Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van. Legyek én is ribanc?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van. Legyek én is ribanc?

Figyelt kérdés
normálisnak tartom magam, lehet kicsit régimódinak is mert én elöbb ismerkedem aztán jön a szex de csak sokára, és nem öltözöm úgy h kint legyen mindenem. De olyan férfit meg nem találni akinek ez bejön, és nem külsőre megy. nincs normális pasi ma a földön, aki ha meglát 1 kivágott felsőt nem rohan rögtön a lány után elfelejtve h van-e barátnője, aki szerelemből szeretkezik, aki normális is. Szóval a gondom h én normális vagyok, de még 1 normális pasi nincs. Én is vegyem fel a többi lány szokásait?? Ha van is ilyen az nagyon ritka.
2010. jún. 20. 15:21
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Itt az oldalon fiúk részéről is sok ilyen kérdés van, hogy ők ilyen olyan normálisak, de minden lánynak csak a bunkó pasik kellenek... Szerintem ezeknek csak egymásra kéne találniuk :)
2010. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

itt vagyok én

!!! 16 /f vagyok és vagyok olyan aki csak a tinikrvákra megy én az olyat szeretem mint te :D de tényleg :D

2010. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
én 18 vagyok, és olyan 20-25 körül keresgéltem eddig
2010. jún. 20. 15:28
 14/37 anonim válasza:
Hát ha ennyiből sikerült kijelentened, hogy te minden férfit ismersz, akkor ennyi ésszel igen, legyél. Csak akkor érintkezned kell ezzel a sok gyűlöletes, ocsmány hímmel.
2010. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
akkor inkább fiatalokat keres :D többre becsülnek
2010. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
mondta anyu is h cseten olyan 24 éves fiúk panaszkodnak h nincs normális lány. De én miért nem találok ilyen pasit???
2010. jún. 20. 15:29
 17/37 anonim ***** válasza:

jól végiggondoltad? miután "ribanc" leszel utána fog jönni egy helyes pasi akinek bejössz de nem mer majd közeledni feléd mert "ribanc" vagy.


biztos hogy megéri?


amúgy a kérdésedre a válasz: NE!


F/17

2010. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Ha eszedbe jut megkérdezni, akármennyire is normális lehetsz, vannak problémáid.
2010. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rossz helyen keresed őket.És kérlek ne légy te is olyan mint a legtöbb lány.Én azt mondom járj könyvtárba, vagy olyan helyekre ahol találhatsz hozzád illő pasit aki megérdemel.Igaz hogy ritka az ilyen de hidd el hogy van.
2010. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
13/l
2010. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!