Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki? Nagyon felhúzott a barátnőm, és nem ismeri el, hogy igazam van, nem tudok mit kezdeni vele.

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy ma megbeszéltük barátnőmmel, hogy holnap 5kor végzek melóval, odajön elém melóhelyre, és együtt elmegyünk hozzánk, és ott alszunk nálunk. Erre ma este náluk süti sütés közben bevágja, hogy „Ja holnap lehet, hogy később megyek, mert jön fel hozzánk XY (barátnője)” ugyan ezekkel a flegma szavakkal.

Utána megpróbáltam Vele átbeszélni, kivittük a kutyáját sétálni, 10 percig kérleltem, hogy valahogy szervezzük át ezt az egészet, de nem volt képes kompromisszumot kötni, mivel hihetetlenül makacs. Hiába mondtam akármit, azt hajtogatta, hogy milyen régen találkozott a barátnőjével, velem meg minden nap együtt van, és különben is nem is érti, hogy miért vagyok kiakadva azon, hogy egy kicsit átszervezi a programot. Egyszerűen nem érti miért akadtam ki annyira. Hogyne akadtam volna ki, amikor minden meg volt tervezve, és ezzel a mondattal megsemmisíti az egészet. Szóval kint sétáltunk az esőben, én tartottam az esernyőt, és eldurrant az agyam, földhöz vágtam az esernyőjét és otthagytam egyedül a kutyájával. Utána lenyugodtam egy kicsit és leültem vele, hogy megbeszéljük, de csak azt mondogatta, hogy Ő ezt a bánásmódot nem tűri el, és meg volt teljesen sértődve. Ezek után még neki állt feljebb és nem értette, hogy mi a bajom. Azt mondja, hogy hülyeségeken húzom fel magam, holott szerintem teljesen jogos volt. Megpróbálja megmagyarázni, hogy neki van igaza, mikor szerintem teljesen egyértelmű, hogy nincsen, csak nem ismeri el. Mindig ezt csinálja, sosem ismeri el, ha igazam van, hanem magát próbálja jól kihozni a helyzetből. Szerintem jogos volt, amit csináltam/ahogy reagáltam.

Szerintetek most kinek van igaza?


2012. nov. 30. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem a barátnődnek, és ezt férfiként mondom.
2012. nov. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 AndreaMariann ***** válasza:

Neki van igaza,szerintem elég normálisan mondta.


Ha fél órával később alszik Nálad,akkor mi a baj?Hiszen ugyanúgy ott alszik Veled!

Te meg itt esernyővel hisztizel...:) Ne haragudj,olyan humoros lehettél.:D

2012. nov. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy szarul esett, de szerintem is baromság volt ezen ennyire kiakadnod. Ha tényleg minden nap együtt vagytok, a barátnőjével meg ritkán találkozik, akkor nem értem miért nem lehet kibírni azt az egy napot.
2012. nov. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellet volna ennyire kiakadnod. Megérthetnéd, hogy rég látta azt a barátnőjét és szeretné látni. És attól mert vagy neki,még nem kell elhanyagolnia a barátnőjét. Ha úgyis mindig együtt vagytok akkor egy napot kibirsz nélküle. Vagy legalább pár órát. Legfeljebb találkoztatok volna másnap.

Elhiszem, hogy neked rosszul esett, de most neki van igaza.

2012. nov. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nem is érted, hogy miért nincs igazad.

Ez gáz.

2012. nov. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen a barátnődnek van igaza! Ti bármikor együtt lehettek, de azért mert van egy kapcsolata, a rég látott barátnőjét sem kell elhanyagolni!

Emiatt ekkora hisztit levágni... ilyen bánásmódot én sem tűrnék el.

2012. nov. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

1. Akár igazad van, akár nincs, egy nő mindig megpróbálja kihozni magát jól a helyzetből, tehát amikor egy nővel vagy, felejtsd is el azt a szót hogy "igazság", mert nőkkel szemben semmire nem mész vele....

2. Nővel szemben ne érvelj ésszel, mert fölösleges....

3. Nővel szemben ne akadj ki, ne csinálj jelenetet, ne hisztizz, mert azzal a gyengeségedet bizonyítod....

4. Ha flegma és szarik bele, akkor te is elegánsan szarjál bele mindenbe...

2012. dec. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Én a barátnőd helyében páros lábbal kirúgtalak volna.

Ne akard már kisajátítani a csajodat! Különben sem azt mondta, h nem megy. Hanem hogy később megy. Ha mindennap találkoztok, akkor miért nem bírod ki? Tolerancia és megértés csezdmeg. Tudod mit jelent? Miért nem lehet szerencsétlennek rajtad kívül is társasági élete?

Így megfullasztod, az lesz a vége, hogy elhagy.

És örülj, tedd össze a két kezed, hogy nem dobott ki téged az esernyős jelenet után.

Hány éves vagy? 5 éves pisis kislányok szoktak földhöz csapni dolgokat, ha valami nem úgy történik ahogy ők akarják.

Bocsi, de KÉSZ VICC VAGY!

És ha még mindig nem érted hogy miért, akkor fordulj szakemberhez.

2012. dec. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Lifeishard ***** válasza:

Nézd, Cimbora, én is szeretem, ha úgy történnek a dolgok, ahogy megbeszéljük, de létezik ám rugalmasság is, és tudod, mindig a legrugalmasabb elemé a kontroll...

Ha tényleg régen találkozott azzal a barátnővel, kár volt kiakadnod. Én maximum annyit mondtam volna normálisan, hogy legközelebb, ha átszervezed a programot, kérdezz meg engem is, mert én sem szoktam a megkérdezésed nélkül átszervezni. Mondjuk, ha ennyire felkapod a vizet, ne vedd sértésnek, de nem fog... Nyugi cimbora, férfi vagy, uralkodj magadon.

26/F

2012. dec. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gr. Shadow ***** válasza:

Ne érvelj! Felesleges!

Ellenben, később szervezz valami közös programot amire készülni fog... aztán... valami hasonló indokkal az utolsó pillanatban mondd le! Ha nem tetszik neki, akkor ártatlan bociszemekkel mondd: nem tudom mért vagy kiakadva, csak egy kicsit átszerveztem a programot!

2012. dec. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!