Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves srác nyomul rám, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves srác nyomul rám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok és egy 22 éves srác nyomul rám.Én nem járnék vele, mert túl idős hozzám, meg amúgy sem tetszik.Tudom szerint eddig 1 barátnője volt az se volt túl hosszú kapcsolat.Nem egy adonisz, de én nem csak ezért nem járok vele.Már kb 2 hónapja bombáz smsekkel( egyik barátnőm megadta neki a számom, ma sem tudom melyik..), hívogat, de mindig nagyon kedves és még sosem volt tolakodó, de már elmondta hogy mit érez irántam.Nem fogok összejönni vele, de a kérdés:

Vajon tényleg szerelmes belém, vagy csak "azt" akarná?

Egy idő után békén fog hagyni? Mert én hiába mondom neki hogy max. barátság lehet, ő azt mondja rendbe-rendbe neki az is jó csak beszélhessen velem.


2010. jún. 19. 15:44
 31/91 anonim ***** válasza:
100%
Én kivágtam volna olyan dumával magam, hogy hát igen, de mivel Te okos lány vagy, és nem felszínes, ezért, majd ha jobban megismerjük egymást, megváltozik a véleményed, meglásd. ;))
2010. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fáj neki a barátság, senki sem erőlteti:>
2010. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 A kérdező kommentje:

XD Hehh ez jó. Képes lenne ezért is bocsánatot kérni...meg írt egy olyan smst: szia szeretnék bocsánatot kérni. visszaírom: miért?

írja: azért me te vagy aki kell nekem, ha veled vagyok boldog vagyok.

rögtön írt mégegyet: felejtsük el amit írtam, ne haragudj, bocsánat. pff.-.-

2010. jún. 19. 16:41
 34/91 anonim ***** válasza:
78%
Zavaros a srác. Kicsi esélye sincs? :) Valami nem fog meg benne?
2010. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 anonim ***** válasza:
Játszd egy kicsit a haragost, hadd legyen meg az öröme:>
2010. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 A kérdező kommentje:

Már én is gondolkoztam azon, hogy hátha van valami ami tényleg tetszik benne, és megpróbálhatnánk. De mindig arra jutottam, hogy semmi ilyesmi sincs.Ha egy kicsi is lenne akkor megpróbálnám vele, de így...nem akarom szivatni se, mert annak nem lenne jó vége.


16:40es jóó dumád van.:D szerintem ezeket már ő is elpróbálta a tükör előtt, de velem nem meri megosztani.Mert ha találkozunk mindig olyan hülyeségekről beszél, hogy már rossz hallgatni.Amiket meg smsbe ír azt élőbe nem hozza fel.

2010. jún. 19. 16:45
 37/91 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. Innen látszik, lehet annyira szeret, hogy zavarban van... Nekem sem megy ez így egy-kettőre élőben, ha olyan lánnyal találkozom, hogy kínomban szorítom az öklöm, mert ha nem tenném, könnyen lehet, hogy cafatokban lógna Róla a ruha. :D
2010. jún. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 anonim ***** válasza:
Így is, úgy is megbántod, hacsak nem jársz vele szánalomból.
2010. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 A kérdező kommentje:
Jajj nem is tudom mi lenne, ha egyszer " nem bocsátanék meg" neki. A semmiért.:D
2010. jún. 19. 16:54
 40/91 anonim ***** válasza:
Kérjen bocsánatot a bocsánatkérésért:>
2010. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!