Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez csak engem érint ilyen érzékenyen, vagy igazam van?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek az normális, hogy én mindig már hónapokkal előtte gondolkodom, hogy mit vegyek neki karácsonyra és pl most is már meg is vettem, ő meg még nem is tudja? Mert engem kérdezett, amit én mondtam, arra pedig nemet mondott (nem drága dolgot mondtam, a gondja az volt, hogy hova tesszük)..Már 4,5 éve együtt vagyunk, együtt is élünk már 3 éve és minden rendben van, de ezt nem tudom hova tenni. Az tuti, hogy nagyon szeret, de nem értem, akkor miért viselkedik így. Szerintetek mit tegyek? Mert én enm azt várom, hogy több 10 ezres ajándékot vegyen, mert nem ez a lényeg, csak a szándék!Szülinapom is karikor lesz egyébként..

De ez, hogy megkérdez, hogy mit szeretnék, én utána mondom, hogy ezt és ezt és akkor nem mert hova tesszük a lakásban (kis lakásban élünk), nagyon bánt.


2012. dec. 14. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáidat.
2012. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem picit túlreagálod. A pasik képtelenek egyszerre sok dologra és hosszútávon előre gondolkodni.( nem bántásnak szántam). Én óvoda óta ismerem a legjobb barátnőm és még mindig nem tudom mit vegyek neki karácsonyra.
2012. dec. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szörnyű lehet így élni, nem is tudom hogy bírtad eddig. hagyd el, mert ez tarthatatlan állapot. Keress egy rendes pasit, aki megbecsül.(irónia)
2012. dec. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2# vagyok 17/l a pasisat tapasztalatból mondtam
2012. dec. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Második hozzászóló: oké, részben igazad van, ez tényleg így van a pasiknál :) próbálom nem túllihegni csak bánt a dolog
2012. dec. 14. 18:40
 6/8 anonim ***** válasza:
emiatt ne legyél oda, a mi ilyenek vagyunk és kész.
2012. dec. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2es ezt mégis miből szűrted le? Nem értem, ezen az oldalon nincs olyan kérdés, ahol ne lenne sértegetés:S
2012. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahány család, annyiféleképp ünneplik az ilyesmit. Van ahol nagyon bennsőséges, van ahol felnőttes szalonspicc, van ahol csak adnak valamit és kész.

Lehet, hogy ő így szokta meg. Nem téged nem szeret, csak nem jelent neki ilyesmit az ünnep.

2012. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!