Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves srác nyomul rám, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves srác nyomul rám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok és egy 22 éves srác nyomul rám.Én nem járnék vele, mert túl idős hozzám, meg amúgy sem tetszik.Tudom szerint eddig 1 barátnője volt az se volt túl hosszú kapcsolat.Nem egy adonisz, de én nem csak ezért nem járok vele.Már kb 2 hónapja bombáz smsekkel( egyik barátnőm megadta neki a számom, ma sem tudom melyik..), hívogat, de mindig nagyon kedves és még sosem volt tolakodó, de már elmondta hogy mit érez irántam.Nem fogok összejönni vele, de a kérdés:

Vajon tényleg szerelmes belém, vagy csak "azt" akarná?

Egy idő után békén fog hagyni? Mert én hiába mondom neki hogy max. barátság lehet, ő azt mondja rendbe-rendbe neki az is jó csak beszélhessen velem.


2010. jún. 19. 15:44
 71/91 anonim ***** válasza:
Lehet el kellene kottyintani ilyesmiket Neki. :P
2010. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 A kérdező kommentje:
Ma este megmondom neki hogy mi a helyzet.Hogy nem fogunk összejönni ( csak akkor ha megváltozik, bár én erre kevés esélyt látok..) és majd szépen holnap mesélek Nektek.:D
2010. jún. 19. 20:26
 73/91 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi leszek. :) Bár ilyen diplomatikus lenne az a lány, akit szeretek. :))
2010. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy neked összejön a dolog;))) Majd azért te is megoszthatod ám velünk, hogy mi a helyzet.:D
2010. jún. 19. 20:46
 75/91 anonim ***** válasza:
Majd holnap akciózom, beteg vagyok még. :) Történt valami? :))
2010. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 A kérdező kommentje:

Nah itt vagyok.:D Csak kb eddig aludtam.

Hát...annyi volt, hogy egész este a nyakunkon volt, meg rámnyomult az ellenségem pasija (!) én igyekeztem otthagyni, de nehéz volt koptatni.De a másik srác meg tök féltékeny volt, ( látszott rajta) de a barátnőmnek azt mondta, hogy már tudja hogy nem kerülhet hozzám közelebb, ezért lehet nem is jön már többet buliba.Szóval lehet, hogy felfogta, csak időközbe jóba lettünk, és egész jó barátom lett.Na mindegy ahogy akarja. Am meg néha hozzáért a kezemhez, akkor bocsánatot kért XD Már mondtam neki, hogy figyi..nem kell mindenért bocsánatot kérni.XD

2010. jún. 20. 12:41
 77/91 anonim ***** válasza:
Már csak az a kérdés, hogyan vakard le az ellenséged pasiját:P
2010. jún. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
Azért csak felfogta, ha nehezen is.
2010. jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
78%
Ó, nehogy már. Csalódnom kell Benne... :(
2010. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 A kérdező kommentje:
Hát, úgy tűnik hogy felfogja lassan...De az ellenségem pasija:O Milyen durva volt...nem is gondoltam volna, hogy ilyen a pasija. Ennyit a hűségről!!!Meg aztán amikor én levakartam akkor más csajokhoz ment oda meg smárolt is velük meg minden:SS Nekem nem is kell pasi ha így megcsalnának.
2010. jún. 20. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!