Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan csaj aki agyilag nem nulla?

Figyelt kérdés

nekem még nem volt rá alkalmam olyan csajal találkozni aki normális és nem kezd el hisztizni minden szaron.


az összes gyönyörű csaj nem tud mást csak kötődni és sértegetni a másikat.


úgyhogy jó volna ha valaki lelket öntene belém mert ez márt annyira belém idegződött,hogy nem kel hogy ismerjem a csajt elég ha meglátom aztán már utálom is utálom az összes csajt.Pedig én egyáltalán nem vagyok nőgyűlölő,ők tettek azzá.


2010. jún. 20. 17:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/96 anonim ***** válasza:

A férfiak igenis mindig minden jó nővel szexelni akarnak, és meg is teszik, ha megtehetik! Ezt csak a naívok nem tudják!


Az alapkérdésen már a kérdező is túlment!


Az elfolytás nem egy olyan dolog amit az emberek bevallanak! Így amikor te azt állítod hogy nem folytottad el akkor tudatosan, vagy tudat alatt ferdítzesz! 100% hogy volt olyan gondolatod ami izgatott téged de nem tartottad megtehetőnek és ezért inkább elhessegetted, ahelyett hogy végiggondoltad volna hogy valóban olyan szörnyűség lenne-e.

Vannak olyan lányok akik más vérmérsékletűek, és ami az eszükbe jut azt kipróbálják. Legyen az szex vadidegen emberekkel, vagy más dolog!


Akiket te ribizliknek nevezel ugyanúgy emberek és nők! Eléggé gyöpös és demagóg gondolkodásra utal, ha egy tettükből vonsz le olyan következtetéseket amelyeket nem lehet levonni, ugyanis teljesen másról van szó! A normális érett gondolkodású emberek nem ez alapján ítélik meg majd őket, hanem megnézik hogy mennyire értékes emberek, és reálisan fogják látni ezeket a lányokat, nem egyből lekezelve.

Sajnos a szexualitásra ráhúzott sötét dogmák okozzák, hogy az emberek képtelenek reálisan gondolkodni, és csak a közerkölcsnek nevezett moslék felett acsarkodva alázzák minden téren azt aki nem felel meg ilyen szempontból az elvárásaiknak!


:DD Akkora marhaságot írsz hogy az már fáj! Megint jössz ezzel hogy akik szeretik a szexuális változatosságot és sűrűn cserélik a partnereiket, azok nem tanulnak, boldogtalanok lesznek stb stb. Ennyi erővel találd már ki azt is hogy az ilyenek mind terroristák lesznek, meg nem fognak érteni a dvd lejátszóhoz meg hasonló f@szságokat!


A tanulás teljesen más dolog függvénye, mint ahogy a boldogság is!

Csak azért húzol rá mindenféle negatív kitalációt az ilyen lányokra mert a társadalmi környezeted belédnevelte, hogy azok milyen aljas mosladék emberek, így semmiben sem lehetnek jók. De akkor hol van a te agyad??!!! Hol a toleráns és racionális gondolkodásod? Sehol, mert amit te is hangoztatsz, azt a csordaszellemed mondatja veled és nem a racionális következtetéseid! A hangnemedet pedig a tolaeranciád szabályozza, ami pedig eléggé gyér e kérdésben, mert ez a megszokott és általánosan elfogadott. Te sem vagy egyén, csak a csorda egy tagja!


Az emberi érték, nem attól függ hogy ki hány emberrel feksszik le! Lehet egy monogám vallásos nő is irigy, fösvény, sekélyes, alattomos, és agresszív! Valamint lehet egy könnyűvérű csaj megértő, szeretnivaló, kedves, és jó anya is! Akkor mégis melyik emberileg az értékesebb???!!!! A te felfogásod szerint a ribi a hitványabb, de ez egy baromság! Ne az alapján ítélj meg egy embert és következtess az értékére, hogy mit szeret csinálni! Ez az infó édeskevés a megítéléshez!!! Na persze nem a ribiző, habzószájú szenteknek!


A nő nő marad attól hogy sokat szexel! Vagy talán nálad a mennyiség a jókislányság fokmérője? Eléggé sekélyes gondolat!

Én elsősorban emberként tekintek az ilyen lányokra, és ha a nőiességük, szexualitásuk, és a női lelkük ezt megengedi akkor nőként is, de semmiképp nem ítélek abból hogy mi olyasmit tettek amivel a) senkinek nem ártottak b) örömüket lelték benne!


