Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos, hogy szakítani akar velem? Ti mivel érvelnétek?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan egy éve vagyunk együtt. Jól megvagyunk, csak nekem időnként szükségem van új impulzusokra is hogy ne laposodjon el a dolog. Az első ilyen impulzus magas, barna, jóképű volt és lefeküdtem vele. (Lehet véleményt formálni, de a kérdés nem erre irányul, szóval mindenki csak magában). A barátomnak ezt elmondtam, és megbocsátotta. A következőket nem tudta meg, de pár napja kiderült, hogy olykor beújítottam impulzusokat (nem sok, havonta 1-2 alkalom és mindig más, szóval nem tartós szerető). Szóval ezen kiakadt, elmondott mindennek és azt mondta költözzek el tőle. (Mondjuk ez sem igazságos és nem is fogok elköltözni,de ez más téma). Én úgy tanultam anno jogi alapokból, hogy valami régi törvény szerint is úgy volt, hogy ha a férj megbocsátotta a feleségének a házasságtörést első ízben és nem büntette meg érte, akkor az már precedens és a továbbiakban sem kérheti számon tőle, mivel egyszer már mintegy áldását adta rá. Érveltem ezzel a barátomnak, de elég sültparaszt hogy ezt megértse. De a jog az jog. Tehetek valamit, hogy ne rakjon ki a lakásból és velem maradjon?
2010. ápr. 5. 12:51
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim válasza:

Te nem vagy egészen százas xd

Szerintem tök jogod h kia akar dobni a házból basszus egy csomószor megcsaltad szal neki van igaza:

de ha elmondod neki hogy nagyon szereted akkor talán van esélyed

2010. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
74%
Ha neked jogod van szarvazni,akkor neki meg kirakni a házból. Ennyit a jogaidról!
2010. máj. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!