Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves srác nyomul rám, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves srác nyomul rám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok és egy 22 éves srác nyomul rám.Én nem járnék vele, mert túl idős hozzám, meg amúgy sem tetszik.Tudom szerint eddig 1 barátnője volt az se volt túl hosszú kapcsolat.Nem egy adonisz, de én nem csak ezért nem járok vele.Már kb 2 hónapja bombáz smsekkel( egyik barátnőm megadta neki a számom, ma sem tudom melyik..), hívogat, de mindig nagyon kedves és még sosem volt tolakodó, de már elmondta hogy mit érez irántam.Nem fogok összejönni vele, de a kérdés:

Vajon tényleg szerelmes belém, vagy csak "azt" akarná?

Egy idő után békén fog hagyni? Mert én hiába mondom neki hogy max. barátság lehet, ő azt mondja rendbe-rendbe neki az is jó csak beszélhessen velem.


2010. jún. 19. 15:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
84%

"Vajon tényleg szerelmes belém, vagy csak "azt" akarná? "

de édes vagy.... :D

szerintem csak a szexre hajt...:S

nem értem miért nem tud keresgélni a saját korosztályában. mondd neki hogy egyáltalán nem az eseted, és amúgy is túl nyomulós. hidd el hogy nem fog zaklatni...;)

15F

2010. jún. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
Hmm... Hát én is így nyomulok egy 15 évesre, csak én nemsokára 24 vagyok... És én már lassan 1 éve... Szóval NEM csak arra kellene, főleg, hogy már láttam elég sok mindenét, szóval még csak nem is azért, mert szerteném látni, mit rejt a ruha.
2010. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Figyelj. Mondd meg neki, hogy rendes meg minden, de túl fiatal vagy hozzá. Lehet hogy csalódott a korosztályában vagy a sokkal fiatalabbak jönnek be neki.

Most még sok a korkülönbség, de ha már 18 felett leszel, nem tűnik nagynak.

L/19

2010. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
Harapd meg az orrát!
2010. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
78%
Add be Neki a derekad!
2010. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 A kérdező kommentje:
Nem szeretném őt megbántani, mindig finomam mondtam meg neki, hogy "neem, én túl fiatal vagyok hozzád". Már azt is mondtam neki hogy gondoljon bele: Én gimi 2. os leszek, ő meg már dolgozik.De nem fogja fel.Meg ha a barátnőimmel buliba megyünk, akkor is a nyakamon lóg, a barátnőim meg mérgesek, hogy miért nem koptatom le.Túl jószívű vagyok, lehet az a baj.Egyszer majdcsak megunja, vagy találkozik egy szebbel-jobbal és békénhagy...
2010. jún. 19. 15:56
 7/91 anonim ***** válasza:
Ha olyan, mint én, még akkor sem fog lekopni, ha bántod, ha jól ismer, és tényleg, tökéletes vagy számára. :)
2010. jún. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
65%

én 15 vagyok, a barátom 22, de mi jól meg vagyunk, és szeretjük egymást már 4 hónapja :D igaz, amikor összejöttünk, csak a szexre hajtott, de hát akkor még énis csak arra hajtottam nála. (lehet érte szidni, nem érdekel), de azóta megváltozott a helyzet :)

ha túl idősnek gondolod hozzád, mond meg neki, ne hajtson feleslegesen. ha meg összejönnél vele, akkor tudd: egy 22 éves szeretne szexelni is.

15/L

2010. jún. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
65%
Ha tényleg szeret, akkor visszafogja magát, szex terén.
2010. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki,hogy várjon rád min 3 évet,amíg nagykorú leszel.Addigra tuti megunná,és lekopna:)
2010. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!