A hozzád hasonlók a könnyűvérű csajokat a bűnözőkkel helyezik egy szintre, de teljesen alaptalanul!


Mégegyszer mondom csőlátás és csordaszellem! Minden embert egyénileg kell megítélni, és nem ilyen szempontok alapján mint amiket te hozol fel!

2010. júl. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/96 anonim ***** válasza:

Hát kedves , aki itt agyilag egy nagy nulla az te vagy !!!!

Ne hasonlíts már egy nőt aki minden nap mással kefél egy pasihoz aki ezeket meg is kapja és él vele !

Soha semmit nem folytottam magamba, mi az , hogy titkolják a hozzám hasonló emberek akik nem ribizlik ? Marhaság, ugyanúgy imádom a szex-et, ugyanúgy tudom teljesíteni és nyújtani az ágyban, ugyanúgy tudok mélytorkozni és nem 30 pasin tanultam meg talán az a baj ? Nem lett ettől beszűkűlt a szexuális vágyam, nem csak a hálószobában csinlátam és csinálom zárt ajtók között!Kipróbálják más vadidigen emberrel , rögej, csak itt a probléma, hogy naponta mással ! és igenis nem csak én, hanem mások is elítélik ezeket a ribizliket ! Nem,ilyet nem írtam, hogy nem lesznek mondjuk ügyvédek, vagy orvosok, de meg lehet nézni, hogy NŐ ként hogy bánnak velük, hogy minden férfinak csak arra kellenek, nekem nagyon sok ilyen osztálytársam volt és meg kell mondjam, akik egyik ágyból ki másikba be nem igazán sokra vitték az életben ! Nem feltétlen függ össze a két dolog, de az élet még is ezt produkálja !


Hm, egy két mondatod azt tükrözi, te nem igazán érted meg, hogy nem a mostra kell gondolni !

Felőlem felszedheted az összes ribit, de mond már meg, közülük hánnyal volt legalább 1 évnél hosszabb kapcsolatod, ha azt mondod ezek a lányok szeretik a változatosságot , vad idegenekkel ágyba bújni stb.? vagy neked az jó, ha együtt vagy egy ilyen lánnyal, közben ha ágyba bújik veled már nem is te jársz a fejében , vagy esetleg holnap már más viszi ...

hát nem tudom , nekem erről az jut eszembe, te nem tudtál még egy normális ragaszkodó szerelemre vágyó csajt találni magadnak, akinek csak te számítasz !

Sajnálni tudlak csak, hogy te ezeket a lányokat tartod érdemlegesnek, te nem is érdemelsz meg egy nőt !

És igenis nem fogják tisztelni ezeket a lányokat , olvasgasd ezt az oldalt és már abból ribizli egy lány, ha megcsalja a barátját egyszer és meg is bánja, itt nem csak én vagyok aki elítéli őket és szánalmasnak tartja azokat a pasikat akiknek egy ilyen csaj jó !



Nő marad attól, hogy sokat sexel!!! igen biológiai értelekmben igen :)!!!!

Nem beszűkült begyepesedett csajként neveltek és a nevelés csak egy dolog, amit akartam megtehettem, de soha nem k.úrválkodtam, mert nem láttam értelmét azt a f@szt szopni, amit a pasi előtte a másik csaj p.nájából vett ki !és nem gondolom, hogy a legtöbb pasi itt arra vágyik , hogy nyalja a csaj p.nájából más pasi g.ecijét ! talán így megérted, hogy nem mindenki sőt a többség már nem csak szex-re vágyik !


És nálam amúgy a ribizli az az , aki többször váltogatja a pasiját, mint más a fehérneműjét és igen ezek a lányokra egy idő után a pasik rá sem néznek ! Az egyetemen is voltak ilyen könnyűvérű nagy vérmérsékletű csajok, tanulni tanultak, tehát a kettő nem függ össze és ezt soha nem is állítottam, de egy bálon , egy bulin mindig mással jöttek egy darabig, aztán már egyedül, mert nem mutatkozott egy pasi sem az oldalán velük !


Te vagy az, aki elítéli azokat a nőket, akik nem ribizlik és rámhúzod , hogy milyen begyepesedett és elfolytott szexuális vágyakkal rendelkezem, hát tévedsz és ügyész vagyok, tehát nem vagyok egy buta NŐ és nem vagyok begyepesedve sem , már a munkámból adódóan sem, mivel elég sok témába vágó üggyel is találkozom ...


