Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. O. S! Már több mint 1éve...

S. O. S! Már több mint 1éve csak ekörül forog az agyam. De már elegem van. Hibáztam anno hogy belekezdtem? Hogy legyek ujra a régi? Minden mpercben a kajára gondolok még álmomban is beteges? Lécci olvasátok végig

Figyelt kérdés

szoval ez kb tavaly történt h mondogaták h jó sulyban vagyok stb...meg a csajok szilikonba mindenki sovány volt... és elhatároztam h énis az leszek különben nem voltam kövér kb 150cm vagyok és akkor 53-54voltam

Mindent ettem ez volt benne a szép...mindennap csokik,csipsz hetente 3szor tuti megvolt,és este 10kor ettem.:S és nem hiztam tovább sohasem 54voltam a legtöbb,most meg ha eszek más kajákat(mert tejbegrizt eszem majdnem mindig mert ha 1napig nem szem azt akkor hiányzik)szoval ha eszem pl salit+valamit akkor este tuti megyek tornázni,futni.Nem tudok ugy elfeküdni mint régen h kitérdekel.

Amugy engem csak az zavart h a kezem dagivolt kicsit(most is ugyanolyan szerintem meg a hasam) mindig behuztam most vagyok 49-50kg és kari elött 47voltam de sehogysem tudok lefogyni ujra.

Lényeg az h ha mostantol pl ujra régi énem lenék nem tornáznék akkor mi lenne hizék 54röl kgtol feljebb vagy nem? meg magamnak egy kanál olivaolajokon fözök de azt is néha és mivan akkor ha egyszer azt kell ennem mint mindenkinek és zsirosabb ételek ezek akkor tuti dagadt leszek mert a szervezetem nem ezt szokta meg?????


2010. márc. 7. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg az agyam dagad, komolyan! Egyél biztosan fejlődő szervezeted van, azért vagy mindig éhes.
2010. márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem hiszem 20éves vagyok ja és lány ha ez számit...
2010. márc. 7. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ésszel kéne felfogni, hogy 20 évesen nem lehet akkora a súlyod, mint gyerekként és tiniként.


Meg azt is ésszel kéne felfogni, hogy nem lehet tejbegrízen élni (baromira hízlal és nagyon egyoldalú), és nem a saláta után kell elrohanni tornázni.

Étkezz normálisan (fehérje, zöldség), a tejbepapit meg edd hetente 1-szer.


Mit mondanál annak, aki azt mondja, hogy minden nap eszik csokitortát, mert ha nem, hiányzik neki, csak azt nem érti, miért hízik? Mert kb. a te eseted is ilyen.

2010. márc. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Krisz85 ***** válasza:
0%
Tajgetoszról ugorj babám, szép nagyokat maeste! :D Majd ha már leugrottál, maradj is ott a fene! Hujj hujj hurrá :D
2010. márc. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ne foglalkozz a kedves válaszadókkal, amit leírtál az igenis komoly probléma...

a tejbegríz valóban nem a legszerencsésebb választás, és ha belegondolsz tejbegrízt eszel de a sali után már tornázni kell?

tudom, h nem egyszerű, de el kell kezdeni fokozatosan átalakítani a szokásaidat. Nem azt tanácsolom h holnaptól úgy egyél mint rég, mert akkor tényleg valószínű h elkezdenél hízni, de szép lassan, minden nap egy kicsit többet, és változatosan, mert így komoly betegség lehet a vége... hidd el a saliktól igazán nem kell tartanod, zsírosabb ételekből meg eleinte csak keveset, és akkor nem lesz gond, de enni kell...

2010. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi utolso válaszolo nehézz lesz de megprobálok változtatni.

a többieknek meg üzenem h annyira hü de nagyon ahogy ök ezt beálitják nem hizlal a tejbegriz mert vagy egy éve eszem és akkor 100kilosnak kéne lennem ja és az közelse csokitorta...és am azért saláta utána tornázom mert ugye abba van csirke meg van saláta öntet is és piritot kenyér(mert cézár salátát szoktam enni)és ez után szoktam valami édeset enni. a tejbeg meg csak édesitövel és natur kakaoporal készül .

De még tudom h egészségtelen...

2010. márc. 8. 20:16
 7/7 A kérdező kommentje:
vagyis nem még tudom hanem már..
2010. márc. 8. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!