Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan csaj aki agyilag nem nulla?

Figyelt kérdés

nekem még nem volt rá alkalmam olyan csajal találkozni aki normális és nem kezd el hisztizni minden szaron.


az összes gyönyörű csaj nem tud mást csak kötődni és sértegetni a másikat.


úgyhogy jó volna ha valaki lelket öntene belém mert ez márt annyira belém idegződött,hogy nem kel hogy ismerjem a csajt elég ha meglátom aztán már utálom is utálom az összes csajt.Pedig én egyáltalán nem vagyok nőgyűlölő,ők tettek azzá.


2010. jún. 20. 17:18
 41/96 anonim ***** válasza:
valami baj mégis van veled. és nem hiszem hogy a túlzott rendességed. lehet hogy nem jó helyen értékelsz.
2010. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/96 anonim ***** válasza:
jah és nem kéne általánosítani. valószínűleg annak a lánynak is megvan az oka hogy miért sérteget (még ha rossz ok, akkor is.)
2010. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/96 A kérdező kommentje:

mindig így van a csajokat kell védeni mert ők szentek.


szépek,főleg a belsőjük nagy f*t.


annyira szentek hogy mikor megkérdem tőlük,hogy van pasid?

Akkor a válasz mindig nem aztán meg egy idő után kiderül,hogy titokba három pasija van.


és az összes csajjal így van,mert ők úgy gondolják miért is ne ki tudja mi lesz bele.akivel még éppen jár arra meg nem gondol hogy milyen lesz a pasinak amikor megtudja hogy több kapcsolata is van neki.


egy csaj sem képes tisztelni a a pasikat.


így már értem,hogy pár pasi miért gondolkozik úgy,hogy jól megdugom aztán dobom a pic***

2010. jún. 23. 14:56
 44/96 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa hogy benned nincs hiba...pfff ezt gondolod te így...mégis átb*tak,és cseréltek,és még nem volt 1 normális kapcsolatod... gondolkozz kicsit,és ne mindig másokban keresd a hibát-.-"""
2010. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/96 anonim ***** válasza:

Szerintetek létezik olyan pasi aki agyilag nem nulla?

nekem még nem volt rá alkalmam olyan pasival találkozni aki normális és nem kezd el hisztizni minden szaron.


az összes jóképű pasi nem tud mást csak kötődni és sértegetni a másikat.


úgyhogy jó volna ha valaki lelket öntene belém mert ez márt annyira belém idegződött,hogy nem kel hogy ismerjem a pasit elég ha meglátom aztán már utálom is utálom az összes srácot. Pedig én egyáltalán nem vagyok férfi gyűlölő,ők tettek azzá.


Te rossz lányokba botlottál bele més rossz fiúkba.

2010. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/96 anonim válasza:
100%

Hát :D pedig van nem mindig a legtökéletesebb pláza cicákat kell kiszúrni hanem normális lányt keresni :)

De ne ne neten :D!

Én a pláza cicákra mondok mindig véleményt mert hisztis ribik de a normális lányok nem mindegyik hisztis :) Megkel fogni egy olyat és nem lesz akkor ennyire elő ítéleted a lányokról :d 17 L

2010. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/96 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem vagyok se atomfizikus, se modell, de aránylag okosnak és szépnek is tartom magam/tartanak mások.


Azt írtad, hogy nálad megbízhatóbb és rendesebb srác nincs a világon. Nem tudom, nálam ez nem túl pozitív kijelentés, még akkor se ha odaírtad, hogy nem nagyképűségből írtad. Ez olyan mint ha kijelenteném, hogy én vagyok a legszebb lány a világ...lehet, hogy magamban ezt gondolom, de nem mondom ki..)


Többen is írták, hogy nem minden a külső. Szerintem is ezt érdemes átgondolnod, persze nézzen ki jól, de legyen helyén az agya is. Nyugi, sokan vannak ilyenek. De lehet, hogy Neked is változnod kéne...legalábbi az "agyi dolgokban".


Nem akarlak leértékelni...de aki ilyen jelzőkkel illeti a nőket és többször egy "l" írja a "kell"-t lehet, hogy egy okos és szép lány bekerítése előtt magamba néznék és belegondolnék, hogy én vagyok-e olyan okos és szép...


L/18

2010. jún. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/96 anonim ***** válasza:

hátigen.. kössz:D

a sok általánosítás.. am igen..a legtöbb lány ilyen :D

de azért vannak kivételek.. én pl kifejezetten utálom ha egy lány nyávog vagy hisztizik minden sz*rért.. legszívesebben felpofoznám mindet, már elnézést.. :D

de megnyugodhatsz, létezik olyan csaj aki agyilag nem nulla, és jól is néz ki :)

csak nagyon kevés..:/ azér sok sikert ;)

16/L

2010. jún. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/96 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg pont hogy a pasik ilyenek.. mikor megismered őket még rendesek.. és a végén kiderül hogy mekkora érzéketlen bunkó.
2010. jún. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/96 anonim ***** válasza:
Öhm, ahogy az első oldalon is írta valaki: aki szép az buta.. Ha van kivétel, az is inkább a szebbik részből választ, meg valami pénzest.. :S
2010. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!