További jó keresgélést a ribizlik közt , a többiknek megy jó EPER keresgélést !

Már ebből is látszik az EPER az édes, de a ribizli ....

2010. júl. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/96 anonim ***** válasza:

Az agyilag nulla jelzőt megtarthatod magadnak!

Miért ne hasonlítsak egy ilyen férfit egy olyan nőhöz?! Mennyivel több joga van egy férfinek azt tennie amit akar, mint egy nőnek?

A hozzád hasonlók miatt bélyegzik meg a zokat a nőket, akik merik vállalni az igényeiket!

Akármennyire is kapálózol, tutira van valami, amihez lett volna kedved de mások véleménye miatt nem tetted meg, és nem magad miatt! Persze ezt úgysem fogod bevallani, sőt még talán te sem emlékszel rá. De az is lehet hogy holnap fogsz rájönni egy ilyen dologra, és frel sem fog tűnni, hogy nem a magad megítélése miatt veted, el, hanem mások rosszallásától tartva!

Ha egy csaj naponta mással csinálja az jelentheti azt is, hogy apasik nem akarják többször, de ha úgy is lenne, hogy a csaj mindig mással van, attól miért lenne már egyből rossz ember?! Ez különben sem egyenértékű azzal, hogy nem válogat!

Érdekesmód én sok olyan ágyról ágyra csajt ismerek, akik sokra vitték, és teljesen normális rendes emberek.

Manapság sajnos sok felszínes ember van akik egy számukra nem tetsző valami alapján ítélnek meg egy egész embert! A férfiak álszentek, és ha jobban a tükörbe néznének, rájönnének, hogy akármennyire is különbnek és felsőbbrendűnek képzelik magukat egyes nőknél, egyáltalán nem azok! Tisztelet a kivételnek! Ugyanis vannak normális férfiak is akik nem érzik magukat attól nyeregben hogy kutyául bánnak a nőkkel kompenzálva ezzel saját hiányosságaikat, vagy lelki fejlettségüket.


Az hogy egy csaj minden nap mással bújik ágyba az nem azt jelenti hogy azonnal másra gondol közben meg ilyenek! Ez egy rosszindulatú ferdítés! Egyéjszakás kalandok is adhatnak a másiknak felejthetetlen érzelmi és testi élményeket, pont a szexualitás jellegéből adódóan, ugyanis az nem olyan apróság, mint amikor valakitől megkérdezed az időt! Ha két ember már az ágyig jut, akkor ott a legtöbb esetben kölcsönös szimpátia vonzalom és némi bizalom és nyitottság van.

Akármennyire is szimpatikus neked úgy beállítani ezt az egészet, hogy "mindegy ki csak dugjon meg", a valóságban ez nem működik, csak amikor az ember már a züllés útjára lépett és éveket töltött valamilyen kábulatot okozó szer rabságában. De tisztán, normális környezetben nevelkedve még ilyen intenzív nemi élet mellett is megmarad az emberek önkontrollja önbecsülése, és minden ami ahhoz kell hogy normális és ép ember maradjon!


Akik ágyról ágyra járnak azok is lehetnek szerelmesek, vannak és bármikor lehetnek mélyebb érzelmeik. Attól hogy sokat szexelnek másokkal nem lesznek zombik!

Tényleg nem értem miért zársz ki minden emberi megnyilvánulást azoktól akik viselkedésével nem értesz egyet, ezzel lealacsonyítva őket az általad jogosnak vélt szintre! A valóság szerencsére teljesen más a fújolásod ellenére is! Ezt kéne megértened, hogy az elvakultságod és az egyet nem értésed olyan dolgokat mondat veled amiket logikusan végiggondolva egyáltalán nem jelenthetsz ki biztosra! Főleg, hogy ezen kijelentéseknek a valósághoz igen kevés közük van!


Minden ember hibázik! Senki sem szent, és mivel ugyanezeket a hibákat mi is elkövethetjük, így akkor magunkra is ugyanolyan habzó szájjal kéne minden mocskot kiabálnunk, amikor elkövetjük azokat a hibákat.

Ezt szeretik az emberek elfelejteni, és úgy érezni hogy ők a felsőbbrendű többségbe tartoznak akik sosem lesznek olyan elvetemült aljadékok! Aztán amikor belekerülnek és megértik hogy azon az oldalon is emberek állnak, és nem feltétlenül olyan söpredékek aki nem érdemlik meg hogy a fényérje az arcukat, akkor rájönnek hogy amit eddig sárral dobáltak az milyen is valójában. Talán akkor veszik csak észre, hogy ők bár szinte majdnem ugyanazok akik egykor voltak, mégis csak úgy vélekednek róluk mint utolsó szemét emberekről!

