Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan csaj aki agyilag nem nulla?

Figyelt kérdés

nekem még nem volt rá alkalmam olyan csajal találkozni aki normális és nem kezd el hisztizni minden szaron.


az összes gyönyörű csaj nem tud mást csak kötődni és sértegetni a másikat.


úgyhogy jó volna ha valaki lelket öntene belém mert ez márt annyira belém idegződött,hogy nem kel hogy ismerjem a csajt elég ha meglátom aztán már utálom is utálom az összes csajt.Pedig én egyáltalán nem vagyok nőgyűlölő,ők tettek azzá.


2010. jún. 20. 17:18
 51/96 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, lehet, h az értelmes csajokat azzal kergeted el hogy NEM TUDSZ HELYESEN ÍRNI! -.-

Szánalmas vagy....

Amúgy én már láttam plázap*csát aki a tanárt oltotta be, hogy mekkora baromságot mondott. mellesleg elég értelmes tanárvolt. úgyhogy barátom, talán jó helyen kéne keresgélni

2010. jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/96 anonim ***** válasza:
Tökéletes vagy de neked szép csaj kell szóval egy nem model alkatú csajjal szóba se állsz tökéletes vagy tényleg.....
2010. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/96 anonim ***** válasza:
"dr."-rel kezdődik a nevem két okból is + nőnemű vagyok + létezem...
2010. jún. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/96 anonim ***** válasza:

te agyilag zokni kis köcsög...


talán te sem vagy agyilag toppon, hogy ez a véleményed,

azt javaslom húzd le magad a klotyón

:-))))

2010. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/96 anonim ***** válasza:

Szerintem neked is k urva ronda lehet a természeted!!


elvárjátok, hogy egy nő legyen k urva szép, k urva vékony

meg még esze is legyen...na b azmeg, megvan a véleményem rólad

2010. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/96 kevin42 ***** válasza:
Te egy olyan lányt keresel mint a nővérem, gyönyörű (állítólag, nekem mint a nővérem nem mond sokat) 2 főiskolára jár, és nagyon kedves.Am, sajnálom, de foglalt.Ja és 21 éves
2010. jún. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/96 anonim ***** válasza:

neked vmi konkrét sérelmed van, és az a baj h minden csajra ezt kivetíted. Pedig ennyi erővel én is mondhatnám minden pasira h s..fej, csak mert 2x pofáraestem miattuk és hidd el h nem az volt a legnagyobb baj h sértegettek, meg h "Kötődtek"...bárcsak kötődtek volna.

De ha ilyen missz pics.k közt keresgélsz, ott pláne h nem fogsz egy értelmeset sem találni. Ha viszont úgy állsz hozzá h szarsz mindenre, akkor a nők is így fognak kezelni.


Jah, és én is jogot hallgatok, nem vok plázacicc, sem egy Barbie baba....mégis tudok vicces lenni, de ha kell, akkor komoly is...


22/L

2010. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/96 anonim ***** válasza:

Valszeg azért rinyálsz ezen az oldalon, mert kib a szott

ronda vagy!részvétem


és annyira hülye vagy, hogy azt sem tudod, hogy a belső értékek megszépítik az ember lányát!te nagyon idióta


azé' mert nem tudsz bánni a nőkkel a nők a hibásak???

baz meg!

2010. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/96 anonim ***** válasza:

szerintem b.uzi vagy!és egy b.unkó paraszt is!ésd el magad a kertben!

amugy anyád biztos okos és értelemes is!vagy őt is utállod?pffff

2010. jún. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/96 anonim ***** válasza:
ásd
2010. jún. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!