Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyósomnak vagy nekem van igazam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyósomnak vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés
van párom 2 éve. nem élünk együtt. mindenki a szüleinél lakik. és akárhányszor vitatkozunk a párommal ( kis dolgokon) amikor telefonálunk mindig meghallja az anyja, és küldözgeti nekem az smseit hogy mi a véleménye a vitáról. a párom megmondta neki h ezt bíza ránk semmi köze hozzá. erre ő azt mondta hogy de itt eszel, itt iszol itt fürdesz stb. mondtam a páromnak hogy attól h ott élsz attól még magánéleted lehet. ezt elmondta az anyjának és erre azt mondta az anyja hogy de a magánélethez hozzátartozik a kaja is, és ameddig ott él velük addig van köze a magánéletéhez is. kinek van igaza nekem vagy a párom anyjának?
2013. jan. 4. 09:42
1 2 3 4
 1/34 okoska31 ***** válasza:
41%

Átírás után:


Szabályok:

1. Az anyósnak mindig igaza van

2. Ha az anyósnak még sincs igaza, az 1-es pont lép életbe.

2013. jan. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Patrik24 ***** válasza:
100%
Hát elméletileg nincs igaza az anyjának mert joga van a magánélethez attól függetlenül, hogy ott él, csak sok szülő akinek sz@r az élete azzal kompenzál, hogy még ebbe is beleszól. A valódi megoldás, hogy elköltözik és onnantól nem tud beleszólni az anyja sem.
2013. jan. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Albérlet de gyorsan!!
2013. jan. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 okoska31 ***** válasza:
elolvastam. nektek van igazatok, különösen, ha elmúltatok 18. egyébként miért nem költöztök el/össze?
2013. jan. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Semmi köze a dolgaitokhoz. Ezzel az erővel abba is beleszólhatna, hányszor és hogyan dugtok.
2013. jan. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
az a baj h nincs munkahelyünk. meg az anyja elvette az összes pénzét amikor volt munkahelye a páromnak. amikor a párom akarta levenni a pénzét és félretenni 10.000-ret minden hónapban akk azt mondta az anyja h költözzön el most azonnal. de 1 havi fizetésből hogyan??? meg nem is hiszem h ketten 2 fizetésből meg tudnánk élni albérletben...meg biztos munkahely sincs.
2013. jan. 4. 09:47
 7/34 fospuska ***** válasza:

itt eszel,itt alszol... ilyet felhánytorgatni csak akkor illik az anyós részéről,ha a párod elmúlt 30 és nem ad bele a rezsibe.:)

szerintem hajtsátok el a seggbe. a kóros belepofázhatnékának semmi köze a családi ebédhez. és tűnés onnan,mert az ilyen anyós szétgyilkol benneteket. rád féltékeny,elviszed az egy szem pici fiát. illetve a nagyobb baj az,hogy nem ő mondja meg, merre van az előre,kiszorult a partvolnalra. ezt sok anyós nehezen,vagy egyáltalán nem hajlandó elviselni. az enyém se akarta...:D

2013. jan. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Egyet értek azzal a válaszolóval aki ezt írta: Albérlet de gyorsan...

De láttam alatta mit írtál!

Ha a te szüleid jó fejek kérj kölcsön tőlük... Vagy lakjon nálatok a párod is! Ameddig nincs pénzetek az albérletre.

2013. jan. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha a párod az albérletes-gyűjtést oda adná neked? az anyós meg nem tudna róla. a szüleidtől is kérhetsz segítséget szerintem :)
2013. jan. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
a szüleim kizárva. épp hogy kajára van pénzünk. a másik meg az h be se teheti a lábát a házunkba a párom, nem bírják a fejét pedig nem csinált semmi roszat. egyszerűen csak nem szimpatizálnak. úgyhogy az ideköltözés kilőve. nekem nem tudja adni a pénzét hogy nálam gyűjtsük albira, mert az anyja tudja mennyit keres és akk megkérdezi hogy hova lett a többi. az igaz h ha már elmúlt 30 éves és nem ad bele a közösbe akk felhántorgatják, de az anyja miatt nem tudott elköltözni mert minden hónapban elvette a pénzét plusz 2 hitelt is rakatott a számlájára a páromnak amit persze tőle vonnak le. és az igaz h fél h elveszem egy szem fiát, több ráutaló jel is volt már. neki csak a pénzre kell meg hogy csicskáztassa otthon.gondolta ha már nem talál melóhelyet vmi hasznát vegye ezért az anyja utána kell takarítania.
2013. jan. 4. 10:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!