Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos, hogy szakítani akar velem? Ti mivel érvelnétek?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan egy éve vagyunk együtt. Jól megvagyunk, csak nekem időnként szükségem van új impulzusokra is hogy ne laposodjon el a dolog. Az első ilyen impulzus magas, barna, jóképű volt és lefeküdtem vele. (Lehet véleményt formálni, de a kérdés nem erre irányul, szóval mindenki csak magában). A barátomnak ezt elmondtam, és megbocsátotta. A következőket nem tudta meg, de pár napja kiderült, hogy olykor beújítottam impulzusokat (nem sok, havonta 1-2 alkalom és mindig más, szóval nem tartós szerető). Szóval ezen kiakadt, elmondott mindennek és azt mondta költözzek el tőle. (Mondjuk ez sem igazságos és nem is fogok elköltözni,de ez más téma). Én úgy tanultam anno jogi alapokból, hogy valami régi törvény szerint is úgy volt, hogy ha a férj megbocsátotta a feleségének a házasságtörést első ízben és nem büntette meg érte, akkor az már precedens és a továbbiakban sem kérheti számon tőle, mivel egyszer már mintegy áldását adta rá. Érveltem ezzel a barátomnak, de elég sültparaszt hogy ezt megértse. De a jog az jog. Tehetek valamit, hogy ne rakjon ki a lakásból és velem maradjon?
2010. ápr. 5. 12:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
77%
én is kiraknálak pedig lány vagyok! hogy lehetsz ennyire szemét? törvény meg jog kit érdekel? az nem számít, hogy neki szarul esik?? hagyd el, akkor kapsz impulzust, ne a házér legyél vele! szánalmas
2010. ápr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jogosan akar szakítani veled.
2010. ápr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
ja és még annyit hogy azért bocsájtott meg mert szeret, te meg még párszor átbtad
2010. ápr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
Te nem vagy komplett. Jogi hablattyal érvelni érzelmi dolgokkal kapcsolatban? Most komolyan eszednél vagy? ÉS nem fűzöm hozzá a véleményemet rólad, csak annyit, hogy ebben az esetben nem égető szerelemre kell gondolni, másrészt PEDIG IGEN JOGOS, hogy elhagy a fákkba. Nem tudom te melyik bolygóról jöttél.
2010. ápr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:
De ha zavarta, akkor nem kellett volna szó nélkül megbocsátania. Főleg hogy én akkor sem mondtam egy szóval sem hogy megbántam.
2010. ápr. 5. 12:56
 6/62 anonim ***** válasza:
akkor leírom mégegyszer, ha nem fogtad volna fel, megbocsájtott egyszer mert SZERET!! Te meg átbttad még párszor szép mondhatom...
2010. ápr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
te szimplán egy idióta vagy. úgy raknálak ki mint a pinty. És még te mondod a barátodra hogy sültparaszt? :D:D
2010. ápr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:
De igenis szeretem, csak szexuálisan szükségem van némi pluszra. Ezt az első megcsalás után is tudta és elfogadott így. Megértette hogy így működöm. Szerintem szemétség hogy most ezzel érvelve akar kidobni vagy pedig megváltoztatni. Ha változtatni akar rajtam, nem is szeret igazán.
2010. ápr. 5. 12:57
 9/62 anonim ***** válasza:
53%
ez a kérdés ez komoly?:D vagy megint valami csököttagyú balfék szórakozik? mert a kérdés egészen olyan mintha csak vmi vicc lenne egy nagyonhülyétől....
2010. ápr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:
Sajna nem vicc, bár először én is azt hittem hogy csak poénkodik, mert eszembe sem jutott volna hogy így reagál. Én a helyében nem akadtam volna ki.
2010. ápr. 5. 13:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!