Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves srác nyomul rám, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves srác nyomul rám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok és egy 22 éves srác nyomul rám.Én nem járnék vele, mert túl idős hozzám, meg amúgy sem tetszik.Tudom szerint eddig 1 barátnője volt az se volt túl hosszú kapcsolat.Nem egy adonisz, de én nem csak ezért nem járok vele.Már kb 2 hónapja bombáz smsekkel( egyik barátnőm megadta neki a számom, ma sem tudom melyik..), hívogat, de mindig nagyon kedves és még sosem volt tolakodó, de már elmondta hogy mit érez irántam.Nem fogok összejönni vele, de a kérdés:

Vajon tényleg szerelmes belém, vagy csak "azt" akarná?

Egy idő után békén fog hagyni? Mert én hiába mondom neki hogy max. barátság lehet, ő azt mondja rendbe-rendbe neki az is jó csak beszélhessen velem.


2010. jún. 19. 15:44
 61/91 anonim ***** válasza:
Mondd meg udvariasan, hogy zavar a viselkedése.
2010. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/91 anonim ***** válasza:
Értelek.. És mellügyben hogy állsz? :D
2010. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 A kérdező kommentje:
Jajj te már 2.szorra vagy:DDD Nincs okom panaszra úgy gondolom.
2010. jún. 19. 19:52
 64/91 anonim ***** válasza:
78%
Hiszem, ha látom/érzem/tapasztalom. Nem szokta a szemeivel "csecsemőszerűen vágyakozva" lesni azokat a leendő tejtartályokat?
2010. jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 A kérdező kommentje:

Erre is van egy sztorim XD

Úgy volt, hogy mentünk a vonaton mert "véletlen" azzal jött amivel én, és amikor nem beszéltünk észrevettem h a mellemet nézi :O xD Amikor ránéztem abbahagyta és tisztára elpirult..meg se mert szólalni. Jó hogy nem kért bocsánatot.:D

2010. jún. 19. 19:56
 66/91 anonim ***** válasza:
Ahogy egy kérdésből emlékszem, a nő felelőssége elrugdosni a barátot, mert egy férfinak a barátság is felér egy ígérettel.
2010. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/91 anonim ***** válasza:
100%
De azért úgy érzem, valamennyire csak érdekel Téged ez a srác.. Nézd, hány óra Róla beszélgetsz. :P Ez már jó jel, meglátod, előbb-utóbb észre sem veszed, és beleszeretsz. ;)
2010. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 A kérdező kommentje:
Hát..én nem hiszem...1 az hogy nem is tetszik a másik meg hogy a barátnőim lehet, hogy akkor már nem foglalkoznának velem...én meg nem akarom hogy ne legyenek barátaim.:S
2010. jún. 19. 20:02
 69/91 anonim ***** válasza:
És ha kb. 1 évig nyomulni fog, másként fogsz rá tekinteni? :)
2010. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 A kérdező kommentje:
Nem tudom..1 év múlva meglátjuk :D Ha változtat magán Pl: nem lesz ilyen nyálgép meg nem kér mindenért bocsánatot, meg fogyhatna is( nem mintha én nem) akkor lehet.:D
2010. jún. 19. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!