Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van. Legyek én is ribanc?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van. Legyek én is ribanc?

Figyelt kérdés
normálisnak tartom magam, lehet kicsit régimódinak is mert én elöbb ismerkedem aztán jön a szex de csak sokára, és nem öltözöm úgy h kint legyen mindenem. De olyan férfit meg nem találni akinek ez bejön, és nem külsőre megy. nincs normális pasi ma a földön, aki ha meglát 1 kivágott felsőt nem rohan rögtön a lány után elfelejtve h van-e barátnője, aki szerelemből szeretkezik, aki normális is. Szóval a gondom h én normális vagyok, de még 1 normális pasi nincs. Én is vegyem fel a többi lány szokásait?? Ha van is ilyen az nagyon ritka.
2010. jún. 20. 15:21
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
nem találják meg mert a külső a fontos és aki így néz ki mondjuk ahoz már oda sem mennek
2010. jún. 20. 19:34
 32/37 anonim ***** válasza:

Most neked attól jobb lesz ha tökidegenek győzködnek a neten, hogy ne légy ribanc?

Tégy belátásod szerint, ne játszmázz itt, felesleges, senki nem fog meggyőzni, minden ellen van érved.

Tudod mit látok? Hogy neked igenis magaddal van bajod, de ezt ugye beismerni nem egyszerű, könnyebb a szemét férfiakra kenni, akiket (az összeset) csak és kizárólag a farkuk vezérel.

(mégis hogy szeretnéd, hogy egy rád találjon...)

2010. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
mi bajom lenne magammal???
2010. jún. 20. 19:45
 34/37 anonim ***** válasza:
Hát azt mi nem tudhatjuk hogy m bajod magaddal , de biztos hogy van valami mert ribanc akarsz lenni ami nem normális.
2010. jún. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Aki elégedett önmagával,tisztában van a külső belső tulajdonságaival az nem akar ri@anc lenni.Ennyi.Tehát te enyhe önbizalom hiányban szenvedsz,és ha minden válasz ellen van ellenérved akkor ne kérdezz inkább semmit.Ha ri@ancosan akarsz kinézni,akkor legyél az ha ez javít az eélyeiden..viszont az már régen rossz ha vki így gondolkodik és ha csak így tudja egy pasinak a figyelmét felkelteni.
2010. jún. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Bocs elöző voltam..csak elírtam esélyeiden.
2010. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Ha úgy öltözködsz tényleg jobban felfigyelnek rád,és odajönnek hozzád.Amúgy meg tényleg nehéz párt találnia egy átlagos normális lánynak,úgyhogy hajrá :D.Nem jöhet össze mindenkinek a komoly kapcsolat.
2011. ápr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!