Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves srác nyomul rám, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves srác nyomul rám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok és egy 22 éves srác nyomul rám.Én nem járnék vele, mert túl idős hozzám, meg amúgy sem tetszik.Tudom szerint eddig 1 barátnője volt az se volt túl hosszú kapcsolat.Nem egy adonisz, de én nem csak ezért nem járok vele.Már kb 2 hónapja bombáz smsekkel( egyik barátnőm megadta neki a számom, ma sem tudom melyik..), hívogat, de mindig nagyon kedves és még sosem volt tolakodó, de már elmondta hogy mit érez irántam.Nem fogok összejönni vele, de a kérdés:

Vajon tényleg szerelmes belém, vagy csak "azt" akarná?

Egy idő után békén fog hagyni? Mert én hiába mondom neki hogy max. barátság lehet, ő azt mondja rendbe-rendbe neki az is jó csak beszélhessen velem.


2010. jún. 19. 15:44
 11/91 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek: pont olyan mint te, hiába mondok neki akármit csak egyre jobban hajt.

Mondok egy példát: írt egy smst( mindegy mit)

bnőm kikapta a telót a kezemből és visszaírta hogy Kapd be!

Akartam neki rögtön írni hogy nem én voltam bocs, de végülis még ő ( ! ) kért bocsánatot, hogy nem akart megbántani stb..hát gondoltam ilyen nincs már...meg mindig megoldja, hogy ott legyen, ahol én.


Utolsó: Ha nekem is ilyen idős barátom lenne és szeretném, akkor nem lenne akadály a szex. Bár még szűz vagyok, de elismerem, hogy egy ilyen idős pasinak már a szex is kell. De én nem szeretem ŐT.

2010. jún. 19. 16:04
 12/91 A kérdező kommentje:

Hoppá csúszik az írásom szóval az előző az 2vel ezelőttieknek.:D


Most: Hiába várna rám, én akkor sem járnék vele, arra vagyok kíváncsi hogy mikor unja már meg ezeket:S

2010. jún. 19. 16:06
 13/91 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tényleg hasonlítunk, csak én kijátszanám, hogy mikor azt írta, hogy kapd be, akkor azt mondanám, hogy oké, holnap, és hogy megkönnyítsük a dolgot, ne legyen Rajtad melltartó. :))
2010. jún. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 A kérdező kommentje:
Utolsó: ez egy nagyon jó ötlet!!! Remélem ezzel tudok rá hatni.:D Majd egyszer felhozom ezt a témát és megmondom neki;)
2010. jún. 19. 16:07
 15/91 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeret, sosem... Valami rák, vagy skorpió a horoszkópja?
2010. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 A kérdező kommentje:
ááá ez jóó :D de ilyet nem mer visszaírni :D am mindenért bocsánatot kér, azért is amit meg sem csinált...már idegesít hogy minden szarért bocsánatot kér. pl: azt mondja: szerintem nagyon szép vagy, te vagy alegszebb a világon. mondom: aha.... erre ő: jajj bocsáss meg nem akartalak megbántani meg kínos helyzetbe hozni...
2010. jún. 19. 16:09
 17/91 anonim ***** válasza:
Na látod, én ennél egy kicsit hárdkórabb fazon vagyok. ;))
2010. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 A kérdező kommentje:
:D nekem nem igazán tetszik aki ennyire "nyálas". Öhm nem tudom mi a horoszkópja, február 20.-a körül van a szülinapja.
2010. jún. 19. 16:12
 19/91 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nyálas, csak egy kicsit lökött. Túl óvatos.
2010. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 A kérdező kommentje:
Hát eléggé...ma este is megyünk buliba, és ott lesz..már előre félek hogy megint rajtunk fog lógni..aztán az se zavarja ha a barátnőim beszólnak neki meg a képébe röhögnek.
2010. jún. 19. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!