Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan csaj aki agyilag nem nulla?

Figyelt kérdés

nekem még nem volt rá alkalmam olyan csajal találkozni aki normális és nem kezd el hisztizni minden szaron.


az összes gyönyörű csaj nem tud mást csak kötődni és sértegetni a másikat.


úgyhogy jó volna ha valaki lelket öntene belém mert ez márt annyira belém idegződött,hogy nem kel hogy ismerjem a csajt elég ha meglátom aztán már utálom is utálom az összes csajt.Pedig én egyáltalán nem vagyok nőgyűlölő,ők tettek azzá.


2010. jún. 20. 17:18
 71/96 anonim ***** válasza:
ez igaz
2010. jún. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/96 anonim ***** válasza:

"18 alatt siralmas a helyzet."

igenis van kivétel... most lettem 17 és még szűz vagyok, nem dugatom magam mindenkivel, rendesen tanulok és még ronda se vagyok.

ennyire ne általánosítsatok.

2010. jún. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/96 anonim ***** válasza:
Utolsó 01:08-al értek egyet. Ezek szerint a veszélyeztetett fajba tartozunk? Én 16 éves vagyok és még szűz. Nem vagyok hisztis, sőt, utálom az olyan embereket. Én is viszonylag jól tanulok, de azért nem vagyok osztályelső, se stréber. Valamelyik válaszoló írta, hogy az okos és az értelmes nem ugyanaz. Hát tényleg nem, igaza van. Viszont én a legalapvetőbb logikai példákat is képes vagyok összekötni, csak szólok. :) Eddigi vélemények alapján pedig nem vagyok egy csúnyácska lány, sőt... :) Nem szoktam másokat csak úgy sértegetni, mert az olyan jó, ugyanis tudom, hogy ez nekem fordított helyzetben milyen rosszul esne. Persze az más dolog, hogyha megtámadnak, vissza kell vágni, de intelligenciával többre megy az ember, mintha elkezd mondjuk káromkodni és úgy visszapofázni. Na mindegy. Nem vagyok egoista típus, de most kivételesen muszáj volt leírni ezeket, csak hogy felfogjátok, léteznek értelmes lányok, akik agyilag nem egy nagy nullák, csak elnyomja őket a tudatlan, mű, plázacica sokaság... :D Tényleg nem kéne így általánosítani fiúk... Nem minden lány olyan, ahogy a kérdező leírta őket... :\
2010. jún. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/96 anonim ***** válasza:

szia utolsó!

Én írtam azt az idézetet!

És ha járnak ide a veszélyeztetett fajból példányok akkor már érdekelsz:D 18/f

2010. jún. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/96 anonim ***** válasza:

06-20 17:24


Ez a hozzáállásod csak gerjesztené a kialakult helyzetet!


A lányok mások mint mi, és sok út az ő számukra nagyon nehezen járható. Túl sok az előitélet velük szemben és ők inkább áldozatok! A megosztás és a versengés és minden más sz@rság nem az ő választásuk, hanem beléjük nevelték!


Próbáld ki hogy kiválasztasz egy relatíve értelmes szép lányt (esetedben cicababát, gondolom én) és elkezded emberként kezelni, és nemcsak elvárni fogsz tőle hanem tanítani is olyasmikre amik szerinted a dolgok értelmesebb intézéséhez állnak közel.


Megértés, türelem, empátia, szeretet és alázat nélkül elvesztél és csk a kesergést fogod folytatni!!!

2010. jún. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/96 anonim ***** válasza:
adrika
2010. jún. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/96 anonim válasza:

00:28 vagyok.. az, hogy van kivetel 18 ev alatt is ( ami nagyon ritka, tapasztalatbol mondom,nem keves lannyal ismerkedek/ismerkedtem mar meg az elmult evekben ) nem jelenti azt, hogy ne lenne igazam, sajnos.. gratulalni tudok, hogy te maskepp latod a dolgokat,nyilvan a szuleid mashogy neveltek :) vagy a kulcsszo az, hogy egyaltalan neveltek..


azt viszont ne mossuk mar ossze, hogy aki jo tanulo,az nem lehet sik hulye.. 2 kulonbozo dologrol van szo gyerekek..


23F

2010. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/96 A kérdező kommentje:

így van.nagyon nehéz találni olyan csajt aki 18 éven aluli és nem kötődik meg teszi a fejét meg ilyenek.


a 20 éves csajokkal meg mit kezdjen egy 18 éves .


szerelmes vagyok egy csajba de az nagyon szeret sértegetni.

de nem káromkodás hanem valahogy belehatol a lelkembe és agyon tapos belsőleg.


tudjátok milyen lehet az. pfuh.


és én soha nem bántottam meg senkit soha de az a csaj nagyon teszi a fejét.most mit csináljak?

2010. jún. 25. 10:26
 79/96 anonim ***** válasza:

"így van.nagyon nehéz találni olyan csajt aki 18 éven aluli és nem kötődik meg teszi a fejét meg ilyenek. "


Nem a fenét nem, de azokat nem igazán találod meg lófrálni semerre, mert jó gyerekek, és suli után hazamennek. Nameg általában megbújnak akarva akaratlan a környezetükben, mint levél alatt az eper!



"a 20 éves csajokkal meg mit kezdjen egy 18 éves ."


:DDDD Kisfiú!!!! Ha tudnád mi mindent lehet ilyen felállással kezdeni! ;)



A saj meg azért bunkó mert:


1. A mai fiataloknál ez divat valamiért.

2. Mert hagyod.


Érdekes mód vannak csajok akiket el kell küldeni a jóqrva anyjukba hogy emberszámba vegyenek. Az kell nekik hogy bunkók legyenek velük, és éreztesse a másik a dominanciáját.


Ez olyan lehet mint a kutyáknál a falkavezérré válás, vagy nemtom!

2010. jún. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/96 anonim ***** válasza:

Én már nem a tizenéves kategóriába tartozom,nem volt olyan rég azért, 25/L de tényleg szörnyű a mai lányok viselkedése, és az a baj, hogy általánosítva van az a korosztály, na de jogosan, hisz csak a ribizlik mennek éjszakába, csak őket lehet látni szinte mindenhol, akiket normálisan nevelnek a szüleik és még hozzá az ő agyuk sem üres na azok a csajok elérhetetlenek !

Én lányos családban nőttem fel és vhogy nehéz volt a szüleimnek azt az arany középutat megtalálni a nevelésben, hogy ne legyünk túl keményen fogva, mert az is rossz és nagyon szabadjára se legyünk engedve, de könyörgöm, minket Neveltek !!!velünk beszélgettek a szüleink mindenről, ugyanúgy a szexről is és nem lettünk "nullák"! Két kicsi lányom van, ráadásul ikrek, ha oda kerül a sor nehéz lesz, de fokozatosan kell nevelni őket és bízom benne én is megtalálom azt az arany középutat !Talán akkor nem lesznek ribizlik, mert igenis tini korban sok múlik a szülőkön, de ha addig nem tudták jóra nevelni gyermekeiket már késő !

Fiúk próbáljátok megkeresni azokat az epreket a levél alatt és akkor nem lesz gond !:)

ja és kérdező az a lány aki a sárba tipor megjegyzéseivel, az nem menőzni akar, vagy felvágni, neki olyan a természete és ezen nem tud változtatni, mert BUTA ! Nekem van egy ilyen ismerősöm , sőt kettő egy lány és egy fiú és észre sem veszik kit mivel bántanak meg , vhogy úgy érzem nekik ennyi van az életben , ezzel azt hiszik hú de fasza vagyok !

2010. jún. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!