Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos, hogy szakítani akar velem? Ti mivel érvelnétek?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan egy éve vagyunk együtt. Jól megvagyunk, csak nekem időnként szükségem van új impulzusokra is hogy ne laposodjon el a dolog. Az első ilyen impulzus magas, barna, jóképű volt és lefeküdtem vele. (Lehet véleményt formálni, de a kérdés nem erre irányul, szóval mindenki csak magában). A barátomnak ezt elmondtam, és megbocsátotta. A következőket nem tudta meg, de pár napja kiderült, hogy olykor beújítottam impulzusokat (nem sok, havonta 1-2 alkalom és mindig más, szóval nem tartós szerető). Szóval ezen kiakadt, elmondott mindennek és azt mondta költözzek el tőle. (Mondjuk ez sem igazságos és nem is fogok elköltözni,de ez más téma). Én úgy tanultam anno jogi alapokból, hogy valami régi törvény szerint is úgy volt, hogy ha a férj megbocsátotta a feleségének a házasságtörést első ízben és nem büntette meg érte, akkor az már precedens és a továbbiakban sem kérheti számon tőle, mivel egyszer már mintegy áldását adta rá. Érveltem ezzel a barátomnak, de elég sültparaszt hogy ezt megértse. De a jog az jog. Tehetek valamit, hogy ne rakjon ki a lakásból és velem maradjon?
2010. ápr. 5. 12:51
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
100%
én nem, hogy nem fizetnék hanem egyszerűen lecserélném a zárat és oda mennél ahová akarnál! mehetnél egy másik impulzushoz lakni! te nagyon jófej vagy, hogy segítettél felújítani egy házat ahol te is laksz olyan nagylelkű vagy, hogy az már be.rás
2010. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:

Egyet értek az utolsóval és jéé még a %unk is megegyezik:D


Mellesleg te nagyon nem értesz a magyar joghoz kérdező.

2010. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:

Ez esetben a kapcsolat elején kellett volna tisztázni, hogy kinek mi fér bele. Oké, hogy ez neked belefér, és ha ő tenné, ugyanezt, elfogadnád.

Ő meg lehet, hogy úgy gondolja, hogy egyszer megbocsátott, többször már nem, hiába szeret.

A joggal meg tudod hova menj, ez párkapcsolat, fogd már fel.


Fogadd el, és menj olyanhoz, aki hasonlóan gondolkozik, mint te. Ennek már ennyi.

2010. ápr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ha nem tudod tisztázni a helyzeted akkor először is döntsd el magadban hogy szereted-e vagy nem?

Másodszor egy kapcsolat nem arról szól (hiába vagytok meg jól) hogy állandóan megcsald.

Ne a törvényeket nézd hanem egymást nézzétek,kinek mi a jó!?

Ha több plusz szexre vágysz csináljátok többször ,találjatok ki jó dolgokat közben, új póz új érzések stb,de akkor se csald meg!

Ha az én barátnőm ilyet tenne úgy dobnám ki mint a kukába a szemetet...lelki fájdalom nélkül...

A barátod szeret és egyszer megbocsájtott ,de az nem azt jelenti hogy többször is meg fog!

Vagy szereted vagy nem és ezek szerint nem szereted,hiába mondod mert megcsalod.Döntsd el hogy szeretnél-e vele továbbra is lenni vagy pedíg az kell neked mint egyeseknek hogy disco meg minden 2 naponta új pasi szex és megyek tovább...

2010. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egy ribanc vagy, ráadásul meg hülye is. Miután kidobott ne menj ügyvédnek, mert nem élsz meg a pályán...
2010. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
86%

Sok hasonló történetet olvastam már itt, de a Te történeted viszi a pálmát...

Nehéz erre bármit mondani, mert szimplán a "k*rva" már nagyon elcsépelt szó lett.


Talán aki így gondolkodik, arra annyit lehet mondani, hogy szó szerint fogyatékos, csökkent értelmű degenerált barom.., és egy utolsó mocskos nagy büdös r*banc.


Én személy szerint, (saját vélemény) többre tartok egy utcai k*rvát, mint egy ilyen gondolkodású nőt.

Az utcai k*rva pénzért teszi, de többsége tudja, hogy gáz, amit tesz...

Te pedig, meg vagy győződve arról, hogy amit csinálsz, az helyes, és még a barátod a paraszt??!!


Agyilag nem vagy rendben... amiket írsz az totál gáz... jogi dumáról nem is beszélve...

A "szerelem" szóval sem vagy tisztában... + rá akarod erőszakolni magad a barátodra a háza miatt, jogokra hivatkozva akarod, hogy erőszakkal maradjon veled...


Ez az egész önmagáért beszél, szerintem a kérdés eleve fake, ha nem akkor verem a falba a fejem, hogy vannak ilyen emberek ezen a bolygón, és még én szégyellem el magam miattad...

2010. ápr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
70%
jajj ne értsd félre ha az elsőt megbocsájtotta akkor a többit is megtudta csak simán nem szeret már és rájött ,hogy nem az igazi 1 k*rvával járni.
2010. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
54%
Tuti hogy FAKE! Ilyen ostoba nyomorult k*rvák sajnos nincsnek:(
2010. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim válasza:
68%
Én úgy pofán vágnálak kislány, hogy a fejed leszakadna...
2010. ápr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
Azért mert láttál egy részt a Petrocelli-ből, ne gondold magad ügyvédnek! Én nyilván kidobnám a ruháidat, és azonnal zárat cserélnék, jogilag megteheti.
2010. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!