....

Vagy ha szépek és okosak is együtt

Nem állnak szóba velem...

Ki érti ezt?Ki érti ezt?

Én nem...


(KFT - Elizabet)

2010. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/96 anonim ***** válasza:
Nincs se tökéletes nő és férfi se.Csak kompromisszum!
2010. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/96 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ott kezd el az egészet, hogy nem úgy állsz hozzá, hogy mindegyik sík hülye és hátsó szándékaik vannak. Átb*szott egy, részvétem, de akkor olyat kell keresni, amelyik nem teszi ugyan azt. Mondjuk nekem személy szerint a keresés sosem vált be, ellenben mikor a leginkább számítottam rá, akkor megismertem életem szerelmét.

Mellékesen imádom, amikor a pasik kijelentik, hogy minden csaj hülye és csak átb*ssza a pasikat. Ez nem így van. És a pasikra is igaz, sok van, amelyik csak kihasználja a csajt. Értelmes embereket kell keresni, nem plázap*csákat és divatb*zikat.

17L

2010. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/96 anonim ***** válasza:
100%

Hát ember....

Te rossz helyen keresgélsz.

Nekem a legtöbb nő ismerősöm intelligens és kedves, nagy a választék számomra. :D:)

És ha így lemondasz a párkeresésről, elég nagy lúzer vagy, barátom. :D


26/L

2010. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/96 A kérdező kommentje:

na jó 18 éves vagyok,és már van tapasztalatom elég,és nem atomfizikus csaj kel nekem csak hát azt elvárnám egy csajtól hogy viselkedjen is csaj modjára.


nekem olyan csaj kell aki nem azon töri a fejét,hogy hogyan tudna engemet féltékenyé tenni vagy,hozzám basz értelmetlen megjegyzésekt pfuh

2010. jún. 20. 17:31
 17/96 anonim ***** válasza:
17.31-es vagyok,és 23/F...na :D
2010. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/96 A kérdező kommentje:
srácok hol kell keresgélnem akkor?
2010. jún. 20. 17:32
 19/96 anonim ***** válasza:

én az okos és aránylag szép csajok közé tartozom...megértő vagyok, csak akkor szólok valamiért ha az már tényleg sok...:)ezért szinte nem is szólok...

mások viselkedésétől csak úgy várj jót, hogyha tőled s azt kapják. H jó vagy. Nemazt h jó vagy 1 éjszakára az ágyban. hanem jo vagy egy megértő társnak, egyben barátnak...nem kell félni melletted...+egy kis önbizalom de nem ego ezerrel, meg nem is nagymenőzés.hidd el ha ezeket a dolgokat mutatod, és ilyenné válsz akkor a normális csajok begtalálják benned azt akit kerestek, ezáltal te is olyat találsz ami neked való!: )

Gondolkoztál már azon, h mi van akkor ha most is olyant kapsz amit érdemelsz??Hmmm?:P

2010. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/96 anonim ***** válasza:
32%

"persze hogy létezik,de ne a divatmajom tucat plázacicák között keresgélj IQ bajnokot..."


na ezen kiakadok mindig. mert aki kívűlről 'plázacicának' tűnik,annak már nem is lehet esze? annyira imádom ezt az általánosítást..

én is 'plázacicának' tűnök,első látásra általában pont ezen előítéletek miatt azt hiszik,hogy egy pici eszem sincs,és csak apuci pénze miatt van mindenki velem,mert hogy még normálisan se lehet velem beszélgetni, na ez az ami nemigaz. mindig mindenki azt mondja,hogy kellemesen csalódott,mert nem ilyenre számított.

jah, mostani átlagom is 4,6 lett Debrecen egyik legjobb gimijében. :D


szóval kedves kérdező te pont a kivételekkel nem találkoztál még ezek szerint. minden barátnőm gyönyörű,és okosak is. talán velük kellene találkoznod :)

2010. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!