Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves srác nyomul rám, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves srác nyomul rám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok és egy 22 éves srác nyomul rám.Én nem járnék vele, mert túl idős hozzám, meg amúgy sem tetszik.Tudom szerint eddig 1 barátnője volt az se volt túl hosszú kapcsolat.Nem egy adonisz, de én nem csak ezért nem járok vele.Már kb 2 hónapja bombáz smsekkel( egyik barátnőm megadta neki a számom, ma sem tudom melyik..), hívogat, de mindig nagyon kedves és még sosem volt tolakodó, de már elmondta hogy mit érez irántam.Nem fogok összejönni vele, de a kérdés:

Vajon tényleg szerelmes belém, vagy csak "azt" akarná?

Egy idő után békén fog hagyni? Mert én hiába mondom neki hogy max. barátság lehet, ő azt mondja rendbe-rendbe neki az is jó csak beszélhessen velem.


2010. jún. 19. 15:44
 51/91 anonim ***** válasza:
De, mivel én olyan helyzetben vagyok, mint ez a bolond, csak annyi különbséggel, hogy bátrabb vagyok, ezek szerint, meg kicsit aktívabb/kreatívabb, és kevésbé ilyen nyafizós, ezért én csak a pártját fogom. :))
2010. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 A kérdező kommentje:

:))

Majd kiderül, hogy mennyire bátor. Ha van rá igény akkor holnap leírom hogy viselkedett a buliban.:D

Én meg neked szurkolok, hogy összejöjj a lánnyal, legalább te nem vagy beszari mint a srác aki rám nyomul.:D

2010. jún. 19. 18:53
 53/91 anonim ***** válasza:
100%

Köszi szépen! :)

Én kifejezetten kíváncsi vagyok, mondjuk nálam a lány fél tőlem, ez itt a gond...

2010. jún. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 A kérdező kommentje:
Hát én nem félek tőle. Egyszer "véletlenül" azzal a vonattal ment amivel én suliba mentem.1 órán át fárasztott.De énis beszólogattam neki de csak röhögött, meg mintha leperegne róla. Pl. azt mondta, hogy "olyan dagadt vagyok" mondtam. hát ha fogynál kb 20 kilót akkor már annyira nem lennél. Csak röhögött rajta..
2010. jún. 19. 19:12
 55/91 anonim ***** válasza:
Egy férfinél ne számíts arra, hogy ért a finom célzásokból. Légy egyértelmű.
2010. jún. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 A kérdező kommentje:

Még nem is mondtam, hogy egyik buliban megfogta a kezem és mosolygott, én meg ránéztem és kihúztam a kezem, aztán otthagytam. Másnap bocsánatot kért XD

Ma ha megpróbál valamit akkor tényleg megmondom neki nem lesz semmi és kész. Majd mesélek, hogy mi volt.:D

2010. jún. 19. 19:19
 57/91 anonim ***** válasza:
És szokott ölelgetni, cirógatni, meg mélyen a szemeidbe nézni, és valami huncutot mondani? :) Vagy egyáltalán hogy szokott menni?
2010. jún. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
Na, egy hűron pendülünk, pont hasonlót kérdeztem.
2010. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 A kérdező kommentje:
Áhh..dehogy ölelget meg simogat..tuti nem hagynám mert akkor már beleképzelné, hogy én is érzek iránta valamit.Igazából semleges témákról beszélünk élőben, de msn-en( mivel valahogy azt is megtudta-.-) meg smsbe beszél csak az érzéseiről.Élőbe nem meri, szerintem fél a reakciómtól.pedig nem szedném le a fejét csak már kb sokadszorra megmondanám hogy nem lesz ebből semmi.
2010. jún. 19. 19:33
 60/91 A kérdező kommentje:
Pedig nem is értem hogy mi tetszik neki rajtam mert: 175 cm vagyok és 73 kiló( jó sportolok rendszeresen de akkor is...) Az arcomra lehet mondani, hogy szép( nem beképzeltségből mondom!!!) mert általában azt dicsérik az emberek. A srác konkrétan azt írta, hogy teljesen odavan a nagy barna szemeimért...Linkelnék képet magamról, csak félek, hogy felismernek XD
2010. jún. 19. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!