Ez pedig valahol nagyon sántít!


Lelki és szellemi érettség kell ahhoz, hogy az emberek elkezdjenek gondolkodni, és kiállni a csordából, ha az rossz irányba megy, és nem csatlakozni a lincselő csűrhéhez! Mindenkinek van értelmes, értékes és sötét oldala, csak rajtunk múlik hogy melyiket mutatjuk meg. Számomra az értelmetlen fújolás és mások alázása, olyan miatt amivel nem ártanak senkinek sem, a sötét oldalhoz tartozik!


Te szubjektíven és agresszíven ítélsz, ez pedig csak acsarkodáshoz és ribizéshez vezet! Az a szánalmas, és nem az ha valaki az embert látja ezekben a lányokban!


Én nem azt fogom nézni egy csajon, hogy max csak 3 férfivel lehetett előttem, mert különben ribanc és nem kell! Ez eléggé éretlen és sekélyes gondolkodásmód, amit sajnos sokan részesítenek előnyben!

Ennyi alapján nem lehet megítélni senkit sem! Főleg nem elítélni!


Jobb ha megszokod hogy minden f@szt amit le szopsz egy pinából húztak ki annakelőtte, de amit te leírsz az egy nagyon gátlástalan és perverz gruppen víziója! Ráadásul egy nagy marhaság is! Ugye te sem gondolod ezt komolyan?!!! A te kezed is volt már sok helyen és sokmindennel piszkoltad be de érdekesmód amikor átadsz vele egy szendvicset valakinek nem azzal esik neked, hogy azzal a kézzel adod oda neki, amivel kiverted valakinek, és csak úgy tocsogott a kezed az ondótól!! Persze hogy nem vonunk ilyen párhuzamokat! Ennyi erővel sosem ennél tojást, ami lényegében félig egy állat spermájából lett. Ez nonszensz!


Az hogy a közrosszindulat kipécézte magának a könnyűvérű lányokat egy dolog. Szerintem a valóságban nincs akkora jelentősége a sűrű partnercserének, ha nem a biológiai veszély oldaláról nézzük a dolgot. Én is lefeküdnék legszívesebben az összes szép és szexi nővel, és ettől nem érzem magamat rosszabb embernek. Ha megtehetném, meg is tenném! Tőlem függ hogy mit teszek bele egy ilyen egyéjszakásba, és tudom, hogy nem lenne hitvány időtöltés. Ha ezt sokszor tenném meg akkor ugyanott lennék mint azok a lányok akiket lefújolnak. Csak azzal a különbséggel hogy jobban érezném magam, mert kiélvezném amit az élettől csak kaphatok, de nem több. Uganaz lennék aki voltam, mint ahogy a lányok is ugyanazok maradnak! Se nem lesznek jobbak se rosszabbak, és nem szolgálnak rá a közutálatra. Azok a férfiak meg akik más emberek köztük olyanok véleményére adnak akik egy fűszálat nem tennének keresztbe értük, szánalmasak! Ők hagyják, hogy mások véleménye befolyásolja az életüket, és akkor se mennek oda az ilyen csajokhoz, ha amúgy szeretnének!


Én nem ítélem el azokat a nőket akik nem váltogatják a pasijaikat! Ezt fontos kijelenteni! Én azokat ítélem el, akik úgy kezelnek le embereket, hogy fogalmuk sincs az adott ember tulajdonságairól, és belsőjéről! Azokat ítélem el akik annak ellenére bírálnak, hogy erre semmi joguk semmi alapjuk, és semmi ismeretük nincs!


A diploma semmire sem jelent garanciát! Ha ügyész lennél akkor tudnod kéne értelmezni a szavakat és nem adnál olyan kijelentéseket a számba amiket le sem írtam!

Nem azt állítom hogy buta lennél, csak azt hogy értelmileg van még mit fejlődnöd és tanulnod olyan dolgokat mint pl a tolerancia! Valamint azt hogy nem ártana megvizsgálnod néhány belédkövült elképzelést a logika tükrében!


Ha valóban ügyész lennél akkor tudnád hogy egyetlen momentumból nem lehet biztos következtetéseket levonni mindenre vonatkozólag, te pedig pontosan ezt teszed az általunk vitatott lányok esetében!


