Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves srác nyomul rám, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves srác nyomul rám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok és egy 22 éves srác nyomul rám.Én nem járnék vele, mert túl idős hozzám, meg amúgy sem tetszik.Tudom szerint eddig 1 barátnője volt az se volt túl hosszú kapcsolat.Nem egy adonisz, de én nem csak ezért nem járok vele.Már kb 2 hónapja bombáz smsekkel( egyik barátnőm megadta neki a számom, ma sem tudom melyik..), hívogat, de mindig nagyon kedves és még sosem volt tolakodó, de már elmondta hogy mit érez irántam.Nem fogok összejönni vele, de a kérdés:

Vajon tényleg szerelmes belém, vagy csak "azt" akarná?

Egy idő után békén fog hagyni? Mert én hiába mondom neki hogy max. barátság lehet, ő azt mondja rendbe-rendbe neki az is jó csak beszélhessen velem.


2010. jún. 19. 15:44
 21/91 anonim ***** válasza:
Én fognálak, és elhúználak a barátnőidtől. Melyik megyében laksz?
2010. jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 anonim ***** válasza:
Barátkozz vele. Ha az elején közölted, hogy több nem lesz, és beleegyezett, később sem mondhatja, hogy hitegetted. Ha mégis elbízza magát, az az ő baja.
2010. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 anonim ***** válasza:
57%
És mit tennél, ha a buliban elkapna, belekóstolna a nyakadba, miközben háttal állsz Neki, és elkóborolna a keze, Rajtad?
2010. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 anonim ***** válasza:
15:59 pedobear megint lecsapott!!!!! hoppá!! XD
2010. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 A kérdező kommentje:

Bács-Kiskun megyében lakom.


Én sosem hitegettem, szóval így van ha ő ebbe többet gondol bele, mint barátság az az ő baja.


Ha ezt tenné biztos nem állnék vele többet szóba. Bár amilyen félős ezt nem tudom elképzelni róla.:D

2010. jún. 19. 16:29
 26/91 anonim ***** válasza:
Te vagy az Fruzsina, Kecskemétről?
2010. jún. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 anonim ***** válasza:
78%
Na látod, akkor örülj, hogy nem én nyomulok Rád. ;)) Mert én lehet megtenném - jó, az én részemről volt nem kevés "hitegetés".
2010. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 A kérdező kommentje:

Nem Fruzsina vagyok, és nem is Kecskemétről.:D

Belegondoltam, hogy mivan ha ezt elolvassa. Tuti magára ismerne.:D

2010. jún. 19. 16:34
 29/91 anonim ***** válasza:
Hát aztán, legfeljebb bocsánatot kér.
2010. jún. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 A kérdező kommentje:
Akkor ha tényleg hitegettem volna hogy talán lehet valami, blabla, akkor megérteném hogy nyomul, de így.. Egyszer mondta, ilyen szomorúan, hogy "háát ige mi csak barátok vagyunk..." Én erre: Igen, és ennél több nem is lesz. Ez se volt elég.:D
2010. jún. 19. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!