Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves srác nyomul rám, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves srác nyomul rám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok és egy 22 éves srác nyomul rám.Én nem járnék vele, mert túl idős hozzám, meg amúgy sem tetszik.Tudom szerint eddig 1 barátnője volt az se volt túl hosszú kapcsolat.Nem egy adonisz, de én nem csak ezért nem járok vele.Már kb 2 hónapja bombáz smsekkel( egyik barátnőm megadta neki a számom, ma sem tudom melyik..), hívogat, de mindig nagyon kedves és még sosem volt tolakodó, de már elmondta hogy mit érez irántam.Nem fogok összejönni vele, de a kérdés:

Vajon tényleg szerelmes belém, vagy csak "azt" akarná?

Egy idő után békén fog hagyni? Mert én hiába mondom neki hogy max. barátság lehet, ő azt mondja rendbe-rendbe neki az is jó csak beszélhessen velem.


2010. jún. 19. 15:44
 41/91 anonim ***** válasza:
Mellügyben hogy állsz?
2010. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:
Ne csak azt mondd, hogy túl fiatal vagy hozzá, hanem azt, hogy nem tetszik.
2010. jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:
Ez lehet tőle egy taktika, amivel a jó szívedre akar hatni.
2010. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 A kérdező kommentje:
Azt még konkrétan nem mondtam neki hogy egyáltalán nem jön be, csak utáltam rá. Mert kérdezte hogy nekem milyen srácok tetszenek és teljesen az ellenkezőjét mondtam mint amilyen ő.De lehet, hogy kitalálom azt, hogy nekem most épp tetszik valaki más, és hogy lehet hogy összejövünk blabla.Hátha akkor békénhagy.
2010. jún. 19. 17:46
 45/91 A kérdező kommentje:
Meg amúgy is. Tudom hogy neki az se jó ha barátok vagyunk, de nekem meg nem lenne jó ha járnánk, mert ha szakítok vele, akkor mindenkinek elterjeszti hogy ribanc vagyok.Én viszont nem vagyok az. Meg a barátnőim is körberöhögnének ha járnék vele.
2010. jún. 19. 17:48
 46/91 anonim ***** válasza:
100%
A barátnős marhaságot felejtsd el... Nehogy ezen múljon. :)
2010. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 A kérdező kommentje:
Nem, nem rajtuk múlik, ha ők nem lennének akkor sem lenne semmi. Am a barátnőkre rátérve: valamelyik elég szemét volt, hogy megadta a számom.Tudta, hogy nekem szar lesz.Ennyit a barátnőkről...
2010. jún. 19. 18:00
 48/91 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne, ha egy évig hajtana Rád? Rózsával, szerelmeslevéllel, mindennel? Na akkor mit tennél?
2010. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs...elég rosszul érezném magam, hogy ő mindent megtesz de én akkor sem járok vele.Remélem idáig nem jutunk. Bár szerenádot már ígért :S Remélem csak viccelt.
2010. jún. 19. 18:10
 50/91 anonim ***** válasza:
Hát, nem olyan bátor.. Én, ha ilyesmit jelentenék ki, megcsinálnám. :))
2010. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!