Ha egy csaj a te felfogásod szerint ribanc, attól még lehet értékes ember, és nem szabad lekezelni őket ezen egyetlen információ alapján! Ezt mondom továbbra is!

2010. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/96 anonim ***** válasza:

hát figyelj nálam téma lezárva, nem rágtam bele magam abba amit írtál, mert nem érdekel már ez a téma !!!

Biztos van a ribizlik közt is kivétel , nem tagadom, de nem érdekel és kész! Egy lány tanuljon meg viselkedni , úgy , hogy tiszteljék és kész , nálam téma lezárva !

én az ilyen nőket nem tisztelem, felőlem lehet a munkájában kiváló, de mint nő egy nulla számomra ! a munka és a magánélet két külön fogalom !


és igen ügyész vagyok, nem kell többször kihangsúlyozni, ha szerinted az lennék....

mi az , hogy még van mit tanulnom ??? miről, arról hogyan legyek ribizli :D


most elmondom neked és mindenkinek, hogy az ügyészségre heti szinten érkeznek be feljelentések tini kis ribik szüleitől, húzzák magukkal lánykáikat és teszik a feljelentést XY ellen, mert a kislányuk összeszedett 30 nemi betegségből 36 és nekik az a legfontosabb, hogy a rendőrségen, ügyészségen és minden hivaltanál fel legyenek jelentve a tettesek, igenám, de ilyenkor kirendelt orvosszakértő vizsgál és ismerem mindet, ne tudd meg, hogy hogy bánnak a számodra ugyanolyan értékes nőnek tartott ribizlivel, és miért mert úgy gondolják, hogy lehetne bennünk tartás , ész és viselkedhetnének nő módjára !!!

és amikor kiderül, hogy nem XY fertőzte meg a lánykájukat, de nem is YZ, de még csak nem is XC, hanem már kb 24 pasi be lett rendelve, akkor jönnek rá többnyire a szülők, hogy hoppá, a kis leányzó nem éppen tisztességes úton jár !!!

hát tudod el lehet kapni a nemi betegséget egy partnertől is ez is tény, de amikor már azt sem tudod kitől, azért az gáz és megalázó, akárhogy nézed, és amikor a 23 pasi jön és szembesítik és mind letagadja, hogy nem is látta ezt a lo.tyót és ribike meg ott zokog, hát szánalmas képzeld el !!!

Felőlem annyi szedsz össze magadnak amennyit csak akarsz engem nem érdekel, azt írsz és úgy mocskolsz, ahogy akarsz én elítélem az ilyen ribizliket és nem fog változni a véleményem !

Nem folytottam el soha semmi nemi vágyam, bevállalós nő voltam mindig és imádom a szexet,egyetlen dolog nem fér bele a szexuális felfogásomba az egy harmadik személy, ha ettől begyepesedett vagyok akkor az vagyok és kész !!!


a fiúk többsége nem úgy gondolkodik, mint te, ezt mutatja, nagyon sok kérdés kommentje is !!!!!!! ha már egy kapcsolatban a csaj megcsalja a párját ribizlinek tekintik és mindennek lehordják, lenézik és ezek a lányok egyszer voltak másik pasival, nem minden este mással !!!

egyik pasi sem akarna egy ribizlit feleségnek , mivel egy dugásra kell nekik és kész ennyi , de van itt egy hasolnó kérdés :


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__97..


További szép napot és jó ribizlizést !

2010. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/96 A kérdező kommentje:

engem még egy csaj sem szeretett.csak dugás aztán viszlát.


am köszi a komikat

2010. júl. 3. 19:18
 96/96 anonim ***** válasza:

tegnap 18:33


Minden amit felhoztál példának, a szülők felelőssége! Nem végezték el a dolgukat, ami a nevelés és a felvilágosítás lett volna! Így vesznek el a gyerekek, fiatalok a felnőttek nemtörődömségében!


Igenis sötétek vagytok mind, és csak a saját előítéleteiteket hangoztatjátok.

Képtelenek vagytok emberi oldaláról nézni a dolgokat. Hitvány iparosok vagytok, akik gépmunkát végeznek, lesz@rva az embereket vagy a bajaikat. Ez van, ti választottátok, de ne papolj itt nekem erkölcsről amikor emberileg MEGBUKTATOK!


ui: Mint mondottam, sok a primitív, sekélyes, emberségre és megértésre képtelen ember, mint te magad is!

2010. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!