Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lanynak mondtam hogy szeretem de o meg nem al keszen? Olvasatok el fontos

Figyelt kérdés
sziasztok .egy lanynak el mondtam hogy szeretem es o azt mondta hogy most nem kesz kapcsolatra ...mi lehet a gond megkerdeztem tolle h keseobb esetleg lehetne rolla szo azt mondta h talan mi lehet a gond a kinezetem?... bokolok es mindenki elvezi szeretnek de egy kicsit szet alnak a fuelim anyira gaz? lehet azert utasitott el esetleg adjatok tippet hogyan hoditsam meg pedig tenleg mindent meg teszek es jo a dumam is elvigre a csajoknal ez is szamit nem? adjatok tippeket h mi lehet a gond vagy hogy hogyan szerezzem meg mostanaba csak beszelgetunk jo sokat semmi tobb csak baratsag nem es mostanaban nem is akar tobbet senkitol hogyan hoditsam meg?
2011. jan. 11. 21:32
 1/1 Tyler913 ***** válasza:

Ilyen esetekben nehéz "távgyógyítani" úgy, hogy se Téged,se a csajt nem ismerjük.Abból amit leírtál,nekem az jött le,hogy túlságosan rányomultál.Ez a "nem vagyok még kész a kapcsolatra" tipikus kikerülő szöveg.Ha egyébként szívesen van Veled a csaj,beszélgettek,stb., akkor jó eséllyel berakott a "legyünk csak barátok" zónába.Onnan meg nehéz kimászni,és ha bókolsz,meg nyomulsz rá,csak rosszabb lesz,sosem fog tisztelni és úgy nézni rád,mind potenciális pasira,és hidd el,ez független attól,hogy nézel ki.

Én azt tanácsolnám,hogy kezdj más lányokkal,őt pedig hanyagold.Ekkor két dolog történhet:

1.Rájössz,hogy vannak más lányok is,és már nem ezt az egyet akarod mindenáron megszerezni.

2.Ha látja,hogy más csajokkal is kavarsz,randizgatsz,akkor van egy halvány esély rá,hogy talán pasiként és nem csak barátként fog Rád tekinteni.


Szóval összességében véve: ne akard őt görcsösen,inkább nézelődj,és ismerj meg más lányokat!

2011. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!