Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos, hogy szakítani akar velem? Ti mivel érvelnétek?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan egy éve vagyunk együtt. Jól megvagyunk, csak nekem időnként szükségem van új impulzusokra is hogy ne laposodjon el a dolog. Az első ilyen impulzus magas, barna, jóképű volt és lefeküdtem vele. (Lehet véleményt formálni, de a kérdés nem erre irányul, szóval mindenki csak magában). A barátomnak ezt elmondtam, és megbocsátotta. A következőket nem tudta meg, de pár napja kiderült, hogy olykor beújítottam impulzusokat (nem sok, havonta 1-2 alkalom és mindig más, szóval nem tartós szerető). Szóval ezen kiakadt, elmondott mindennek és azt mondta költözzek el tőle. (Mondjuk ez sem igazságos és nem is fogok elköltözni,de ez más téma). Én úgy tanultam anno jogi alapokból, hogy valami régi törvény szerint is úgy volt, hogy ha a férj megbocsátotta a feleségének a házasságtörést első ízben és nem büntette meg érte, akkor az már precedens és a továbbiakban sem kérheti számon tőle, mivel egyszer már mintegy áldását adta rá. Érveltem ezzel a barátomnak, de elég sültparaszt hogy ezt megértse. De a jog az jog. Tehetek valamit, hogy ne rakjon ki a lakásból és velem maradjon?
2010. ápr. 5. 12:51
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:
Hát szerintem azért nem tehet ki, mert amikor a lakást megörökölte, szét volt rohadva az egész, talán még életveszélyes is volt. Én meg szinte megdupláztam az értéket. És amellett, hogy lakható lett, közel 3 millió forintom van a lakásban és szinte még én is tartottam el. Azért azt nem igen teheti meg, hogy így hálálja vissza.
2010. ápr. 5. 18:15
 52/62 anonim ***** válasza:
szerintem nem ment oda hozzád könyörögni, hogy "kérlek, segíts a lakással" te ajánlottad föl, és ha ennyire görény vagy, meg is érdemled!!!!! én a csávód helyébe kiverném belőled az "impulzusaidat"
2010. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 A kérdező kommentje:

Nos, ha nem is könyörgött, de azzal érvelt, hogy mivel úgyis össze fogunk házasodni, nekem is megéri befektetni a lakásba, mivel fele részben az enyém lesz és sokkal többet ér majd ha segítek. És neki nem volt semmilye, csak kihasznált, most meg kidobna.

De én ennek ellenére szeretem és vele akarok maradni. A közös házunkba.

És rá is kérdezek a jogi kérdéseknél mi a módja, hogy ne vesszen el a pénzem

2010. ápr. 5. 18:26
 54/62 anonim ***** válasza:
már bocs, de te használtad ki őt. senki nem kényszerített, hoy vele legyél. csak azt HISZED, hogy szereted, de ha szeretnéd, nem csalnád meg folyamatosan. Ha nem elég neked egy srác, akkor ne kösd le magad, nyilvánvaló, hogy agyilag nem vagy elég érett egy kapcsolatra!
2010. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:

Nem tök mindegy, hogy elveszíted a pénzed, vagy nem?

Az agyadat már rég elveszítetted...

2010. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 A kérdező kommentje:
Szerintem meg lehet valakit szerelemmel, attól, hogy vannak ösztöneim is. Attól még érezlmileg nem kötődöm máshoz, nem is tudnék, de kell néha új impulzus, új pasi (olyan akit nem szeretek) hogy utána sokkal jobban érezzem, mennyire szeretem a páromat és hogy mástól szexet kapok, tőle meg szerelmet. Vele a szex olyan amilyen, de tudom hogy szeretni senkit nem tudnék úgy. 28 évesen nem fogok lemondani a szexről sem, de róla sem akarok.
2010. ápr. 5. 18:57
 57/62 anonim ***** válasza:
100%
mi vagy te, állat, hogy nem bírod kordában tartani az ösztöneid? a XXI. században élünk, kérlek! 28 évesen lehetne annyi eszed, hogy felfogd a tetteid következményét
2010. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
68%

új impulzus. minden nap más fas* a pic*ádba.

a pasid helyébe régen úgy meg impulzusoltalak volna,hogy a szemed kettéállt volna te lot*ó.

2010. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
54%
Vérlázítóan hülye vagy. Szívből kívánom, hogy a barátodnak sikerüljön kidobnia, és egy büdös petákot se láss aból, amit a lakásra kötlöttél. Ez a minimum, amit tőled érdemel azért, mert egy ordask.urva vagy. Vedd úgy, hogy te így kompenzáltad azt az egy évet, amit ő rád vesztegetett el.
2010. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:

Nem kell jogi témakörben feltenni. Itt is válaszolok szívesen :)

Az ingatlanból kitehet, mert ahogy hallom örökségről van szó, így egyedüli tulajdonos. Tulajdonosi jogánál fogva az állandó lakóhelyedet is töröltetheti az ingatlanról. A zárat is lecseréltetheti, sőt a cuccaidat is "kiteheti" (igaz ki nem dobhatja, csak ha a felszólításban adott reálisan nyitvaálló határidő alatt nem vetted át azokat).

Te - ha nincs egyezség - csak per útján, és MÁR BIRTOKON KÍVÜLRŐL fogod tudni az igazad érvényesíteni. Ha tudod. Bár te egy hülye szőke p.csa vagy, de a barátod ezt jól látta akkor amikor "közreműködtetett" az ingatlan rendbetételében anélkül, hogy lepapíroztátok volna. Most biztonyítsd - ha tudod. Nem csak a szexben és a szerelemben voltál hülye, a pénzügyekben is az vagy, úgy látszik. És ezt lehet, hogy valaki jóóól ki is használta.

Nem mondom, hogy megérdemled, mert ne érdemelje ki azt senki, hogy tudatosan megszopatják, de azért legyen ez egy intő példa, hogy talán ésszel és nem p.nával kellene az életedet irányítani.

Ismét mondom: egyezz meg a barátoddal, vagy perelj. Másképp nem jutsz a vagyonodhoz.

2010. ápr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!