Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van. Legyek én is ribanc?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van. Legyek én is ribanc?

Figyelt kérdés
normálisnak tartom magam, lehet kicsit régimódinak is mert én elöbb ismerkedem aztán jön a szex de csak sokára, és nem öltözöm úgy h kint legyen mindenem. De olyan férfit meg nem találni akinek ez bejön, és nem külsőre megy. nincs normális pasi ma a földön, aki ha meglát 1 kivágott felsőt nem rohan rögtön a lány után elfelejtve h van-e barátnője, aki szerelemből szeretkezik, aki normális is. Szóval a gondom h én normális vagyok, de még 1 normális pasi nincs. Én is vegyem fel a többi lány szokásait?? Ha van is ilyen az nagyon ritka.
2010. jún. 20. 15:21
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Szerintem a "ribanc" szót arra gondolta, hogy legyen e ő is ilyen kis csitri lányka aki mutogatja magát mindt 1-2 lány. Gondolom nem a boldogítólányra gondolt.
2010. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
amúgy nekem is van egy lány imserősö, 18 éves de a hugom barátnője és osztálytársa és ővele eltunék képzelni egy kapcsolatot mert híhetetlen de a mai világ ban benne van minden földi jó kedves aranyos visszafogott a szép kinézete melett és még szűz annyira tudnám őt kedvelni:)
2010. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Ri@ancoknak áll a világ..1 darabig..1-2 action erejéig ezekből lesznek 30éves létükre a kiégett szutykok 40évesen meg a gyerek,férj nélkűl maradó szinglik öreglányok,csak még nem tudják.Maradj olyan amilyen vagy add önmagad és sokkal nagyobb sikered lesz te leszel az aki megfogja találni a boldogságot és a normális pasit ne légy türelmetlen.:)Egy nő úgy vonzó ha természetes a komoly pasik meg erre buknak:)
2010. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

ha gondolod dobj egy privit msn címmel:)


17 vagyok

2010. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Hülyeség, amit írsz. Ez csak a látszat, a média kreálta világ, elég baj, ha te is bedőlsz ennek.


Hülyeség, amit fontolgatsz, mert azzal, hogy merészebb ruhákat hordalnál, és "ribanckodnál" pont az olyan pasikat vonzanád be, akikre nem vágysz. Azt meg minek?


Én a lehető legtávolabb állok a ribanctól, 2 barátom volt eddig, 20 évesen szexeltem először, mert akkor találtam meg az igazit. Mégse mást hibáztatok ezért.

Tökéletesen boldog vagyok évek óta, és szerelmes, és még a cicimet se kellett kiraknom mindezért :)

22/L

2010. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Ne legyél ribanc. Persze ha alkalmazkodni akarsz akkor legyél. De szerintem maradj olyan amilyen vagy, és előbb vagy utóbb megtalálod majd aki hozzád illik. Én egy normális lányt keresek, de nem igazán találok. :S


20/F

2010. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak férfiben. És szerintem meg normális lány nincsen! :D

De amúgy ne add fel, én inkább szűzként halok meg, de nem fogok megváltozni csak azért, mert ez a "menő".

19/F

2010. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Én végigolvastam, de annyira összevissza, hogy szerintem nem árt egy f@sz a szádba:D
2010. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Ha ribanc leszel, akkor biztos hogy soha nem fogsz találni normális pasit, és mindenki csak egyszer meg akar dugni és kész. Ha normális maradsz, akkor viszont előbb-utóbb biztos találsz egy rendes pasit. Nehezebb olyat találni, de megéri. Hidd el, nem mindenkinek jön be ha kirakod mindened. A normálisaknak nem. Ha eddig rendes lány voltál, azt nehogy feladd.
2010. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
A jó nő(MINDEN TEKINTETBE VÉVE)akkor is jó nő ha polóba farmerba és tornacipőbe mászkál,meg is találják az ilyet a normális férfiak.:)
2010. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!