Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyósomnak vagy nekem van igazam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyósomnak vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés
van párom 2 éve. nem élünk együtt. mindenki a szüleinél lakik. és akárhányszor vitatkozunk a párommal ( kis dolgokon) amikor telefonálunk mindig meghallja az anyja, és küldözgeti nekem az smseit hogy mi a véleménye a vitáról. a párom megmondta neki h ezt bíza ránk semmi köze hozzá. erre ő azt mondta hogy de itt eszel, itt iszol itt fürdesz stb. mondtam a páromnak hogy attól h ott élsz attól még magánéleted lehet. ezt elmondta az anyjának és erre azt mondta az anyja hogy de a magánélethez hozzátartozik a kaja is, és ameddig ott él velük addig van köze a magánéletéhez is. kinek van igaza nekem vagy a párom anyjának?
2013. jan. 4. 09:42
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
de nem értitek h hiába lesz új kártyája attól még ezért a húzásért kidobja az anyja??
2013. jan. 4. 14:32
 32/34 anonim ***** válasza:

akkor csináltass TE kártyát, és a TIÉDRE utalja. te pedig utalj x összeget át, mintha az lenne a fizetés.

istenem olyan könnyen meglehetne ezt oldani, csak ti vagytok ilyen bénák

2013. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Csak miattad regisztráltam úgyhogy remélem nem találok süket fülekre. Ez nagyon nem normális ami itt folyik. Én 18évesen menekültem a bizonytalanra a családomtól, mert nálam is hasonló volt a helyzet csak nem a pénz miatt.. és hamar talpra álltam pedig szinte semmim nem volt!!! volt 35 ezer forintom és 2 táska holmim, fogtam magam és pestre költöztem egy céges albérletbe..kajára nem igen volt. de így is megérte. A párod egy igazi töketlen gyáva alak már ne is haragudj. annyi megoldás van hogy az hihetelen.. Meddig húzzátok még magatokat? Mikor óhajtotok végre kiállni magatokért és egymásért? Te miért nem dolgozol? És ha a szüleid nem is bírják a párod attól még egy próbát megérne hogy megpróbálsz beszélni velük hogy csak 1 hónapig had maradhasson aztán léptek közösen tovább. Ha Téged szeretnek a szüleid meg fogják engedni csak nem kellene lapítani! Bátraké a szerencse. Párod így nőtt fel hogy az anyja végig nyomás alatt tartotta, de ebből muszály kilépni mert nem lesz belőle soha semmi! min kell ennyit aggódni? KÖNYÖRGÖM ÁLLJATOK MÁR KI MAGATOKÉRT ÉS EGYMÁSÉRT!!!! mert ha nem akkor szét fogtok menni hamarosan, ezt borítékolom. én a páromat még a híd alá is követném..
2013. jan. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
bocs, nem regisztráltam hanem jelentkeztem be.
2013. jan. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!